Схуднути на спір – ветеринарна клініка | Лисичанськ online-сайт міста Лисичанськ

Схуднути на спір – ветеринарна клініка | Лисичанськ online-сайт міста Лисичанськ Поділитися в соц. мережах

10 березня 2012 Немає коментарів

скаче з дієти на дієту. а результату немає? Худніть – на гроші! Американці, придумали азартне позбавлення від недоліків, при цьому вони стверджують: цей метод реально працює!

Все починалося 10 років тому. Професор економіки Єльського університету Дін Карлао за компанію з приятелем вирішили скинути зайву вагу. До того часу кожен з них уже мав невдалий досвід схуднення. Друзі сиділи на жорстких дієтах і гнобили себе в спортзалах. Вони, звичайно ж, худнули, але вже через рік втрачені кілограми поверталися з надлишком. Треба було щось придумати. І, вдаривши по руках, друзі уклали парі на схуднення! Ставка була висока-половина річного платні! Протягом 12 місяців приятелі успішно долали зайві кілограми, але на фініші Карлао приятеля випередив. Дружба дружбою, а гроші нарізно! Переможений був змушений розлучитися з 15 ТОВ доларів, а Карлао вклав свій виграш у створення та розкрутку сайту stickK. com. За основу взяли поведінкову економіку-нову науку, що об’єднала психологію та економіку. Чотири роки тому на сайті почали приймати перші ставки, а сьогодні на кону більше 8 мільйонів доларів!

З будь-якими проблемами здоров’я вашого вихованця, ви можете звернутися у ветеринарну лікарню «Біоконтроль». І ми вас хочемо запевнити що в цій ветеринарній клініці ваш улюбленець отримає саму кваліфіковану допомогу від досвідчених ветеринарів.

&ltBstrong> ¦ РОБІТЬ ВАШІ СТАВКИ

У слова stick багато значень – «палиця, прут, стек, дубина». А ще воно може означати «змусити заплатити», «терпіти», «витримувати», «гарувати», «обманювати», «ставити в глухий кут». Загалом, гра слів, тонкий сенс якої зрозумілий тільки американцям. Відтепер будь-хто може зареєструватися на сайті, укласти контракт-зобов’язання, зробити ставку онлайн і схуднути так само, як це колись вдалося Карлану. Треба сказати, що сайт не спеціалізується виключно на схудненні. Люди кидають виклик і іншим проблемам. Наприклад, багато укладають парі, щоб кинути курити або вживати алкоголь. Або зобов’язуються «не писані CMC і не грати на комп’ютері, поки не будуть зроблені уроки», «стати, як модель з« Плейбоя »і навіть… «Кожен день прибирати кімнату». В даний час укладено вже понад 120 тисяч різних пари! На думку творців сайту, парі дуже мобілізує людини в прагненні домогтися поставленої мети. По-перше, на карту ставиться репутація, адже про ваше ураженні дізнаються друзі та колеги. Але якщо і це для вас не стимул, залишається останнє – гроші. Програвши парі, ви їх позбудетеся. Заявлена??сума просто буде списана з вашої банківської картки і відправиться на рахунок вашого друга чи на благодійні цілі. Кому саме дістануться гроші у випадку програшу, визначаєте ви самі при укладенні парі. Кажуть, що дуже ефективно вибрати для цієї мети неприємного вам людину або організацію, чия діяльність суперечить вашим поглядам.

Наприклад, гомофобів рекомендують фонди підтримки одностатевих шлюбів, а модницям, що обожнює хутра, – фонд “Права тварин”. У подібних випадках розлучатися з грошима особливо прикро, а шанси виграти парі підвищуються майже в два рази!

¦ А СУДДІ ХТО?

Термін контракту може бути від декількох місяців до декількох років. Серед парі ми виявили одне тривалістю… 9 років. Стільки часу виділив собі хлопчик, щоб з відзнакою закінчити школу, поступити і закінчити Гарвард. Перед укладенням контракту ви надаєте дані свого банківського рахунку (конфіденційність гарантується!), З якого у разі програшу будуть списані гроші. А ще ви повинні вибрати собі «суддю» з числа тих, кому ви довіряєте: колегу, друга, дружина, начальника. Йому ви будете щотижня надавати звіт про виконання взятих на себе зобов’язань. У разі їх порушення (пропуск заняття в спортзалі, обід у фастфуді, зниження заявлених темпів схуднення) «суддя» може покарати доларом – оштрафувати на суму, визначену при укладенні контракту (як правило, 5-50 доларів). Ви можете також залучити до участі «уболівальників», які в спірній ситуації можуть стати на ваш бік, надавши докази вашої невинності. Наприкінці парі підводяться підсумки. І, якщо вам схуднути не вдалося, худне гаманець. До речі, якщо людина хоче призупинити або достроково завершити контракт, він автоматично стає переможеним.

Середня вартість контракту -300-500 доларів, але деякі роблять ставки по 3-5 тисяч! Ви тільки уявіть, як добре ви почнете худнути, якщо у випадку невдачі вам доведеться розлучитися з чесно заробленими!

Comments are closed!