Схуднути на спір – це реально? | Здоров’я на Клео | Kleo. ru

Схуднути на спір – це реально? | Здоров’я на Клео | Kleo. ru Схуднути на спір – це реально?

Сьогодні всі інформаційні засоби повні спорудити і способів схуднення, а дівчата майже всі як одна прагнуть позбутися зайвих кілограмів, навіть якщо вони не дуже

помітні оточуючим. Автор «Клео» Олена Тимофєєва зацікавилася при цьому не новомодними дієтами. а, здавалося б, простим, але і не дуже поширеним способом скидання ваги.

Одного разу я натрапила в Інтернеті на статтю-розповідь про те, що відома телеведуча Тетяна Арно посперечалася з не менш відомої телеведучою Ксенією Собчак про те, що здатна схуднути за місяць на 10 кілограмів. Спочатку я посміялася: «Право, як діти!». Потім посміхнулася: «На що тільки не готові піти селебріті заради того, щоб привернути до себе увагу широкої публіки!». Потім обурилася: по-перше, мені подобалися жіночні форми Тетяни Арно ДО того, як вони скоротилися в обсягах; а по-друге, Ксенія Собчак сама не еталон краси, щоб публічно висміювати чужу зовнішність. І нарешті, я задумалася: наскільки це ефективно – худнути на суперечку? І чи легше худнути таким способом, а не банально «не жерти», слідуючи пораді великої Майї Плісецької і особливо не афішуючи, що сама не в захваті від власної фігури.

Результатом роздумів я поділюся з вами. Отже, які переваги схуднення на спір перед іншими методами і способами?

1. Мотивація для того, щоб схуднути, набагато сильніша.

У випадку якщо ви худнете на спір, завжди є зацікавлена??- і навіть дуже зацікавлена??- в результаті обличчя.

Спрацьовує й ефект публічності (у подібного спору можуть бути свідки), і можливі втрати і навіть приниження в разі програшу, і сильне бажання отримати виграш.

2. Забезпечується контроль процесу з боку.

Не кожна з нас має настільки сильною волею, щоб терпіти пекельні муки голоду або зганяти сьомий піт у фітнес-залі без будь-якого контролю з боку, без похвали або осуду. А у випадку якщо ви худнете на спір, завжди є зацікавлена??- і навіть дуже зацікавлена??- в результаті обличчя.

Тепер якими є, на мій погляд, недоліки цього методу перед іншими?

1. Результат надовго не затримується, так як у вас немає і спочатку не було сильної внутрішньої мотивації до його досягнення. Все відбувалося як би не по вашій волі.

2. Не враховується стан здоров’я сперечальника: в запалі суперечки або задається занадто висока планка (занадто багато кілограмів потрібно скинути), або нерозумно встановлюються терміни (погодьтеся, скинути 10 кілограмів за місяць може бути небезпечно для здоров’я).

Пам’ятаючи про успішний досвід схуднення на спір, отриманому зірками, можна сформулювати кілька порад тим, хто зважиться схуднути таким небанальним способом:

1. Виграш повинен вас дійсно надихати на звершення – і неважливо, отримаєте ви щось матеріальне чи осоромили ворога-сперечальника.

Так, програвши спір, Ксенія Собчак в буквальному сенсі оспівала силу волі Тетяни Арно, зняла про це відеоролик і виклала його в Інтернет.

Хай ні розмах схуднення, ні його терміни не нашкодять вашому здоров’ю і (що важливо!) психіці.

2. Програш повинен вас дійсно лякати!

У більшості випадків «батіг» діє набагато сильніше, ніж «пряник». Успіх Тетяни Арно можна пояснити і тим, що вона дуже не хотіла публічно мити машину в купальнику і «світити» свої «недосконалі» форми в Інтернеті.

3. Виторг собі розумні умови.

Хай ні розмах схуднення, ні його терміни не нашкодять вашому здоров’ю і (що важливо!) психіці.

4. Забезпечте зовнішній контроль.

Мої похвали на адресу Тетяни Арно, яка регулярно викладала в Інтернет фото і ролики своїх тренувань, дієт і головне – успіхів. Так що її могла контролювати не тільки противна сторона, а й шанувальники, і широка публіка.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00408 sec