Схуднути на овочах і фруктах

Схуднути на овочах і фруктах Схуднути на овочах і фруктах

У літній час асортимент магазинів надає бажаючим нормалізувати свою вагу можливість схуднути на овочах і фруктах. І справа тут зовсім не в тому, що будь-які овочі або фрукти мають здатність

активно руйнувати жирові клітини. Овочі та фрукти допомагають схуднути з причини того, що це Низькожирне і малокалорійні продукти. Але не все.

Наприклад, картопля і банани, овочі і фрукти, що зустрічаються в магазинах круглий рік, не підходять для схуднення. Причина тут у великій присутності вуглеводів в цих продуктах. А саме переїдання вуглеводів є однією з головних причин зайвої ваги.

А от запровадження в літній раціон таких овочів, як огірки і помідори надасть украй сприятливий вплив на процес позбавлення від зайвої ваги. Причина це криється в тому, що помідори є низькокалорійним продуктом. Їх калорійність становить 15-20 Ккал на 100 гр. І це при тому, що 1 помідор середнього розміру важить 150-170 гр. але навіть він один приємно наповнює шлунок і позбавляє від відчуття голоду. При бажанні можна з’їсти і один, і два кілограми помідорів, і все одно не перевищити норму в 90 гр. вуглеводів за один прийом, яка є критичною для збільшення жирових відкладень.

Якщо ж взяти для прикладу інший овоч – огірки, то їх калорійність ще нижче 10-15 Ккал. Вони складаються здебільшого з води, приємно хрумтять, заповнюють весь простір шлунка, але майже не додають калорій.

Отже, якщо хочете схуднути на овочах, додайте в раціон огірки і помідори. Вони майже зовсім не збільшать загальну калорійність споживаної їжі, навіть навпаки, створять ситість. У підсумку, звичайної їжі буде з’їдено менше, а це веде до зниження загальної калорійності щоденного раціону. А де зниження калорійності, там і схуднення.

Охочим схуднути на фруктах потрібно знати, що калорійність фруктів зазвичай вище багатьох овочів унаслідок більшої солодощі фруктів. Це солодкість пов’язана з присутністю в складі фруктів тієї чи іншої кількості фруктози – вуглеводу. А адже саме вуглеводів ми, як уже згадувалося, ми переїдаємо найбільше. Тому ні в якому разі не можна безконтрольно вживати будь-яку кількість фруктів в їжу. Тільки ту кількість, яка не перевищить 90 гр. вуглеводів за один раз. Наприклад, 900 гр. яблук, або 1,1 кг апельсинів, або близько 1,5 кг м’якоті кавуна і так далі. Будь-яка людина може легко порахувати, яку кількість фруктів можна вжити в їжу безкарно для об’єму талії.

В результаті ми приходимо до основного висновку: схуднути на овочах і фруктах можливо тільки в тому випадку, якщо вони будуть сприяти зниженню загальної калорійності денного раціону. Іншого способу скинути вагу, на жаль немає. Як і немає овочів і фруктів, які могли б розщеплювати жири і виводити їх з організму безпосередньо. Будь жир, після розщеплення повинен або бути використаний в організмі як паливо (по суті – згоріти), або назад повернутися в жирову клітину.

Знижуйте калорійність харчування, включаючи в раціон овочі і фрукти, і тоді вони допоможуть схуднути.

Схожі статті:

Якщо сайт здався Вам цікавий, Ви можете підписатися на оновлення через форму підписки Введіть Ваш E-mail: by FeedBurner

Comments are closed!

_0.31MB/0.00357 sec