Схуднути на кашах | Зможу Схуднути

Схуднути на кашах | Зможу Схуднути Схуднути на кашах

Опубліковано 04.10.2012 | Автор: Алена

У справі випробування організму і нервів на міцність наша фантазія воістину безмежна. Відмінне тому підтвердження – величезна кількість дієт, в тому числі і круп’яних.

Найбільш популярні гречана і рисова дієти. Що стосується першої, то мене вона дуже насторожує. Весь період схуднення заснований на гречаному раціоні, причому рекомендується не варити кашу звичним чином, а запарювати її крутим окропом.

Зрозуміло, попередньо промивши. Деякі дівчата відправляють майбутній сніданок в термос і залишають на ніч. Бентежать лише два моменти. По-перше, чим довше зберігається приготовану страву, тим бідніше стає його вітамінний склад, оскільки ряд цінних елементів не переносить навіть повітря, щось ще гине при нагріванні.

друге, будь-яке зерно – потенційно заразний джерело, оскільки бігають по сховищах мишки переносять стільки небезпечних для людини захворювань. (У мене бабуся – висококласний лаборант, я багато всяких чудовиськ побачила на її робочому місці.) Саме тому крупи не тільки ретельно промиваються, але і обов’язково піддаються тепловій обробці. І що містяться в їх складі рослинні білки набагато легше засвоюються організмом після нагрівання.

Ну а якщо опустити мої лякаючі аргументи, то гречана каша схуднути допоможе напевно. Однак, щоб не зненавидіти цю полезнейшую крупу, бажано поєднувати її з іншими досягненнями гастрономії. На щастя, набір для Кашевая дієти знайдеться в кожному магазині, навіть в такому маленькому населеному пункті, де проживаю я.

Поширення набули два варіанти комфортного харчування. Комфорт, чесно кажучи, полягає лише в тому, що почуття голоду не переслідує худне панночку. Проте всі інші задоволення начебто солі, цукру, спецій, молока і навіть масла припаде на час виключити.

Варіант 1. Середній по тривалості.

Протягом 10 днів харчуємося кашами, звареними з гречаної, рисової, пшоняної або пшеничної крупи, дотримуючись вищеописані правила. В обсязі дієта не обмежує. З рідини рекомендована тільки чиста вода, за 30 хвилин до їжі або через такий же час після.

Варіант 2. Швидкий.

День перший будете харчуватися вівсянкою.

День другий – рисова каша.

День третій передбачає вживання гречаної крупи.

День четвертий – знову їмо рис (для різноманітності можна змінити сорт, купити бурий нешліфований – він значно смачніше нічим не приправленого білого).

День п’ятий – знову вівсяночка, краще відшукати грубого помолу.

З напоїв допускається як чиста, так і мінералізована вода, а також кава і чай без додавання цукру і підсолоджувачів.

Чи можна на кашах схуднути, якщо дотримуватися запропоновані режими? Зрозуміло, так. Арифметика проста виключно. Ну який обсяг несолодкої і несоленой каші без масла можна з’їсти за день (особливо якщо це не перший день дієти)? Припускаю, що максимум – 1500 грамів, тобто 6 стандартних порцій. Враховуючи, що крупа вариться в пропорції приблизно 1:3 (гречка – менше, вівсяні пластівці – більше), то в півтора кілограмах каші – грамів 350-400 сухого продукту, все інше – вода. Середня калорійність – близько 340 ккал. З чого випливає, що навіть при великому бажанні більше 1300 ккал на добу ви не з’їсте, а це значно менше витрачається енергії. Але шість тарілок – це дійсно багато, під силу не кожній. До речі, хто не вірить, спробуйте з’їсти повний стакан «порожній» каші. Запевняю, ситість настане вже на «півдорозі».

На підтвердження моїх слів привожу факти. На момент написання статті вдома не виявилося кількох улюблених круп, однак запасів все ж таки вистачить, щоб поділитися достовірною інформацією про харчової цінності. Цифри для наведеної нижче таблиці я чесно списувала з пакетиків, а не копіювала з інтернет-джерел.

  • кульбаба при худінні
  • Чи можна Масло при худінні?

Comments are closed!