Схуднути на 30 кг за місяць-півтора. Чи можливо?

Схуднути на 30 кг за місяць-півтора. Чи можливо? Схуднути на 30 кг за місяць-півтора. Чи можливо?

Нещодавно з’явилася інформація про одного відомого людині, який зміг схуднути на 30 кг за півтора місяці. Інформація надзвичайно цікава, але не зовсім правдоподібна. Тому буде цікаво з’ясувати: чи можливо схуднути на 30 кг за місяць або два.

Насамперед, подивимося на режим харчування нашого відомого людини. 3 тижні – повне голодування на мінеральній воді. 3 – тижні поступовий вихід з голодування з прийняттям рослинної їжі. Це означає, що перші 3 тижні організм зовсім не отримував ніякої енергетичної та будівельної підживлення ззовні і використовував тільки свої внутрішні ресурси. Під другим 3 тижні харчування було, але точно визначити його калорійність не вийде за брак даних. Також відсутні дані по початковому і кінцевому вазі.

Вийти чи схуднути на 30 кг за півтора місяця?

Дієтологи вважають нормою щоденну калорійність харчування в 2500 Ккал. Якщо людина не отримує ці калорії з їжі, то він починає використовувати внутрішні запаси жиру, глікогену і білка для різних потреб.

Отже, якщо недоотримувати 2500 Ккал, то на енергетичні потреби організм витратить (2500/9, 3) близько 270 г жиру. Ще 90 г припаде на білкові структури або, по-простому, м’язи. Разом, за день на повному голодуванні можна відразу скинути 360 г ваги тіла. Виходить, що за 3 тижні цілком реально втратити 7,5 кг. За інші 3 тижні втрата ваги складе меншу цифру з причини того, що харчування, нехай навіть і рослинне, було присутнє. Але, все одно, навіть якби людина не харчувався всі 6 тижнів, то втрата ваги тіла становила б тільки 15 кг. У нашому ж випадку мова ведеться про 30 скинутих кілограмах.

Обман чи все-таки можливо?

Найпростішим рішенням у даному випадку буде припустити, що протягом 6 тижнів наш худне людина вів вкрай активний спосіб життя. Адже якщо збільшити щоденну норму калорійності до 5000 Ккал, то все стане на свої місця. Втрата ваги складе ті самі 30 кг.

Проблемою в даному випадку є те, що такий витрата енергії спостерігається у людей, зайнятих важкою фізичною працею, що явно не відповідає життю нашого відомого людини.

Однак, як це не здасться дивним, підвищеною руховою активністю відрізняються і вегетаріанці, і, мабуть, повністю голодуючі. Пов’язано це з тим, що і вегетаріанський режим харчування, і голодування ставлять людський організм у вкрай важкі фізичні та психологічні умови. І саме рух допомагає організму харчуватися самим собою.

Як організм харчується при повному голодуванні?

Підвищена фізична активність пов’язана з виробленням м’язами людини при скороченні молочної кислоти, яка видаляється з м’язів з кровотоком і потрапляє в печінку на переробку. Печінка переробляє молочну кислоту в глікоген (невелика частина, звичайно, витрачається під час цих процесів), і повертає його у вигляді глюкози в кров, а та живить цієї глюкозою внутрішні органи і м’язи.

На жаль, людський мозок дуже потребує глюкози для харчування та нормального функціонування. Але саме мозок і позбавляється цієї необхідної глюкози з причини її відсутності в організмі в достатній кількості. Коли глюкози мало, організм живить найважливіші органи та позбавляє цього харчування другорядні. А розумова діяльність відноситься якраз до другорядних, коли мова заходить про виживання.

  • Схуднути за місяць на 30 кг
  • чи можливо схуднути за місяць з85 на60кілограм
  • ЧИ МОЖЛИВО СХУДНУТИ НА 30КГ ЗА місяць
  • чи реально за місяць похудати на 30 кг
  • як схуднути за півтора тижнів

Comments are closed!