Схуднути на 2 кг за один день

Схуднути на 2 кг за один день. Як схуднути на 2 кг за один день Рецепт дієти для схуднення на 2 кг за день

Тип дієти – монодієта

Спад ваги – 2 кг

Термін застосування – 1 день

Бувають випадки, коли за один день потрібно терміново скинути максимальну кількість кілограм. З такими ситуаціями дуже часто стикаються спортсмени, коли потрібно швидко привести вагу у відповідність зі своєю ваговій категорій. Однак, і жінкам іноді теж доводиться терміново наводить свої розміри у відповідність зі своїми нарядами.

Скинути 2 кг за 1 день не така вже й нерозв’язна задача.

Найпростіший спосіб – голодування. Один день голодувати можна, як на воді, так і на суху. Якщо немає досвіду, то сухе голодування переноситься гірше. Тому, краще голодувати на воді.

Методика голодування для схуднення на 2 кг за один день.

З вечора, випити сольове проносне і припинити їсти.

Протягом всього наступного дня нічого не їсти, а вживати тільки питну воду без газів, причому кількість води не обмежується. Якщо ви використовуєте такий метод в перший раз, то в другій половині для може з’явитися головний біль, дратівливість. У такому випадку можна скористатися антистресовим напоєм від Арлекяна: у склянці теплої води потрібно розмішати чайну ложку меду і додати трохи соку лимона. Калорійність такого напою мінімальна, а от самопочуття він поліпшує дуже навіть добре.

Таке водне голодування триває до вечора.

Увечері можна з’їсти салат з капусти з морквою з додаванням рослинної олії.

Процес схуднення при такому голодуванні відбувається в основному за рахунок видалення надлишків води і очищення кишечника.

Другий метод схуднення на 2 за один день – це використання розвантажувального дня.

Вибір продукту для розвантажувального дня не дуже важливий і повністю залежить від ваших смакових уподобань. Краще всього для цих цілей використовувати овочі, а максимального ефекту можна домогтися при використанні огірків.

Огірки доступні цілий рік і, крім мінімальної калорійності / всього 15 калорій в 100 грамах /, мають виражену сечогінну дію, що сприяє максимальному схудненню за короткий термін.

Рецепт розвантажувального дня огірках:

Протягом усього дня потрібно вживати лише свіжі огірки. На день береться 2 кг огірків, які розділяться на 5-6 прийомів їжі. Огірки не солити. Інші продукти повністю виключаються. Дозволяється вживати будь-яку кількість питної води в цей день.

Такий спосіб дозволяє за один день без проблем скинути 2 кг, які йдуть так само за рахунок зайвої рідини та очищення організму.

При будь-якому з цих способів, для кращого ефекту і поліпшення самопочуття можна в середині дня зробити очисну клізму. Це посилить ефект очищення і дозволити скинути ще 300 – 400 грам зайвої ваги.

Якщо ж у вас в запасі 2 дня, то можна скористатися дієтою для схуднення на 2 кг за 2 дні.

© Ніка Сестринська – спеціально для сайту dieta-da. ru

  • скільки на день можна вживати свіжі
  • Схуднути на за один день що їсти
  • Якщо нічого не їсти чи можна за 2дня похудати

Comments are closed!