Схуднути на 15 кг за два місяці до Нового року. Частина 2 / / KP. RU

Схуднути на 15 кг за два місяці до Нового року. Частина 2 / / KP. RU Схуднути на 15 кг за два місяці до Нового року. Частина 2коментарів: 4

За два місяці до Нового року кореспондент «КП» Катя Рожаева, побачивши своє відображення в дзеркалі магазинної примірювальній,

раптом усвідомила, що незадоволена своєю фігурою. Тоді Катя дала собі слово: поки не схудне, нового одягу собі купувати не буде. І вже наступного дня вирушила в найближчий до дому фітнес-клуб. А щоб її досвід був корисний не тільки їй, а й усім читачам «КП», що мріють про ідеальну фігуру, відважна дівчина почала вести щоденник. У ньому Катя пообіцяла розповідати про те, як вона тренується, що їсть і які результати роботи над собою. У попередній частині вона поділилася враженнями від першого тренування.

Вага до початку експерименту: 82 кг

Об’єм грудей: 115 см

Об’єм талії – 80 см

Обсяг стегон – 110 см

… Настав другий день експерименту. Мені належало знову відправитися у фітнес-клуб і продовжити розпочате напередодні бій за красу і стрункість. Але ні руки, ні ноги не слухалися і начисто відмовлялися йти в спортзал. Ікри зрадницьки нили. Я підозрювала, що всі ці страждання – наслідки моєї наполегливої??тренування на біговій доріжці. Від мого інструктора Жені Білозерової та й від інших знайомих, які недавно вступили до лав прихильників фітнесу, я чула, що неправильна техніка ходьби і бігу, неправильно вибраний темп рухів можуть запросто викликати сильну м’язовий біль і відбити охоту займатися. Тому я попросилаECого тренера докладніше пояснити, як правильно бігати і ходити. Тим більше, що ці прості, на перший погляд, руху, як ми вже розповіли в попередній частині, – самі злісні вороги зайвої ваги і здорово підходять для новачків.

5 наївних питань про те, як правильно займатися на біговій доріжці

Розповідає менеджер групових програм фітнес-клубу «Фізкульт» на Полежаевской »Євгена Бєлозьорова:

1. Що краще для схуднення – біг або ходьба?

Схудненню сприяють і біг, і ходьба. Все залежить від пристрастей людини, його фізичної підготовки та здоров’я. Ходьба на відміну від бігу вважається більш делікатної навантаженням, безпечна для суглобів і хребта.

Головне, що і біг і ходьба відносяться до аеробних навантажень. А саме вони сприяють спалюванню жиру і схудненню. Біг і ходьба хороші тим, що займаючись, не треба багато думати, запам’ятовувати комбінації, як в аеробіці, наприклад, потрібно просто рухатися вперед. Інша справа, що це теж треба робити з розумом. Щоб досягти результату, потрібно дотримуватися оптимальний для схуднення пульс і тривалість тренування.

2. Як повинні працювати ноги під час ходьби?

Ноги ставимо ноги уздовж середньої лінії полотна бігової доріжки. Стопи паралельно і під час руху перекочуються з п’яти на носок. При постановці ноги повністю випрямляйте ноги в колінах. Якщо будете йти на напівзігнутих, швидко втомитеся. Крок повинен бути відносно широким, впевненим, стійким, енергійним. Йти потрібно від стегна, таз звільнити і додати обертальних рухів тазу навколо своєї осі, як роблять професійні спортсмени.

3. Чи потрібно допомагати собі руками?

При спортивній ходьбі руки повинні бути зігнуті в ліктях і працювати як при бігу. Кут в лікті приблизно 90 градусів. У передній точці рука доходить до лінії підборіддя, а потім максимально відводиться назад. Руки повинні бути паралельні підлозі, не потрібно розводити їх в сторони. Активна робота верхнього плечового пояса дозволяє під час ходьби і бігу задіяти всі групи м’язів. Особливо це необхідно тим, у кого зайва вага, як і в Каті, першою справою відкладається у верхній частині тіла.

4. З якою швидкістю треба ходити?

Середня швидкість спортивної ходьби – приблизно 7 км / год. Щоб спалювати зайвий жир, потрібно тренуватися в аеробному режимі, так, щоб м’язам вистачало кисню. Як це перевірити? Найпростіший спосіб – розмовний тест. Спробуйте під час руху щось сказати. Якщо ви робите це без занадто великих зусиль, значить швидкість вибрана вірно.

Ще точніше оптимальний темп можна визначити, якщо під час тренування заміряти частоту серцевих скорочень. Спалювання жиру йде, якщо ви утримуєте пульс в межах 130-160 ударів на хвилину (залежить від віку і фізичної підготовки людини).

5. Скільки хвилин тренуватися?

Новачкам варто починати з 10-15 хвилин. Але треба враховувати, що процес спалювання жиру запускається після 20-ї хвилини. Так що 20-хвилинне тренування – це мінімум. Поступово збільшуйте тривалість тренування. Якщо ви ставите перед собою серйозні цілі, доводьте тривалість тренування до першої години. І не забувайте, що однією аеробного навантаження для схуднення недостатньо. Потрібні і силові навантаження. Адже сильні м’язи прискорюють обмін речовин і допомагають худнути, навіть коли ви просто лежите на дивані.

У наступних частинах Катя розповість про перші кілограмах, які їй вдалося скинути після початку експерименту, а також про те, як на шляху до її мети – стати стрункою – раптово встав сильний грип. Вона довго сумнівалася, що робити: долікуватися або, не звертаючи увагу на хворобу, рвонути в спортзал.

Шановні читачі, давайте підтримаємо Катю! Вона чекаємо ваших порад, як скоріше знайти ідеальну форму. Висловлюйтесь у відгуках!

  • Схуднути зі 115 кг до 80 швидко?
  • чорна кава слим

Comments are closed!

_0.31MB/0.00513 sec