Схуднути на 15 кг за два місяці до Нового року. Частина 13 / / KP. RU

Схуднути на 15 кг за два місяці до Нового року. Частина 13 / / KP. RU Схуднути на 15 кг за два місяці до Нового року. Частина 13Комментаріі: 30

За два місяці до Нового року, побачивши своє відображення в дзеркалі магазинної примірювальній, наш кореспондент раптом усвідомила,

що незадоволена своєю фігурою. Тоді Катя дала собі слово: поки не схудне, нового одягу собі купувати не буде. І вже наступного дня вирушила в найближчий до дому фітнес-клуб. А щоб її досвід був корисний не тільки їй, а й усім читачам «КП», що мріють про ідеальну фігуру, відважна дівчина почала вести щоденник.

У вихідні у фітнес-клуб не пішла, вирішила поміняти спортивні навантаження на домашні – генеральне прибирання. Виявляється, помити підлоги в квартирі еквівалентно 30 хвилинам ходьби по біговій доріжці.

Почала регулярно пити свіжовичавлений сік: вранці – половинка апельсина і полгрейпфрута, вечір – яблуко і стебло селери. Шлунок не перестає мене дякувати.

неділю присвятила себе. Сауна, масаж, маска, денний сон, хороший фільм.

понеділок вже не здавався таким сірим. Клубні ваги показали: мінус 350 грам. Скинула не так багато, але вага потихеньку знижується. Правда, не так швидко як хотілося б. А часу до Нового року залишилося, ой, як мало. Разом: на сьогоднішній день моя вага – 74,550 кг.

Правда, мій тренер Женя Белозьорова мене вже попереджала, що психувати з цього приводу не варто. Якщо вага знижується повільно, це говорить про те, що все йде правильно. М’язи набагато важче, ніж жир. Як приклад: кілограм цвяхів і кілограм вати різні за обсягом, те ж саме з м’язами і жиром. Так що якщо зменшується обсяг, але вага знижується черепашачими кроками, все нормально.

І все ж, щоб прискорити процес, вирішила вдатися ще до однієї хитрості – купила коригувальний крем для тіла. Наношу його після занять на мої проблемні місця – живіт і область талії. Хоча в його чудодійність я не особливо вірю, але це ми побачимо в кінці тижня, після чергового обміру.

речі, щодо фотографій – багато читачів цікавилися, коли з’являться нові знімки і буде можливість своїми очима побачити, як змінилася моя фігура з початку експерименту. Так от, нові фотки ми опублікуємо тільки до наступної п’ятниці, так як мій оператор завалений роботою і просто не в змозі зайнятися цим до кінця тижня.

Шановні читачі, якщо ви вже застосовували коригувальний або антицелюлітний крем, розкажіть, наскільки він ефективний, для мене це дуже важливо! Чекаю ваших відгуків і порад!

  • як швидко схуднути до нового року на 15 кг

Comments are closed!

_0.31MB/0.00548 sec