Схуднути, катаючись на велосипеді? Легко!

Схуднути, катаючись на велосипеді? Легко! Схуднути катаючись на велосипеді? Легко!

Катання на велосипеді – це те, що ми намагалися освоїти з самого раннього дитинства, коли наші перші спроби закінчувалися розбитими колінами, хворобливими саднами, прикрощами. Тому, швидко

засвоївши їзду на велосипеді, ми вже мчали щодуху з вітерцем, не думаючи про наслідки.

Але поступово їзда на велосипеді, корисна для схуднення, йшла на задній план, ми пересідали на машини, використовували громадський транспорт. А адже пересування на велосипеді обходиться так дешево, до того ж, – це екологічно чистий вид транспорту. У європейських країнах їзда на велосипедах користується великою популярністю: на них добираються на роботу, виїжджають за місто на вихідні, влаштовують велогонки, просто катаються для схуднення.

У нашій країні катання на велосипедах не користується такою популярністю. А адже, це – унікальний тренажер для схуднення, який дозволяє проводити спортивні заняття на свіжому повітрі, швидко пересуваючись в будь-який напрямок.

Чим так корисна їзда на велосипеді? Постійне катання зміцнює серце, стінки судин, збагачує кров киснем, покращує роботу легенів, підвищує тонус всього організму і просто корисно для схуднення.

Давайте розглянемо, які групи м’язів задіяні під час їзди на велосипеді:

М’язи спини, живота . Під час їзди на велосипеді, вони є своєрідним стрижнем, так як утримують рівновагу, без них було б досить складно пересуватися.

М’язи рук, плечей. З їх допомогою утримується кермо під час їзди на велосипеді, координується напрямок.

М’язи сідниць, стегон, ніг . Всі вони працюють спільно, приводячи в рух це просте механічне пристрій. М’язи сідниць передають навантаження м’язам стегна, литок ніг, завдяки чому, стопа крутить педалі.

Перерахування наочно показують, що їзда на велосипеді приносить колосальну користь: відбувається моделювання всієї фігури за рахунок схуднення і зміцнення м’язів, особливо боків, стегон, ніг – вони стають стрункими, підтягнутими.

Важливо: перш, ніж почати катання на велосипеді для схуднення – підготуйте його!

Перед тим, як зайнятися їздою необхідно все перевірити, підігнати під свій зріст. Під час їзди на велосипеді для схуднення, сідло повинно знаходитися на одному рівні з кермом, що забезпечить правильну посадку і максимально задіє м’язи ніг, сідниць, преса. Крім цього, відрегулювати висоту сідла, щоб у отжатом положенні педалі, нога була випрямленою.

Припустимо, ви вирішили серйозно зайнятися їздою на велосипеді для схуднення, тому, не буде зайвим подбати про екіпіровку. Придбайте захисні засоби на ліктьові, колінні суглоби, спеціальний шолом, шорти, рукавички, кросівки з шипами.

Принципи їзди на велосипеді для схуднення

Якщо ви тривалий час не піддавалися ніяким фізичним навантаженням, раптом вирішили зайнятися їздою на велосипеді для схуднення, то заняття рекомендується починати з 20-25 хвилин, щодня збільшуючи їх тривалість до 2 годин на день. Для катання слід вибирати екологічно чисті місця за містом, парки, польові дороги далеко від загазованого траси, промислових підприємств.

Якщо у вас під час їзди з’явилася втома, запаморочення або сильно почастішав пульс – зупиніться, відпочиньте! У цей час ви можете просто пройтися. Прощупайте свій пульс, він не повинен бути вище 100 ударів на хвилину. Під час катання дуже часто хочеться пити, тому, непогано було б прихопити з собою найпростішу воду для втамування спраги.

Немає необхідності щоразу задаватися питанням, скільки треба займатися їздою на велосипеді, щоб схуднути? Пам’ятайте народну мудрість: «Чайник закипає швидше, якщо на нього не дивляться»! Налаштуйте себе на спортивний спосіб життя. Ви напевно не схуднете за тиждень, але на перших порах достатньо того, що їзда на велосипеді для схуднення вам в радість, у вас покращилася постава, і ви можете бадьоренько підніматися на свій поверх без ліфта, практично не задихаючись.

Перед будь-якими фізичними навантаженнями, як і їздою на велосипеді, не слід наїдатися, бажано, щоб після прийняття їжі, пройшло близько 1 години, Після катання так само, відразу не сідайте за стіл, в іншому випадку ви не дочекаєтеся ефекту схуднення, всі зусилля підуть на ріст м’язів. І взагалі, якщо ви хочете скинути зайві кілограми – відмовтеся від висококалорійної їжі! У кожному разі, практикуючи їзду на велосипеді, сильно не напружуючись, що не голодуючи, – можна схуднути від 3 до 5 кг на місяць.

Існує думка, що катання на велосипеді для схуднення протипоказано людям із захворюванням міжхребцевої грижі, вестибулярного апарату, деякими формами сколіозу.

Наш організм – саморегулююча, самовідновлювальна система, дуже мудра система! Тому не можна ні в якому разі списувати себе! Почніть з самого малого! І ніколи не за яких обставин нікому не дозволяйте говорити, що у вас це не вийде! Удачи вам!

  • їзда на велосипеді для схуднення
  • катання на велосипеді для схуднення
  • їзда на велосипеді
  • чи схуднуть ноги і сідниці від катання на велосипеді
  • як схуднути за допомогою велосипеда
  • як схуднути катаючись на велосипеді
  • на ровері можна похудати на животі?
  • чи можливо схуднути на велосипеді
  • худання на велосипеді тринажор
  • катання на велосипеді для похудання

Comments are closed!

_0.31MB/0.00709 sec