Схуднути, катаючись на роликах. Спалюємо жир, робимо гарні ніжки, ділимося порадами

Схуднути, катаючись на роликах. Спалюємо жир, робимо гарні ніжки, ділимося порадами

« : 19 квітня 2011, 15:06:43 pm »

У ці вихідні каталася на роликах на Поклонній горі. Відкривала сезон. Погода шепоче, ролики котяться, люди посміхаються)

Гарний

настрій і відмінна фігура забезпечені.

Вважаю, що ролики допоможуть схуднути і укріпити м’язи. Вони не тільки не навантажують м’язи, вони змушують рухатися із задоволенням і радістю.

Давайте обговоримо стилі катання на роликах при яких можна привести фігуру в норму!

Розповім про себе .

Щоб підкачати попу. Я катаюся дуже швидко, на злегка зігнутих ногах. Щоб підкачати попу, я її тримаю в напрузі. Спинка рівна. Після таких тренувань попа виходить кругла, а на ніжках прокачується задня і верхня поверхні стегон.

Щоб прокачати ікри. Катаюся на прямих ніжках (не забувайте, що на супер-напружених ногах кататися не варто, набагато легше маневрувати, якщо м’язи ЗЛЕГКА розслаблені).

Щоб худнути, катаючись на роликах. Потрібно інтенсивно рухатися і досить глибоко дихати, тоді запуститься процес спалювання жиру. Гарненько Спітнівши, не шкодуйте сил. Тим більше, коли ви непогано тримайтеся “на колесах” рух приносить радість і задоволення.

не забувайте про руки. Широко розмахувати ними не варто, але коли ви хочете швидше розігнатися або зробити невеликий маневр на швидкості, руки допоможуть вам зберегти рівновагу. Не соромтеся робити або невеликі махи, навроде того як ніби ви махаєте лижними палицями, але трохи меньешй амплітуди.

Щоб підкачати руки і спину. Руки підтягнути окремо від усього іншого НЕ полчітся. Потрібна швидкість і рухи ногами і руками як роблять ліжники. На кожен поштовх ногою допомагайте рукою. 30 хвилин такого тренування і у вас вже буде легкий рельєф!

Ролики класно спалюють жир, можна тільки катаючись на них все літо по вихідних скинути кг 7-10 за літо. Головне, не забудьте, що якщо ваша мета схуднути, то до прогулянок на роликах треба ставитися як до фітнесу – до і після тренування не можна їсти 2 години.

Пишіть як ви катаєтеся на роликах, обговоримо! )))

І ще, не бійтеся швидкості. Відпрацюйте гальмування і невеликі піруети і тренуйтеся швидко їздити. Це класно! )

prokatt_3.jpg (51.71 КБ, 445×364 – переглянуто 41 раз.)

секс, диета, похудеть, фитнес, украшения, любовь, отношения, мужчины, женщина, девушка, клуб, форум, юмор, фото, фотография, шизгара, шиз гара

  • як кататись на роликах щоб схуднути
  • чи можна похудіти катаючись на роліках
  • як кататись щоб спалити жир
  • якщо кататися на роликах то можна похудеть

Comments are closed!