Схуднути допоможе їжа на пару

Схуднути допоможе їжа на пару Фітнес і здоров’я Схуднути допоможе їжа на пару

Питання збереження здоров’я хвилює дуже багатьох людей і не останню роль тут відіграє здорове харчування. У теорії, ми звичайно знаємо, що жирне шкідливо, а свіжі овочі приносять нашому організму набагато більше користі, ніж хот-доги

та інший фаст-фуд. Але забуваємо про це дуже часто. Ледве відчувши ваблять запахи з сусіднього кафе, наш мозок ще чинить опір, а ноги вже самі несуть в найближчу забігайлівку. І ось ми вже впихаємо в себе черговий «не надто корисний» обід, обіцяючи завтра неодмінно сісти на дієту. Дізналися себе?

Ще якихось півроку тому я сама належала до армії любителів фаст-фуду. Піца з кафе навпроти або великий гарячий бутерброд становили більшу частину мого щоденного обіду. Поки не сталося воно. Чудо! Чудо – це звичайно в переносному сенсі. Сталося те, що я почала різко товстіти, причому спохопилася я вже коли зрозуміла, що мені стало шалено важко ходити на 4 поверх пішки, хоча раніше такого не було. В той момент в плюсі??я була вже кілограм на 10-12. Цей момент став для мене в якомусь роді шоком і змусив повністю змінити спосіб харчування себе і своєї сім’ї.

Для себе і своєї сім’ї я знайшла ідеальний спосіб здорового харчування – це пароварка.

Пароварка – це просто супер прилад, я вважаю, що вона необхідна кожній господині.

Але раніше я чула про неї не дуже схвальні відгуки:

Їжа в пароварці – це прісно і не смачно. Нічого подібного! Їжа в пароварці виходить дуже смачною, незважаючи на те, що більшість страв готуються без солі та інших спецій. Крім того, такий спосіб приготування зберігає більшість вітамінів, що дуже корисно для здоров’я.

Користуватися пароваркою треба ще вміти, та й мити її потім. Знову не погоджуся. Як користуватися пароваркою. Дуже просто, не складніше ніж зазвичай плитою. Та й мити там зовсім небагато.

Таким способом не схуднути. Результат говорить про зворотне. За 6 місяців я схудла на 15 кг. за відсутності занять спортом, це навіть більше, ніж потрібно.

А що варити в пароварці? У ній адже нічого особливого не звариш. В Інтернеті є величезна кількість рецептів для пароварки. А ось мої улюблені:

Вступите в групу. і ви зможете переглядати зображення в повному розмірі

  • їжа на пару відгуки
  • чи корисно користуватись пароваркою
  • ыжа напару
  • як схуднула на їжі на пару

Comments are closed!

_0.31MB/0.01650 sec