Схуднути без фізичного навантаження – реально чи ні? | Стрункість і Краса: як знайти і зберегти

Схуднути без фізичного навантаження – реально чи ні? | Стрункість і Краса: як знайти і зберегти Схуднути без фізичного навантаження – реально чи ні?

Автор Юлія Пономарьова

Схуднути без фізичного навантаження багатьом здається нереальним, і з цієї причини вони постійно відкладають початок свого шляху до стрункості.

«Колись займатися», «немає умов» і «за своєї ваги соромлюся йти у фітнес-клуб» – лише мала частина відмовок на цю тему. Поспішаю вас порадувати: схуднути без фізичного навантаження можливо! Більш того, це необов’язкова умова зниження ваги. Чому?

Схуднути без фізичного навантаження – так чи ні?

Займатися спортом, коли ви худнете, чи ні – це ваша особиста справа. Головне, щоб ви витрачали енергії більше, ніж ваш організм отримує з їжею. А цього досить легко добитися і без фізичного навантаження.

Навіть без всяких підрахунків можна стверджувати, що більшість людей скидає вагу при калорійності раціону в межах 1200-1500 калорій (нижче небажано, інакше сповільніть метаболізм). Для цього не треба сидіти на дієтах – дієти, як правило, орієнтовані на калорійність менше 1000 калорій, і тому результат від них короткочасний. Треба просто рахувати калорії самостійно.

Чому це краще дієт? По-перше, ви можете їсти більше, по-друге, ви можете їсти те, що вам подобається (головне – укладатися в калорійність), по-третє, ви можете дотримуватися такого раціону довго, тому він нешкідливий. Маленьке примітка – раз на тиждень влаштовуйте завантажувальні дні (такого вам ні на одній дієті не запропонують!), Щоб швидкість обміну речовин зберігалася на високому рівні.

Схуднути без фізичного навантаження – особистий досвід

Я сама більшу частину свого зайвої ваги втратила саме без спорту. Взагалі.

Але з часом я прийшла до висновку, що зі спортом таки легше зберігати результат – є можна трохи більше (саме ТРОХИ більше!) без ризику видужати. Та й усі принади стрункості проявляються краще. Це дуже приємне почуття, коли ти володієш своїм тілом – відчуваєш власні м’язи, можеш забігти в морську хвилю, злетіти на сходи і т. п.

Без фізичного навантаження всі ці дії здійснювати теж можливо, але до пори до часу. А так хочеться продовжити подібні «чудові миті» …

Ні, я не ходжу в спортзал. Не те щоб я проти спортзалів (навпаки, дуже навіть «за!”) – Просто я займаюся вдома, причому постійно. Я роблю різні вправи по кілька разів на день, в основному, поєднуючи це з чим-небудь ще (чищенням зубів, приготуванням їжі, миттям посуду і, звичайно, переглядом телевізора – його я взагалі без супроводжуючих вправ не сприймаю).

Схуднути без фізичного навантаження – конкретний план дій

Чи не надихнулися моїм досвідом? Тоді пропоную конкретний план дій для тих, хто хоче знизити вагу без фізичного навантаження.

Ось він власною персоною:

Рекомендую прочитати статтю за посиланням дуже уважно – це допоможе вам уникнути багатьох помилок при позбавленні від зайвих кілограмів.

Записуйте в 5 граф: час, їжа, кількість, калорійність, причина вживання їжі (ця важлива графа абсолютно марно ігнорується багатьма, але саме вона допомагає їсти менше мало не на третину вже через тиждень).

Ставтеся до ведення щоденника серйозно – раз у вас є час на їжу, знайдіть кілька хвилин на день, щоб записати, що ви з’їли.

Укладайтеся в потрібну вам калорійність і раз на тиждень проводите завантажувальний день. Все це ви легко можете контролювати за допомогою щоденника.

3. Досить спите.

Важливо не тільки кількість сну (7-8 годин на добу), але й час, коли ви ввечері відправляєтеся в ліжко. Воно повинно бути не пізніше, ніж 23 години.

Це допоможе вам худнути по 3-м причин:

– ви будете спокійніші (в т. ч. і до їжі);

– ваш організм не буде замінювати енергію сну на енергію їжі (не буде «просити» більше їжі!);

– під час нічного сну виробляється гормон, що нормалізує мало не всі процеси в нашому організмі (скидати вагу він допомагає швидше в 3-5 разів).

4. Пийте воду в кількості 30 мл. на 1 кілограм ваги.

Чим важлива вода для схуднення – читайте за посиланням. Згадаю тільки, що без достатньої кількості води худнути просто нерозумно.

5. Підключайте фізичне навантаження, коли її буде просити ваше тіло.

Як це? Подробиці – нижче.

Схуднути без фізичного навантаження – а що ж далі?

Настає такий момент, коли ваше тіло захоче рухатися без будь-яких зусиль з вашого боку. Це відбувається, коли ви втрачаєте приблизно 5% своєї ваги.

Чим пояснюється такий феномен? Рух природно для людського організму, але коли вага тіла великий, то рухатися не дуже-то просто.

Але як тільки в тілі з’являється відчутна легкість, ви захочете рухатися самі. Вам буде приємно прискорити крок при необхідності, і навіть побігти, у вас буде з’являтися бажання танцювати, ви будете частіше потягуватися і з задоволенням нахилятися, щоб підняти впала річ – це все зростаюча потреба в русі. Ви відчуєте нове тіло і відчуйте новий смак до життя!

Цей момент важливо не упустити – в такий час ви легко звикнете і до невеликої ранкової гімнастики, і до декількох міні-зарядку (по 3-7 хвилин) за день, і полюбите ходити пішки (якщо, звичайно, будете це практикувати) .

Тут головне – не перестаратися, щоб не викликати нову хвилю неприйняття фізичного навантаження. Це легко зробити, сходивши пару раз у фітнес-центр і натренувавшись там «до упаду». Коли кілька днів після спортзалу будь-який рух викликає біль, щоб не кинути заняття спортом, треба мати непохитну силу волі. У більшості людей (втім, як і у мене) її немає, тому фітнес закидається на невизначено довгий термін.

Це велика помилка. Тут краще недооцінити свій потенціал, ніж його переоцінити. Коли організм сам просить руху, перетренированность може повністю відбити настільки цінне бажання – не допустіть цього.

Я трохи відволіклася на помилки і мало не упустила головний висновок статті J. А він такий: додаткова фізичне навантаження при схудненні не є визначальною. Рухайтеся на здоров’я, якщо вам цього хочеться, і ні в якому разі не ламайте себе, якщо рух вам не в радість. Настане час – і ситуація зміниться на протилежну, чого я вам щиро бажаю!

P. S. Якщо вже ви хочете схуднути без фізичного навантаження . то вам не зайве буде знати, як прискорити метаболізм не тільки за допомогою руху, а й іншими методами.

А ось і невелика відеопамятка про головне в цій статті:

  • я соромлюсь свого тіла як схуднути
  • соромлюся йти у спортзал

Comments are closed!