Схуднути без дієт і голодувань за допомогою добавки до їжі Свелтформ

Схуднути без дієт і голодувань за допомогою добавки до їжі Свелтформ Добавка до їжі знижує апетит, тягу до солодкого, блокує утворення жирів з вуглеводів

Свелтформ

Ціна: 643 500руб 2205руб Замовити 60 капсул

Біологічно активна добавка до їжі. Заповнює нестачу

вітамінів, мінеральних речовин і інших біологічно активних компонентів у раціоні харчування. 100% натуральний препарат. Знижує апетит, відновлює вуглеводний обмін, сприяє окисленню жирів. Нормалізує масу тіла.

Рекомендована добова доза 2 капсули. Кількість доз в упаковці: 30

Одна капсула препарату містить: Гарциния камбоджская (Gardnia cambogia) – 200мг Камелія китайська (Camellia Sinensis (L) Kuntze) – 70мг Фукус пухирчастий (Fucus vesiculosis L.) – 70мг Вітамін С – 32мг Дріжджі з хромом (відповідає змісту хрому 50 мкг) – 25 мг

Властивості компонентів

Гарцинія камбоджійська (Garcinia cambodgia) містить гідроксілімонную кислоту, яка інгібує синтез малоніл коензиму, внаслідок чого блокується біосинтез жирних кислот і активується окислення жирів і вуглеводів в печінці і тканинах. За рахунок окислення власних жирів і вуглеводів організм забезпечує свої потреби в енергії, що дозволяє знизити апетит і добитися великих перерв у прийомі їжі без бажання перекусити. Камелія китайська (Camelia sinensis) містить природний кофеїн, який стимулює ферментативний процес окислення жирів і виведення їх з організму що полегшує роботу організму по відновленню обміну речовин.

Поліфеноли . входять до складу Camelia sinensis, сприяють вивільненню кофеїну і усувають нервове перенапруження, а також зменшують асиміляцію жирів і вуглеводів в організмі, тим самим знижуючи калорійність їжі.

Фукус пухирчастий є морський водорістю, що містить полісахариди: алгін (основний компонент), фукоїдан, ламінарін, йод (0,07-0,76% від сухої ваги), вітаміни (в т. ч. аскорбінову кислоту), мінерали. Має високу інгібуючої активністю по відношенню до травних ферментів (а-амілаза, трипсин і ліпаза) за рахунок високомолекулярних поліфенолів.

Хром . входить до складу дріжджових грибів, є компонентом низькомолекулярного органічного комплексу (фактор толерантності до глюкози), який сприяє підтримці нормального рівня глюкози в крові.

Аскорбінова кислота відіграє важливу роль у регулюванні окислювально-відновних процесів, вуглеводного обміну, згортання крові, регенерації тканин, має антиоксидантні властивості.

Магній відіграє важливу роль у передачі нервового імпульсу, тим самим сприяючи нормальному функціонуванню нервової системи і запобігаючи нервове переказ.

Показання

зайву вагу і ожиріння

порушення обміну речовин

порушення цукрово-інсулінового балансу

цукровий діабет, в тому числі інсулінозалежний

підвищений апетит і тяга до солодкого

Спосіб застосування і режим дозування

Comments are closed!