Схуднення зниження ваги, Корисні фініки. | PM INTERNATIONAL

Схуднення зниження ваги, Корисні фініки. | PM INTERNATIONAL У чому користь фініків

Хочеться чогось солодкого? Не поспішайте хапатися за печиво і шоколад, візьміть краще корисний фінік . Цей плід дуже багатий корисними речовинами. Доведено, що він сприяє

гарному настрою, схудненню зниженню ваги . поліпшенню фігури і навіть запобігає онкологічні захворювань!

Кілька фактів з останніх досліджень ізраїльських учених. Фінік, як з’ясувалося, містить багато харчових волокон, які запобігають запори і сприяють зниженню рівня холестерину в крові. Фініки містять антиоксиданти, які уповільнюють старіння, а також 8 життєво важливих мінеральних речовин – калій, магній, залізо, кальцій, мідь, цинк, фосфор, селен. Ці речовини зміцнюють здоров’я кісток, служать профілактикою хвороб серцево-судинної системи і гіпертонії. Також, розсмоктуючи слиз, вони надають очищаючу дію на травну систему, тому вони корисні при кашлі і захворюваннях грудної клітини. Зміцнюють печінку, нирки, серце. А недавно з’ясувалося ще корисна властивість фініків – позитивний вплив на запобігання онкологічних захворювань товстої кишки.

І хоча в фініках мається вміст цукру, в поєднанні з харчовими волокнами і такими корисними речовинами як поліфеноли, вони приносять організму користь, оскільки весь плід в цілому має протизапальні властивості.

Фініки надають організму витривалість і силу, збільшують статеву потенцію і тривалість життя. Тому бажано їсти більше фініків протягом тривалого часу тим, хто виснажений надмірної статевим життям, страждаючим синдромом хронічної втоми і часто схильний до депресій.

Корисні властивості фініків володіють ще однією дивовижною здатністю, в них міститься велика кількість білка. якого, як правило не зустрічається в фруктах. Завдяки цьому фініки здатні зміцнювати в організмі опірність до хвороб і інфекцій, покращувати процеси відновлення клітин і балансувати розподіл рідини в організмі. Приміром, м’ясо теж досить цінний продукт харчування, але м’ясо не здатне дати стільки користі організму, скільки фініки, які є просто джерелом вітамінів і мінералів. Тим більше в наші дні рясне вживання м’яса далеко не завжди нешкідливо, тому що воно є важкою їжею, процес перетравлення якої займає довгий час. Так само м’ясо є джерелом холестерину, чого не присутній в фініках та іншої рослинній їжі або фруктах.

Для схуднення зниження ваги дієтологи рекомендують з’їдати 2-3 фініка в день (30г). Ця кількість відповідає одній порції фруктів і містить 83 калорії.

Рекомендую прочитати на сайті:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00590 sec