Схуднення живота і стегон. Вправи, гімнастика для живота і стегон. Як прибрати стегна і живіт? Як схуднути в животі та стегнах? Ефективні вправи

Схуднення живота і стегон. Вправи, гімнастика для живота і стегон. Як прибрати стегна і живіт? Як схуднути в животі та стегнах? Ефективні вправи. Схуднення живота і стегон. Вправи, гімнастика для живота і стегон.

Як прибрати стегна і живіт? Як схуднути в животі та стегнах? Ефективні вправи.

Найкраще

вправу, для стегон і живота, безсумнівно – присідання. Вправа, звичайно, не найлегше. Але про те, що воно ефективне – сперечатися ніхто не стане.

Чим обумовлюється ефективність даної вправи? Швидше, тим, що залучає до роботи дуже багато м’язів і дає їм дуже хороше навантаження. Ще присідання сприяють м’язовому росту, оскільки значно прискорюють обмін речовин.

Для того щоб, без ризику для себе, почати, всерйоз, займатися присіданнями, потрібно підготувати до них все своє тіло. Для початку варто було б мучити і виконувати різні розтягуючі вправи. Вони допоможуть зміцненню плечей, спини, сухожиль і стегон. Вправи «растягивающего типу» потрібно виконувати хоча б раз на добу.

Присідати потрібно «до втрати пульсу», але не більше кількох разів на тиждень. Не повинно бути в достатку тих вправ, які ви вирішили додати до присідань.

Для того щоб посилити ефективність від присідань, потрібно дуже добре харчуватися і пити молоко. «Добре харчуватися» – не означає переїдати. Їжте «правильні» продукти:

Морквина. Авокадо. Яйця. Яблука. Горіхи волоські (три – чотири на день). Перець. Маслини. Кукурудза. Капуста. Супи (в холодному вигляді). Фрукти (крім бананів). Рис. Гречана каша. Горіхи мигдальні. Брокколі. Шпинат. Сир (нежирні сорти). Пластівці (вівсяні). Масло оливкове. Малина. Грейпфрутовий сік або сам грейпфрут. Риба. Імбир. Приправи (гострі). Стручковий перчик. Груші. Арахіс. Квасоля. Чай (зелений). Салат кольоровий.

Принаймні, всі ці тридцять продуктів, наведені вище, без обману, «вкрадуть» у вас все ті калорії, від яких ви так мрієте позбутися. Ваші стегна і ваш животик, напевно, залишаться задоволеним і, якщо ви дозволите цю їжу в свій раціончік.

Як прибрати стегна і живіт? Як схуднути в животі та стегнах? – Ефективні вправи і гімнастика.

Схуднення живота і стегон. На жаль, доведено і відмічено, що стегна і живіт піддаються схудненню в саму останню чергу. Причина в тому, що ці частини тіла – малорухливі (порівняно, наприклад, з руками і ногами). Вихід – вправи на прес:

Лягайте на спину. Ноги (прямі) схрестіть і підніміть вгору. Ручки покладіть під сідниці. Ноги, в незмінному стані, опускайте вниз. Важлива умова: не можна прогинатися в області попереку. Якщо цю вправу виявилося для вас досить складним, не опускайте дуже низько ваші ніжки. Намагайтеся опустити їх лише до тих пір, поки поперек не пригорнеться до підлоги. Повторіть вправу від чотирьох до шістнадцяти разів. Положення – лягайте на спину. Руки тримайте над головою, а ноги, обов’язково, зігніть в колінах. Поперек тримайте так, щоб вона була дуже щільно притиснута до підлоги. Стопи, на відстані ширини плечей, повинні перебувати на підлозі (у положенні – стоячи). Піднявши лопатки і плечі від підлоги, повертайтеся в попереднє положення. Плечі піднімайте дуже високо, але спину не відривайте від підлоги: вона, як і раніше, повинна бути до нього притиснута. Не забувайте те, що лікті повинні бути постійно розправлені. До речі, коли ви будете рухати плечима (взад і вперед), виконуючи дану вправу, пам’ятайте про видиху. Така вправа виконується від десяти до п’ятдесяти разів. Положення, як і в попередніх двох вправах, на спині. Зігніть ноги в колінних суглобах. Руки покладіть під голову. Ноги повинні бути підняті таким чином, щоб кути між гомілками і стегнами, і між тілом і стегнами, становили строго дев’яносто градусів. Ноги повинні «триматися» разом. Руки (у прямому положенні) виводите вперед, піднімаючи вгору плечі. «Тягніться» услід за руками і повертайтеся в те положення, в якому знаходилися. Ноги – статичні. Кут, між названими раніше, частинами тіла – той же. Постарайтеся піднімати плечі до максимально можливої??висоти, але подбородочек не впритул до грудей, ні в якому разі. Ваша поперек все так же притиснута до підлоги. Повторіть, у міру можливості, описане вправу від десяти до ста разів. Якщо вправа вам дається важкувато – виконуйте його всього по разу: на «раз» – наверх, на «два» – повернення в попереднє положення. Можна спробувати і на «раз», «два», «три»: здійснюйте «пружинисті» руху плечей, піднятих вгору. На рахунок «чотири», знову повертайтеся в попереднє положення. Утримайтеся так хоча б хвилинку: руки вперед тягнуться, а плечі – підняті.

Як швидше прибрати стегна і живіт? Взагалі, якщо хочете «виправити» параметри свого живота і своїх стегон, кращий варіант – запис у фітнес – клуб. Там, напевно, вам підберуть відповідні вправи, які посприяють досягненню вашої мети.

Припустимо, ви вирішили походити в клуб місяць. Відмінно! Але, якщо ви туди вже записалися, відвідуйте його регулярно, не пропускаючи занять з яких-небудь дріб’язковим причин. Не варто записуватися тільки тому, що це роблять багато інших. Не треба ходити в клуб просто для «побалакати» або розвіятися, міняючи обстановку. Пам’ятайте, для чого конкретно ви сюди прийшли (якщо, звичайно, зважилися на це).

Щоразу, коли вас долає лінь . не вселяє собі, що у вас погане самопочуття або болить живіт: переборіть лінь і всі почуття на світі, які перешкоджають досягненню вашої мети. Ходіть у фітнес – клуб, приводячи, поступово, себе у форму.

Багато мої подруги, завдяки фітнесу . зараз з гордістю говорять про позитивні результати. Про те, як було важко і як було не хочеться, вони тепер і не згадують. Зараз вони старанно намагаються зберегти ті параметри тіла, яких їм вдалося добитися. До речі кажучи, зберегти те, що придбали, не так-то й просто: у світі стільки спокус і речей, які «намагаються» налаштовувати нас на те, щоб ми кинули виконання всіх фізичних вправ і жили, в своє задоволення, не замислюючись ні про яких калоріях і зайвих Жірочка.

Не піддавайтеся спокусі «світу речей і продуктів»! «Підкоряючись» їм, ви втрачаєте свободи вибору, і ставите під загрозу майбутнє параметрів вашого тіла. Якщо сумніваєтеся, чи потрібно вам взагалі повертати принадність животику і стегнах, варто лише згадати про який-небудь атрибуті одягу або про моделі з ідеальною фігурою.

П ереключайтесь:

Ефективні вправи для живота.

  • вправи для схудненя стегон і чи можна вживати ЧАЙ З Трав

Comments are closed!

_0.32MB/0.00871 sec