Схуднення за допомогою води, скільки випивати води в день, щоб схуднути, відгуки

Схуднення за допомогою води, скільки випивати води в день, щоб схуднути, відгуки Схуднення за допомогою води

Німецький фізіолог Дюбуа Реймон якось зауважив, що «людина – це одухотворена вода». І це не випадково, на дві третини людський організм складається з води. А головний мозок – взагалі на 80%.

Вода є основним середовищем, а також учасником незліченних реакцій, що лежать в основі життя.

Всі обмінні процеси в організмі протікають тільки за участю води. Саме тому людина без води може прожити лише кілька днів.

Скільки води потрібно випивати в день людині? Це залежить від особливостей організму, ваги, фізичної активності…

  На думку вчених, норма споживання води в день для дорослої людини – 40 мл на кілограм маси тіла.

Тут враховується вся вода, що надійшла в організм за добу, в тому числі і та, яка міститься в їжі та інших напоях.

Cколько пити води в день щоб схуднути?

Відомий дієтолог Маргарита Корольова рекомендує так розраховувати кількість води, яку потрібно випити за день:

  На кожні 450 грамів ваги треба щодня випивати не менше, ніж 14 грамів води. Наприклад, ви важите 80 кг. 80 ділимо на 450 і множимо на 14. Отримуємо – не менше 2,5 літрів води на день.

Якщо ж ми хочемо схуднути, треба додати ще 500 мл. Тобто в даному прикладі треба буде випивати в день до 3 літрів води, за умови, що немає протипоказань.

Вживаючи оптимальну кількість води можна нормалізувати кров’яний тиск, рівень холестерину в крові.

Чим більше ви вживаєте солі, тим більше води потрібно організму, для її розчинення.

Хороша, чиста вода допоможе зберегти здоров’я і схуднути. Чому можливе схуднення за допомогою води?

  Для біохімічного процесу переробки жирів в організмі необхідна вода. Вода необхідна для схуднення: тільки насичені водою клітини можуть розчиняти жири.
  Вода потрібна для виведення будь-яких шлаків з організму. Особливо актуально це при схудненні.
  Якщо під час суворої дієти у вас виникає слабкість, головні болі, з’являється поганий настрій чи апатія, швидше за все організму не вистачає мінералів (зазвичай це магній, кальцій, цинк, йод, залізо), спробуйте пити мінеральну воду, це може вирішити проблему.
  При інтенсивному схудненні часто виникає обвислість шкіри, якщо ж пити достатньо води – шкіра буде еластичною.

Організм, відчуваючи брак води, посилає сигнали, які ми часто приймаємо за сигнали голоду. Ми їмо, а непотрібні організму речовини відкладаються на нашому тілі.

Як правильно пити воду щоб схуднути

  Якщо хочеться перекусити – випийте склянку води. Вранці, натщесерце випийте склянку теплої води. Перед прийомом їжі (як мінімум за 20 хвилин) випийте склянку води, а от прийом води під час їжі і відразу після неї побічно веде до відкладення жиру.

Як правильно пити воду щоб схуднути: рекомендації, що худнуть.

Якщо ви випиваєте за день дуже мало води, спробуйте наслідувати цих порад.

  Дівчата, я вже писала що багато п’ю, раніше не могла за цілий день і кухоль води випити. розповім свій секрет, купую пляшку води будь 0,5 із спорт кришкою, п’ю тільки аква мінералі (вона найсмачніша, так так у води теж є смак.) наливаю її туди, і поки ось роблю якісь справи по ковточку п’ю, (уже ось 0,5 випила поки писала) і в результаті менше літра не виходить + ще п’ю імбирний чай. він дуже тонізує, я прямо помітила що сил більше стає, але коли не пью (коли на роботу, а там бігати нікуди) вже мій організм прямо просить ну дай води, і п’ю строго до вечері, інакше вранці набряки.
  дівчинки для тих хто не п’є води стільки скільки треба: вранці я наливаю в пляшечку 0,5 і поки на роботу збираюся по ковточку пріканчівают хвилин за 15, після цього сніданок, і приблизно через пару годин ще пляшечку налити і так само або на роботі в процесі або будинку. Головне щоб вода була завжди налита і була поруч з вами тоді не будете забувати пити її, а то багато хто просто не п’ють бо ліньки в кухоль налити, а коли вона в пляшечці і завжди поруч то по маленькими ковточками все уп’ється, потім обід, потім через пару годин ще випиваєте 0,5 разом вже 1,5 літра в день.

Звичайно ж, не треба пити води більше, ніж вам хочеться, а якщо ви випиваєте більше 3 літрів на день і весь час хочете пити, це вже привід звернутися до лікаря.

Детальніше про схуднення за допомогою води:

 • відгуки про день тільки на воді
 • Скільки в день потрібно випити води щоб схуднути
 • Скільки треба пити води на день щоб схуднути
 • як худноти за допомогою води

Comments are closed!