Схуднення за допомогою висівок – легко, швидко, корисно

Схуднення за допомогою висівок – легко, швидко, корисно Схуднення за допомогою висівок – легко, швидко, корисно

Для того щоб схуднути, треба, по-перше, правильно харчуватися, по-друге, займатися спортом, а по-третє, любити себе незважаючи на розмір одягу і подумки дозволити собі бути красивою і бажаною.

Але для того щоб процес розставання із зайвими кілограмами йшов веселіше і продуктивніше, треба сприяти організму всіма можливими способами. І спеціально для цього є продукти-помічники.

Висівки – один з них. Схуднення за допомогою висівок буде більш ефективним і правильним. Про те, як використовувати їх для боротьби із зайвою вагою, і розповість сьогодні сайт Отвесік. Ру.

Що таке висівки?

Хай тебе не бентежить, що висівки асоціюються у тебе виключно з сільським господарством. Зрештою, існує багато продуктів, які ми вживаємо в їжу нарівні з братами нашими меншими.

Висівки – це по суті лушпиння і неочищені насіння, які виходять при обробці злаків. Між іншим, борошно набагато менш корисна для твоєї фігури, ніж те, що залишається після її заготовки.

Висівки – це клітковина. Ну а клітковина володіє безліччю цінних якостей, які гріх не використовувати на благо своєї краси.

Схуднення за допомогою висівок

Потрапляючи в твій шлунок, клітковина починає в ньому розбухати, займаючи вільний простір. Таким чином, почуття голоду притупляється. Ну а оскільки перетравлюється клітковина дуже довго, то і відчуття ситості вона збереже на тривалий час. Саме на цьому заснована ефективність для схуднення продуктів з високим вмістом харчових волокон. Самі по собі висівки низькокалорійні . тому відчуття ситості забезпечується саме завдяки їх обсягом, а не поживності.

Але і це ще не все. За рахунок делікатного проносного ефекту висівки благотворно впливають на перистальтику кишечника, нормалізують травлення, прискорюють обмін речовин в організмі. Вони діють на кишечник немов щітка, делікатно очищаючи його і виводячи з організму токсини і шлаки.

Отже, як же вживати висівки правильно?

Найкраще починати ними свій день . Оскільки на смак вони дещо незвичайні, тобі, можливо, з самого початку не дуже легко буде привчити себе до них. Однак це скоро пройде. Вранці натщесерце з’їси одну чайну ложку висівок і запий її двома склянками чистої води. Воду потрібно пити обов’язково! Поступово збільшуй дозу висівок.

Приймай їх 3 рази на день за півгодини до їжі, щоб вони встигли розбухнути в шлунку і вберегли тебе від абсолютно непотрібного обжерливості.

Можливо, що перша стадія привчання себе до отрубям супроводжуватиметься неприємними відчуттями – здуттям живота, метеоризмом. Тому не варто різко додавати висівки в свій раціон. Роби це поступово і прислухайся до сигналів, які подає твій організм.

Якщо вживання висівок в чистому вигляді, та ще й натщесерце – це випробування, що перевищує твої моральні та фізичні сили, можеш додавати висівки до звичайної їжі. Наприклад, дуже добре вони поєднуються з кефіром, сиром, овочами, кашами.

Благотворно діють на організм регулярні розвантажувальні дні . засновані на кефірі та висівках. 1,5 літра нежирного кефіру і 6 ст. ложок висівок – ось раціон такого дня. Також необхідно пити якомога більше чистої води без газу.

Однак май на увазі, що зловживання висівками може призвести до того, що їх позитивні якості тобі ж вийдуть боком. Обмеж щоденну дозу висівок 35 г, інакше вони разом з токсинами і шлаками почнуть забирати з організму і корисні речовини. Розвантажувальні дні на висівках не рекомендується проводити частіше, ніж 1 раз на 7-10 днів.

Також варто мати на увазі, що вживання висівок протипоказано при виразках, ерозіях шлунка.

Ну а в цілому ж схуднення за допомогою висівок напевно тобі сподобається. Правильне їх вживання не тільки допоможе тобі боротися із зайвими кілограмами, а й забезпечить відмінний настрій і прилив енергії.

Comments are closed!