Схуднення за допомогою соди і лимона – Інна Михайлова | Скидати вагу

Схуднення за допомогою соди і лимона – Інна Михайлова | Скидати вагу.. Схуднення за допомогою соди: Інна Михайлова схудла на 24 кг!

Loading.

Схуднення за допомогою соди

Вітаю Вас, улюблені читачки! Напевно, багато хто з вас вже помітили схудлу фігуру, і на мене в буквальному сенсі обрушили град листів, з проханнями поділитися секретом, і повідати як це мені так пощастило. Я не в силах обробити всі листи, і відповісти всім-всім.

Вік: 40 років | Зріст: 170 см | Вага зараз: 60 кг Схуднення за допомогою соди – Моя передісторія. Постійний усталений вага була такий: 60 кг і зріст 170 сантиметрів.

Ненависні зайві кіло прилипали до мене відразу після вторинної вагітності: до пологів я мала вагу в 75 кг, а після виписки з пологового будинку – 74, і менше, ніж за півроку грудного вигодовування отримала «бонус» – ще 6 кг. Разом – налипло до мене аж 20кг.

Я впала в депресію, мене все почало дратувати. Само собою – у мене ж постійно відбуваються публічні зустрічі в парі з Стасом, я повинна бути його гордістю… Непогана така гордість.. під 90 кг… Ну, і як наслідок – у мене почалися напади ревнощів, адже закохати в себе будь-яку дівчину Стасу – справа п’яти хвилин. Тому я повинна завжди бути на піку краси та шарму.

Схуднення за допомогою соди – Бути не тягарем, а музою!

Недовго думаючи, я наважилася – я повинна змарнілі будь-яку ціну, кров з носу, як кажуть… Насамперед відмовилося від смаженої смакоти, від солодощів, і об’едаловкі на ніч. Привчила себе до бігу по утрам, у вечірній час – фітнес-клуб. Але, як на зло мені – цифри на вагах продовжували рости вгору.

Схуднення за допомогою соди – Як мене роздуло до 84 кілограм.

Я всілася на одну знамениту жорстоку дієту від пана «Д», і пішло-поїхало, одна дієта за одною. З пам’яті вилетіло, яким смаком володіють м’ясні вироби, хлібець, картопелька, і солодке. була на одних фруктах, і різноманітних овочах, впиваючись мінералкою або кефіром. Випробувала всі-всі дорогущі «ліки від жиру», навіть диски якісь замовляла – все марно.

Вага міцно закріпився на циферки 84 кг!

Моя подруга-дієтолог підказала випивати щоранку, натщесерце, четвертинку десертній ложечки харчової соди і 2 десертній ложечки лимона на келих води, а так само соду з імбиром для ванн. Сода з лимоном всередину – допомогла, рівень маси мого жирку почав знижуватися, але якось не швидко.

Я чесно виконувала всі вказівки на протязі тижня і в питанні застосування соди для ванн. Ванни почали допомагати, вага почав знижуватися, але повільно. Я почала шукати відповіді в інтернеті, понишпорила всі сайти, подзвонила найдорожчим дієтологів Москви, скрізь пишуть, і дієтологи це підтвердили, що сода працює, але поодинці не дуже ефективна. ОДНАК якщо змішати соду з англійською сіллю і додати екстракт ефірного масла імбиру в правильній пропорції – ефективність зростає до 400%. Тільки всі інгредієнти дістати не просто і не швидко. На одне тільки правильне приготування екстракту ефірної олії імбиру йде до 6 тижнів і 18 кілограм коренеплодів на 10 грам продукту. І тільки в такому вигляді цей продукт є жиросжигателем і це правда. Діетологі так само розповіли, що існує вже готовий продукт, де всі ці інгредієнти змішані. Але він продається тільки в ОДНОМУ магазині при клініці в Лондоні і розширюватися до Європи і Росії вони планують тільки ближче до 2014 року.

Стас, само собою, бачив мої переживання, і депресію, і я повинна йому сказати спасибі – він допомагав мені як тільки міг. І в один з вільних днів, по-моєму це була неділя, він урочисто підніс мені якийсь подарунок у синій обгортці, точніше просто вклав мені в руки цю коробочку. в якій знаходилася упаковка бомбочек для ванн «Ginger Slim: сода для ванн» і вимовив: «Лапушка, тепер у тебе все здійсниться, тільки не кидай!»

Якщо чесно, після всіх моїх спроб, що не увінчалися успіхом, у мене вже не було ніяких сил і надії, але після невеликого періоду, приблизно через тиждень, мої ненависні ваги видали цифру, від якої я очманіла – мінус 7 кг. Талія на 6см менше, і все це за тиждень. Я на сімдесятому небі від щастя, це був казково, аж жити захотілося знову! Я не кидала ці ванни, так як нічого складного, та й приємно для шкіри.

Так само, я не кидала пити соду і лимоном. У результаті – менше ніж за місяць я сказала собі: «Нарешті Інна Михайлова схудла!», Адже коли я 24 кг скинула, я стала відчувати себе новою людиною!

Я все намагалася дізнатися у Стаса, як він дізнався про цю соду з імбиром для ванн.

Коли ми поїхали на

мій шопінг, він розповів мені, що його особистий лікар, провідний його стан здоров’я – повідав йому про Г арцініі Камбоджійської, як одному з найбільш щадних способів для «підсушування» фігури.

Ось що ще мені вдалося дізнатися про ці бомбочки соди для ванн імбиром:

  • Як схуднути за допомогою соди
  • з чим змішувати соду щоб схуднути
  • як похудати задопомогою соди и лимона
  • як схуднути за допомогою соди та лимону
  • як правильно скидувати вагу з допомогою рвоти
  • дієта на соді і лимонах
  • як похудати за допомогою соди і лимона
  • з чим змішувати соду щоб похудати?
  • що треба змішати з содою для похудання
  • чи можна змішати соду і лимон

Comments are closed!