Схуднення за допомогою активованого вугілля

Схуднення за допомогою активованого вугілля Схуднення за допомогою активованого вугілля

Читайте також:

Схуднення за допомогою активованого вугілля – досить радикальний спосіб зниження маси тіла. Як же наші жінки тільки не викручуються, щоб позбутися від пари кілограмів: катують себе і дієтами,

і голодом, виконують непосильні фізичні вправи. Самим новим методом стало схуднення за допомогою активованого вугілля.

Активоване вугілля – це спеціалізований препарат, який здатний зв’язувати безліч хімічних сполук: алкалоїди, глікозиди, барбітурати, саліцилати, токсини, різні гази, солі важких металів і інше, і виводити їх природним шляхом з організму людини. Таблетки мають розвинену пористою структурою, мають відмінний каталітичний і адсорбційний ефект. Але при надмірному споживанні активованого вугілля для схуднення разом із згубними речовинами з організму виведуться і благотворні речовини такі як вітаміни та мінерали.

Схуднення за допомогою активованого вугілля стали використовувати відносно недавно – приблизно десять років тому. Після появи безлічі сорбентів у продажу об дивовижному Угольці забули. Активоване вугілля виступає найкращим матеріалом для фільтрації, а область його використання визначає якість вугілля і міру частинок. Саме широке застосування активованого вугілля – це фільтри для очищення води, а також повітря. Схуднення реально за допомогою лищь деревного активованого вугілля, а у виробництві лікарського активованого вугілля застосовують торф, кам’яне або ж деревне вугілля та інші речовини походження.

За рахунок пористої поверхневої активності вугілля здатний поглинати токсичні речовини, утримуючи і виводячи їх. Через це він то власне і отримав таку широке застосування в медицині. Його радять застосовувати і при інфекційних захворюваннях, діареї, харчових отруєннях і алергіях. Слідуючи не складною логікою, активоване вугілля використовують не для схуднення, а тільки як допомогу в позбавленні від непотрібних кілограмів.

Активоване вугілля здатний вивести шлаки, токсикологічні речовини, зменшити метеоризм. Професіонали радять використовувати вугілля до або ж після дієти, як допоміжний метод. Під час схуднення за допомогою активованого вугілля просто неприпустимо споживання алкоголю, цукру, солі, борошняних виробів і так само цукерок. У цілісний комплекс такої дієти входять і очисні клізми.

Схуднення за допомогою активованого вугілля відбувається за кількома схемами:

Приймають по одній таблетці на десять кілограм ваги на порожній шлунок. Але, сім-вісім таблеток відразу ж прийняти не можна, починати необхідно з трьох-чотирьох. До високої же дозі переходять поступово, ретельно спостерігаючи за самопочуттям.

Випивають десять таблеток вугілля протягом дня, розділивши їх на три прийоми, за одну годину до вживання їжі.

Курс дієти – десять днів, потім роблять десятиденну перерву, і повторюють ще раз при виникненні такої необхідності.

Слід пам’ятати, що активоване вугілля не дає певним вітамінів та мінеральних речовин всмоктуватися. Саме з цієї причини тривало застосовувати вугілля ні в якому разі не можна! Це може бути чревате токсичним ефектом і навіть блювотою.

Аналізуючи такого роду інформацію, необхідно зауважити, що результативність цієї дієти зовсім не доведена, а методів вагомо дієвих, як і власне препаратів значно більше. Приміром, відзначають позитивний результат схуднення у тих, хто приймає глину (само собою, лікувальну) з зовсім не хитрого розрахунку одна чайна ложка на одну склянку води.

Comments are closed!