Схуднення за допомогою активованого вугілля – Краса і здоров’я – www. calorizator. ru

Схуднення за допомогою активованого вугілля – Краса і здоров’я – www. calorizator. ru Схуднення за допомогою активованого вугілля

Як відомо, в боротьбі із зайвою вагою жінки готові піти на багато що. «Асортимент» способів схуднення зовсім не обмежується дієтами і заняттями спортом. У хід йдуть різноманітні лікарські препарати, не обов’язково

призначені для схуднення. Багато, наприклад, вважають, що можна успішно схуднути за допомогою активованого вугілля.

Активоване вугілля виробляється з органічного вуглецьвмісного сировини (наприклад, деревного вугілля) шляхом активації. На даному етапі розкриваються пори, які знаходяться в закритому стані у вихідній сировині. Наслідок цього – пориста структура готового активованого вугілля, а також те, що він є ефективним сорбентом, тобто при прийомі його всередину шкідливі речовини зв’язуються і виводяться з організму. Ця властивість вугілля використовують для боротьби з різними отруєннями.

Іноді жінки замість того, щоб використовувати активоване вугілля для боротьби з отруєннями, застосовують його для схуднення. Існує дві схеми схуднення за допомогою активованого вугілля.

Згідно з першою схемою, для схуднення слід випивати в день 10 таблеток активованого вугілля, натщесерце, розбивши таблетки на три прийоми.

За другою схемою потрібно приймати перед їжею по одній таблетці вугілля на 10 кілограм ваги (7 таблеток за раз максимум). Рекомендується починати з трьох таблеток, підвищуючи дозу поступово, щоб організм звик до нового препарату. Триває курс схуднення 10 днів, після чого необхідно зробити перерву тієї ж тривалості. Потім можна повторити курс.

Ми розповіли, які існують схеми схуднення за допомогою активованого вугілля. Давайте розберемося, чи справді з його допомогою можна схуднути.

Як вугілля діє на масу тіла? Та ніяк. Все, на що він здатний, так це очистити ваш кишечник і вивести з організму токсини. Звідки ж тоді береться ефект схуднення? Відповідь проста. Зазвичай жінки, які худнуть за допомогою активного вугілля, п’ють досить багато води, запиваючи таблетки, і, як наслідок, починають менше їсти. Так якщо зменшити кількість вживаної їжі і пити два літри води на добу протягом 10 днів, можна схуднути без всякого вугілля.

А ось надмірне захоплення даним препаратом може призвести до неприємних наслідків. Адже активованому вугіллю все одно, що абсорбувати. Запам’ятайте, що при тривалому прийомі вугілля разом з токсинами починає виводити поживні речовини, а також вітаміни і мікроелементи з організму. Це загрожує для здорової людини авітамінозом, а якщо ви маєте проблеми зі здоров’ям, тоді проблеми можуть бути і більш серйозні. Так, активоване вугілля з легкістю виводить з організму кальцій і калій, а для серцевих хворих порушення в організмі калієво-Кальцева балансу може виявитися смертельним.

Крім того, при прийомі активованого вугілля тривалий час порушується нормальне функціонування кишечника. Активоване вугілля (як і інші штучні сорбенти) не стимулюють його перистальтику. І в тому випадку, якщо ви будете активованим вугіллям зловживати, ваш кишечник перестане скорочуватися нормально, а це, швидше за все, призведе до диспепсії, запорів або проносів.

Не варто забувати також, що активоване вугілля – лікарський засіб, і у нього, як у будь-якого іншого лікарського препарату є побічні ефекти і протипоказання. Серед протипоказань – шлункові кровотечі, виразкові ураження ШКТ та інші. Про побічні ефекти написано вище.

Так що не варто сподіватися на чарівні властивості цього лікарського засобу. Адже схуднути за допомогою активованого вугілля без шкоди для організму навряд чи вийде. Єдине, для чого можна його використовувати не замислюючись – це очищення організму, тут він незамінний помічник. Хоча не варто забувати і про інші способи очищення організму, більш щадні. Наприклад, природним сорбентом є клітковина, вона міститься в овочах, фруктах, зерновому хлібі, злаках. Вона не тільки абсорбує шкідливі речовини, але також є джерелом поживних речовин і вітамінів для організму, стимулює роботу кишечника. Продукти, багаті клітковиною, входять до раціону всіляких дієт (наприклад, Дієти Кіма Протасова або Дієти Дюка). Так що збалансований раціон, який багатий клітковиною, разом з фізичними вправами для схуднення набагато ефективніше, ніж активоване вугілля.

Автор: Жанна Ш. (спеціально для Calorizator. ru)

Копіювання даної статті цілком або частково заборонено.

  • вугілля активоване з клітковиною
  • Як зробити ідеальне тіло з допомогою вугіля

Comments are closed!

_0.31MB/0.00659 sec