Схуднення за допомогою активованого вугілля. Активоване вугілля для схуднення – відгуки, рецепти | Жіночий журнал «До Подрузі»

Схуднення за допомогою активованого вугілля. Активоване вугілля для схуднення – відгуки, рецепти | Жіночий журнал «До Подрузі» Схуднення за допомогою активованого вугілля. Активоване вугілля для схуднення – відгуки, рецепти

Схуднення за допомогою активованого вугілля отримало

чимале поширення. Популяризації цього методу сприяли його дешевизна, легкість в застосуванні і досить непогані результати. Плюс до всього вугілля, як сорбент, виводячи з організму шлаки і токсини, сприяв ефективному очищенню й омолодженню шкіри.

речі, омолоджуючу дію активованого вугілля на організм визнали і вчені. Так, шляхом різних досліджень і дослідів було виявлено: препарат позитивно впливає на клітини нашого організму, сповільнює процес старіння. Крім того, прийом активованого вугілля може сприяти поліпшенню роботи нирок, наднирників, печінки, покращує обмінні процеси.

Але при цьому підкреслюється: тільки розумне і грамотне застосування активованого вугілля може принести організму користь, а використання його для схуднення ефективно лише як допоміжний метод.

Схуднення за допомогою активованого вугілля: правда і міфи

Твердження, що прийом активованого вугілля веде до схуднення, вірно лише частково. Справа в тому, що цей препарат володіє хорошими адсорбуючі властивості. Завдяки цьому він виводить з організму всілякі шлаки, токсини, сприяючи, таким чином, поліпшенню обмінних процесів. А ось це, в свою чергу, і допоможе привести до схуднення.

Сам же по собі активоване вугілля не позбавляє ні від жиру, ні, відповідно, від зайвих кілограмів. Тому фахівці рекомендують використовувати його як ефективне доповнення до інших похудательной методиками.

Також активоване вугілля усуває метеоризм. Тому зниклий животик у багатьох жінок – це результат не позбавлення від зайвих кілограмів, а всього лише «ліквідація» газів.

Крім того, схуднення за допомогою активованого вугілля може «надати» організму ведмежу послугу, позбавивши його не тільки від вищезгаданих «забруднень», а й від корисних речовин – мінералів, вітамінів і т. д.

Тому тривале (більше тижня) застосування препарату може викликати небажані явища.

Як застосовувати активоване вугілля для схуднення

Існує три способи прийому активованого вугілля для схуднення.

1 спосіб: рано вранці натщесерце прийняти дві таблетки. Снідати можна буде через півгодини-годину.

2 спосіб: разова дозування активованого вугілля визначається з розрахунку – 1 таблетка на 10 кг ваги. Наприклад, ваша вага 70 кг, значить, прийняти потрібно буде 7 таблеток. Вибираючи цей спосіб, слід бути обережним з такою концентрацією препарату, оскільки це може мати небажані наслідки для здоров’я.

3 спосіб: 10 таблеток активованого вугілля потрібно розділити на три частини і приймати по одній частині перед сніданком, обідом і вечерею.

Враховуючи специфічний вплив на організм, не рекомендується приймати активоване кут для схуднення більше ніж 5-7 днів. Також під час прийому необхідно опинитися від вживання алкогольних напоїв, оскільки адсорбирующие властивості вугілля будуть спрямовані на виведення алкоголю.

Крім того, активоване вугілля для схуднення рекомендується поєднувати з розвантажувальними днями або початком небудь дієти.

Плюси, мінуси і побічні ефекти схуднення за допомогою активованого вугілля

Враховуючи, що активоване вугілля таки лікарський препарат, перш ніж приступити до його прийому, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Також мати на увазі, що при схудненні за допомогою активованого вугілля можуть виникнути такі проблеми:

1.Адсорбірующіе властивості активованого вугілля впливають не тільки на токсини і шлаки, а й на необхідні організму вітаміни і мінерали. Тому, щоб не завдати собі шкоди, необхідно не захоплюватися таким видом схуднення і після застосування активованого вугілля заповнити рівень мікро-і макроелементи, вітамінів за рахунок прийому спеціальних комплексів.

2. Активоване вугілля для схуднення не сприяє активності перистальтики, тому цілком можливі проблеми в роботі шлунково-кишкового тракту – запори або, навпаки, проноси неприємні хворобливі відчуття при спробі сходити в туалет «по-великому».

Ну а плюсом такого методу позбавлення від зайвих кілограмів можна вважати його необтяжливість і легкість в дотриманні. За 2-3 дні можна скинути пару кілограмів, не вдаючись до виснажливих фізичних навантажень і строгим дієтам. Їх можна підключити для більшої ефективності, але необов’язково. Тому такий спосіб схуднення можна рекомендувати перед будь-яким важливим днем, святами і т. п. коли потрібно швидко і без особливих зусиль схуднути.

Активоване вугілля для схуднення – відгуки

Марія, 30 років:

Мені здається, такий вид схуднення підходить далеко не кожному. Наведу себе як приклад: 5 днів приймала активоване вугілля по 2 таблетки перед сніданком. Також робила вранці легку гімнастику і не їла борошняне, солодке, смажене і жирне. І що? Чи не пішло ні одного кілограма, зате «придбала» запор.

Анна, 22 роки:

Я про це методі дізналася від знайомої, вона худла, приймаючи по 10 таблеток в день, тиждень. Виглядає зараз прекрасно, каже, що схудла на 5 кілограмів, при цьому не дуже-то обмеживши повсякденний раціон. Хочу тепер сама спробувати, але спочатку пораджуся з лікарем.

Світла, 33 роки:

Мені потрібно було терміново привести себе у форму перед днем??народження, вибрала схуднення за допомогою активованого вугілля – по 10 таблеток трьома порціями. За тиждень мінус 3 кілограми, але більшого і не вимагалося. Ще один позитивний момент – шкіра стала краще виглядати, думаю, завдяки тому, що здорово очистився кишечник.

Іра, 28 років:

Я п’ю щодня по три таблетки активованого вугілля, і знаєте, мені здорово цей спосіб допоміг скинути трошки вагу. Хоча знайомий лікар стверджував, що це не допоможе, а тільки зашкодить. Я пострункішала, посвіжіла, навіть якось легше рухатися стало.

Яна, 37 років:

Не знаю, кому як, а мені тільки гірше стало після активованого вугілля. Постійна нудота, обсипало всю, хоча я пила не найбільшу дозу – по 2 таблетки щодня. При цьому подруга, яка теж вирішила схуднути за допомогою вугілля, задоволена результатами. Видно, не мій метод.

Еля, 24 роки:

Мені метод не підійшов категорично, через тиждень почалися страшні запори, пішла до лікаря, він вилаяв, що ні порадилася, тепер ось відновлюю нормальну роботу кишечника.

Катерина, 34 роки:

Я лінива щодо всяких складних дієт і спорту, тому схуднення на «Угольці» мені здалося самим простацьким способом. І правда, без всяких зусиль і складнощів скинула 4 кг – результат за два тижні прийому активованого вугілля. Пила з розрахунку по таблетці на кожні 10 кг своєї ваги. Хоч і чула багато негативних відгуків, але мені особисто сподобалося. Перед влітку спробую ще раз.

Тетяна, 28 років:

У мене подруги за допомогою активованого вугілля худнули. Загалом-то, результати є у всіх, у кого 2 кг пішло, у кого 7. Правда, у двох дівчат були наслідки у вигляді діареї, але недовго. Ще багато хто відзначає, що шкіра стає набагато краще: перестає лущитися, висипання різні проходять, мабуть, позначається, очисний ефект вугілля.

Спеціально для журналу «До Подрузі» – http://www. kpodruge. ru

Копіювання цієї статті ЗАБОРОНЕНО! Всі матеріали захищені законом про авторське право – стаття 146 КК РФ.

  • вугілля активоване вид газив

Comments are closed!