Схуднення за 1-2 тижня: як схуднути за 10, 12, 15 днів

Схуднення за 1-2 тижня: як схуднути за 10, 12, 15 днів Ефективне схуднення за 1-2 тижні

Багато жінок вважають, що достатньо сісти на жорстку дієту, і можна швидко схуднути за 10 днів. Почнемо з розвінчання поширеного міфу. Навіть найефективніша дієта не допоможе схуднути за два тижні і тим більше за менший термін

на 10 і більше кілограмів. Не допоможуть і таблетки для схуднення, адже закони фізіології зламати не під силу нікому. Звичайно, якщо ви будете дуже жорстко обмежувати себе в їжі, то наблизитеся до мети, але якою ціною! Порушиться робота шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок. При різкому схудненні нерідкі збої в роботі гормональної, статевої систем, знижується імунітет, а значить – ви будете більш уразливі для різних захворювань. Зрештою, різке схуднення за 10 днів – це сильний емоційний стрес. Жінка стає дратівливою, неуважною, у неї виникають проблеми на роботі, у спілкуванні з близькими. При цьому зберегти досягнуті результати практично неможливо. Жорстку дієту організм сприймає як небезпеку і по її закінченні намагається набрати втрачені кілограми, та ще кілька зайвих підкоп про запас.

Як схуднути за 2 тижні?

Як схуднути за 15 днів? Чи можливо це? Так, якщо до цього процесу підійти зі знанням справи, тобто зі знанням законів фізіології та дієтології. При швидкому схудненні важливо нівелювати всі негативні наслідки, перераховані вище. Найбільш очевидні правила, яких слід дотримуватися, якщо ви хочете схуднути за 12 днів або за 2 тижні без шкоди для здоров’я:

    пити побільше рідини (краще чистої води); приймати вітамінно-мінеральні комплекси; не голодувати! забезпечити роботу м’язам.

Останній пункт у багатьох дам асоціюється з фізичними навантаженнями, які викликають негативні емоції. Особливо важко регулярно займатися фітнесом тим, хто не має достатньої фізичної підготовки. Біль у м’язах, втома, щоденне подолання себе не сприяють гарному настрою.

Але є інший вихід – «Фітнес для ледачих» в Slimclub. Наші тренажери впливають на м’язи, шкіру, жирову тканину. Принцип їх дії різний (інфрачервоне тепло, роликовий масаж, вакуумний баротренажер і т. п.), а результат один – без виснажливих фізичних навантажень нівелюються всі негативні наслідки дієти. Та й сама дета стає не потрібна! Досить просто дотримуватися правил раціонального харчування. Для тих, хто хоче швидко схуднути, в Slimclub розроблена спеціальна програма «Експрес-схуднення». Наші інструктори готові проконсультувати вас з усіх питань, дзвоніть і приходьте.

  • як похудати на 10 за 15днів

Comments are closed!