Схуднення: хочете знати, як нас обманюють? | Краса та здоров’я | ШколаЖизни. ру

Схуднення: хочете знати, як нас обманюють? | Краса та здоров’я | ШколаЖизни. ру Схуднення: хочете знати, як нас обманюють?

Хочеться поговорити про міфи у питаннях скидання зайвої ваги, про те, як нас розводять, щоб виманити чималі гроші на непотрібні в цьому сенсі продукти та обладнання. Всі знають, якого розмаху набула ця індустрія

в ЗМІ. Я сама, оскільки постійно цікавлюся, не раз, бувало, траплялася на їх вудку. Тому не зайвим буде ці міфи перелічити, що допоможе заощадити вам час і гроші і не розчаруватися в поставлених цілях.

Міф № 1: за допомогою тренажерів можна скинути вагу. Є зважаючи абсолютно всі тренажери, за винятком кардіо-тренажерів – бігової доріжки, велотренажера, велоелліпсоіда.

Тренажери годяться для підтримки тієї форми, яка у вас вже є; вправи на них зміцнюють і підтягують м’язи, допомагають чіткіше промальовувати м’язовий рельєф – з цим ніхто сперечатися не буде. Але завдання скидання зайвої ваги вони не вирішують.

Хоча на мене, так можна будь-які вправи робити і без дорогих тренажерів (якщо, звичайно, ви не готуєтеся до змагань з бодібілдингу), самостійно, головне – дотримуватися правильну техніку виконання, а цьому можна навчитися в телевізійних передачах про спортивні тренуваннях. Їх зараз транслюється предостатньо. Ефект буде нітрохи не гірше. Чесне слово! Головне – регулярність.

Ще один важливий момент. Ніколи не вірте, що, хитаючи прес, можна прибрати жир з живота, або, якщо робити вправи на стегна. підуть «вушка». Неможливо схуднути в якомусь одному місці. І живіт, і стегна стають стрункішими, коли йде загальний процес схуднення. Звідки жиру піде більше, звідки менше – знає тільки наше тіло, у нього своя логіка, і воно саме вирішує, з якого місця йому брати паливо на енерговитрати.

Міф № 2: 40-річна жінка не зможе самостійно скинути зайву вагу. Таку фразу я почула по телебаченню від жінки, щодня рекламує Reolex. Так от, якщо мова йде не про ожиріння, а про зайву повноті, коли вам заважають кілограмів 10, то з цим завданням ви, звичайно ж, можете впоратися самі, приклавши певну частку старань.

Міф № 3: схуднення за допомогою масажерів або ручного масажу. Масаж підсилює відтік лімфи, виводить зайву рідину з організму, що сприяє зменшенню набряків і застійних явищ в масажованих областях. Шкіра стає м’якою і шовковистою, обмінні процеси посилюються.

Все це саме по собі добре. Проте, розглядати масаж як базовий метод у боротьбі із зайвою вагою, звичайно, не можна, а от як допоміжний можна цілком. Наприклад, у зв’язці дієта-фітнес-масаж. Кажу про це так впевнено, бо кілька разів на собі перевіряла ефективність курсу масажу, спостерігала за своїми подружками. Неефективно! У масажу завдання і плюси зовсім інші. Для цілей ж скидання зайвої ваги є інші потужні засоби.

Міф № 4: схуднути можна за допомогою крему для тіла. Є зважаючи всілякі чудодійні креми, бальзами, гелі, нібито що зменшують обсяги тіла і діючі – увага, магічна фраза! – «На клітинному рівні». А також чаї для схуднення. Все це ми свого часу проходили. Говорити тут особливо немає про що – нісенітниця повна.

Міф № 5: стати стрункіше можна за допомогою шорт для схуднення . просто носячи їх по кілька годин на день або надягаючи на ніч, попередньо завдавши небудь крем для схуднення. Ці шорти складаються з декількох шарів і повторюють ефект сауни.

Ну, що тут можна сказати? Шкіра пріє і свербить, більше ніякого ефекту не спостерігала. Якщо ж у них інтенсивно займатися, скажімо, аеробікою, – а ваша шкіра при цьому не дихає – то, думаю, нічого, крім шкоди, від таких занять ви не отримаєте.

Міф № 6: схуднути можна за допомогою міостимуляторів. Це тренажери для зовсім лінивих, які м’яз змушують скорочуватися за допомогою електричного імпульсу. До них відносяться різні вібруючі пояси з ефектом сауни, «метелики» і так далі. Їх зараз безліч.

Я свого часу спокусилася рекламою і купила міостимулятор фірми «Жезанн». Ну, думаю, буду лежати і худнути, а, крім того, накачав м’язи. Але не тут-то було. Про схуднути від тренажерів, тим більше лежачи, я вже говорила. Що стосується накачати, то ці прилади занадто малопотужні, щоб відчути від них хоч якийсь результат.

Наші м’язи дуже швидко звикають до навантаження, тому, щоб вони розвивалися, навантаження потрібно постійно нарощувати, а прилади для домашнього користування такими можливостями не володіють. Тому, коли я чую в рекламному ролику щось на зразок “з ці тренажером мені вдалося скинути цілих 16 кілограмів», нічого, крім сміху, у мене це не викликає. Яке там 16 – і одного не скинеш!

Інша справа – професійні міостимулятори, які зазвичай використовують у косметологічних салонах та фітнес-клубах. Вони дуже потужні, там дійсно можна проходити процедури з підтяжки м’язів, але, повторюю, не худнути.

Міф № 7: з віком наше тіло видужує. Це нам повідомляють як аксіому.

Обмін речовин, дійсно, поступово сповільнюється. Але те, що людина видужує, – наслідок малорухливого способу життя і переїдання, а зовсім не віку. Це означає, що коли ви стаєте старше, потрібно і їсти менше.

30-річній людині не потрібно стільки калорій, як юному зростаючому організму. Це завжди треба враховувати. У цьому випадку, якщо підтримувати нормальний режим фізичної активності, і фігуру можна зберегти, як в юності, і гнучкість, навіть і в 40 років, і в 50.

Корисно розуміти, що всі перераховані вище міфи є продуктами спланованих рекламних компаній з продажу того чи іншого товару, не більше того. Рецепт ж скидання зайвої ваги старий, як світ: дієта і регулярне фізичне навантаження.

Comments are closed!

_0.32MB/0.00611 sec