Схуднення від Олени Малишевої – ударна десятка рад

Схуднення від Олени Малишевої – ударна десятка рад. Схуднення від Олени Малишевої – ударна десятка рад.

Олена Малишева відома багатьом. Ще б пак – вона веде передачу «Здоров’я». І тепер вона стала гуру в схудненні. Адже вона веде шоу «Худнуть все». Програма популярна, та й сама Малишева за освітою лікар. Тобто її поради не шкідливі для здоров’я, а це вже важливо.

Отже десятка порад для схуднення від Олени Малишевої .

Після пробудження випивати склянку води. Вода дуже важлива, потрібно стежити за тим, щоб випивати не менше 2-х літрів води в день.

Випивайте склянку води перед кожним прийомом їжі. Вода не містить калорій, але займає місце в шлунку. Це потрібно робити за 20 хвилин перед їжею.

Схуднення неможливо, якщо у вашому раціоні містяться жирні продукти. У чорний список Олени Малишевої потрапили такі смаколики як рослинне і вершкове масло, ліверні ковбаси, сосиски, копчені ковбаси, баранина, свинина), сьомга, палтус, паштети

Також потрібно по можливості уникати продуктів з підвищеним вмістом вуглеводів. До них відносяться: всілякі кондитерські вироби, солодощі, рис, гречка, манка, картопля, картопляні чіпси, лимонад, солодкі газовані напої. Також в цей список входячи молокопродукти з високим вмістом цукру – деякі йогурти, сирки.

Є побільше овочів і фруктів, нежирного м’яса (курячі грудки наприклад), нежирну рибу (тріску).

В якості першого ранкового прийому їжі Олена Малишева рекомендує вівсяну кашу, залиту окропом. Можна додати туди для смаку терте яблуко. Також можна з’їсти нежирний сир або йогурт.

На обід – продукти з високим вмістом білка. Це м’ясо птиці, риба. До цього непогано б додати овочів.

Вечеря – не пізніше 19-00. Можна з’їсти овочевий салат, випити кефіру.

Необхідно рахувати калорії. Інформація про калорійність їжі знаходиться на упаковці. Вам допоможе таблиця калорійності продуктів на нашому сайті.

Для схуднення необхідно харчуватися невеликими порціями. Краще частіше але поменше – ось золоте правило схуднення. І ні в якому разі не голодувати – занадто великий стрес для організму.

І ще важливе попередження. Останнім часом розвелося чимало сайтів, які за СМС обіцяють вислати вам цінну інформацію про дієту Малишевої.

Не довіряйте таким сайтам-це шахраї!

Comments are closed!