Схуднення в Єкатеринбурзі і Тюмені в клініці Євгенія Беніхіса. Зниження ваги, харчова залежність, лікування ожиріння

Схуднення в Єкатеринбурзі і Тюмені в клініці Євгенія Беніхіса. Зниження ваги, харчова залежність, лікування ожиріння Зниження ваги. Харчова залежність. Лікування ожиріння

знайома вам відчуття внутрішньої стрункості?

У мене емоційно напружена робота.

Раз на три місяці я намагаюся вирватися хоча б на тиждень і відпочити. Багато подорожую, мимоволі спостерігаю і можу з упевненістю сказати, що навіть сьогодні, коли світ буквально збожеволів, Європа з Азією помінялися місцями, жителі півдня огірками та помідорами засівають північні широти, а мешканці півночі в пошуках духовності переміщаються на південь, ви не зустрінете повного китайця. Тому що поміркованість це їхня філософія і культура, значна частина світогляду і отримання задоволення, прямо скажемо, не їх коник. Зовсім інша справа – задоволення. Китайці переконані, що від усього, що ви робите в цьому житті, ви повинні отримувати глибоке почуття задоволення. А це погодьтеся не одне і те ж. Задоволення приходить з усвідомленням, отже будь-яка дія, навіть прийом їжі відбуваються усвідомлено. Їжа в Піднебесній – сакральна. Для неї є час і місце. Вона взята від природи і в природу ж повинна повернутися у вигляді творчої енергіі. Разве нам їжа потрібна для іншого? Так давайте візьмемо за правило – використовувати її для отримання енергії, рівно стільки, скільки потрібно нам для того, щоб бути успішними, ефективними і задоволеними. Тому зниження ваги це наслідок усвідомлення ролі їжі у вашому житті.

Передбачаю запитання: « А скільки потрібно? »

Ось це і є те саме відчуття внутрішньої стрункості, яке повинно підказувати, в який момент шматок стає зайвим. У когось воно вроджене. У когось набутих в процесі наполегливої??роботи по зниженню ваги. Я ж пропоную вам зробити необхідні психологічні налаштування, щоб проблема зайвої ваги перестала існувати для вас раз і назавжди.

Гармонізувати зовнішнє і внутрішнє важче, ніж здається. Ви можете катувати себе голодними дієтами, магнітними браслетами, чудодійними пігулками і морити себе зеленим кави.

Але якщо ви не позбудетеся від харчової залежності вся ваша життя перетворитися в болісний процес відстроченого вибору і результатів у зниженні ваги чекати не прийдеться.

Їсти чи не їсти? Бути повною, але смачно їсти? Або не їсти і бути стрункою, але при цьому завжди голодної? І заздрити тим, для кого зниження ваги взагалі не проблема, хто їсть все підряд і не товстішає?

Який болісний вибір! Скільки питань доводиться вирішувати? Чи можна бути повним і щасливим? Користуватися успіхом у чоловіків? Залишатися завжди бажаною або бути відкинутою кимось бажаним і погоджуватися на відносини з небажаною людиною? А може бути, переконати себе, що небажаний не так вже й поганий? І 50 + розмір не так вже й великий, головне вміти одягатися і радіти життю. Ох. ??

На мій погляд, проблема полягає лише в одному – комфортно вам у вашому тілі чи ні? Ось єдине питання на який вам належить відповісти перш ніж вирішувати проблему зниження ваги. Неможливо переконати себе бути щасливою. Неможливо переконати в цьому оточуючих. Ви або щасливі, або робите вигляд, а це дуже сильно впливає на якість життя і на саму можливість бути щасливою.

Не просто щасливою, а ще успішною, ефективною і впевненою в собі. І звичайно, привабливою, спокусливою, коханої. Ніколи при цьому не втомлюватися і на все знаходити час. І все це можливо, якщо вам комфортно в вашому тілі, ви ведете здоровий і активний спосіб життя. Правильно харчуєтеся і розподіляєте енергію. Живете цікавою повноцінним життям і отримуєте задоволення не тільки від їжі.

Хочете змінитися?

Тоді не відкладайте свій візит до мене.

Дуже скоро ви зрозумієте: ви настільки гарні, що гідні всього найкращого?

І кращого доктора в тому числі!

Треба лише правильно розставляти пріоритети.

Мої нинішні пацієнтки, розумниці і красуні, які досягли в найкоротші терміни намічених результатів, жалкують лише про одне, що не звернулися до клініку раніше. Їм щиро шкода згаяного часу, а це так само і втрачені можливості: кар’єрний ріст, перспективні знайомства, пропущені бали та вечірки, що не куплені колись вечірні сукні, і море жалю про щось нездійснене та недоступному.

Так от, перш ніж, ставити на собі хрест, зберіться духом і зателефонуйте в клініку. Якщо ви з тією ж пристрастю, з якою зараз поглинаєте тістечка і торти, раптом займетеся спортом, цілком можливо, що час повернеться назад. Я знаю такі приклади, коли за пару років нічим не примітні домогосподарки перетворювалися на чемпіонок світу з фітнесу.

Що вони для цього робили?

Правильно розставляли пріоритети.

Набудувавши відчуття внутрішньої стрункості, приборкавши свою вагу, вони розуміли, що вже не хочуть задовольнятися малим і хочуть для себе незмірно більшого. Тепер їхні чоловіки намагаються відповідати їх очікуванням. І я шалено радий цій обставині. Не можна, щоб чоловіки ставилися до дружин, як до об’єктів нерухомості. Коли ви в останній раз відчували хвилювання і трепет від майбутньої зустрічі?

Коли перевищили ліміт за його кредитці? Це нікуди не годиться!

Коли останній раз він запрошував вас до ресторану або театр? Дарував квіти без жодного приводу? Не можете пригадати?

Ось мій вердикт: вам категорично не можна відкладати життя на потім. Ваш ліміт відстрочок і відмовок давно вичерпаний. І є тільки одна спроба знайти комфорт в новому тілі. Ви уявіть на хвилинку, які привабливі обіцянки обіцяє вам нове життя.

От просто сядьте і складіть список того, що ви дозволите собі, коли досягнете зовнішньої і внутрішньої стрункості – перечитайте, зараз ви особливо гостро відчуєте, що прийшов час змінюватися.

Я і мої колеги готові вам у цьому допомогти.

Нехай рік синьою дерев’яної конячки з китайського календаря принесе усім нам удачу.

Про лікування харчової залежності (зниження зайвої ваги)

Харчова залежність – це залежність від вуглеводів, оскільки саме вони активно стимулюють вироблення внутрішніх ендорфінів. Коли ми їмо, то отримуємо певний обсяг енергії і калорій, які повинні витрачатися на розумову або м’язову активність.

Програма зниження зайвої ваги будується за чіткою схемою: У пацієнток за допомогою нейрогуморальної кавітації, психотерапевтичних методів блокується харчова залежність, при необхідності використовується фармакологія.

Ермошин Ігор Олександрович, психіатр-нарколог, психотерапевт “Клініки Євгенія Беніхіса”: “Можна нескінченно виснажувати себе дієтами і голодуванням, катувати тренуваннями, але вага повертатиметься, поки ви не зміните повністю свій образ думки, а це, мабуть, найскладніше в процесі зниження зайвої ваги “.

Курс лікування

Курс лікування по зниженню зайвої ваги в “Клініці Євгенія Беніхіса” включає в себе: консультацію фахівця клініки, 5 сеансів з інтервалом у тиждень і спостереження протягом року.

Відгуки пацієнтів

Ольга, Челябінськ . “Не могла жити без солодкого. Після сеансу в” Клініці Євгенія Беніхіса “- повна байдужість до солодкого. Величезне вам спасибі за надану допомогу!”

Comments are closed!

_0.32MB/0.00968 sec