Схуднення: пропущене ланка; Екстрена ПОХУДЕТЬ У ЗГОДУ З метаболізм (home. health. missedchain): Розсилка: Subscribe. Ru

Схуднення: пропущене ланка; Екстрена ПОХУДЕТЬ У ЗГОДУ З метаболізм (home. health. missedchain): Розсилка: Subscribe. Ru Схуднення: пропущене ланка; Екстрена ПОХУДЕТЬ У ЗГОДУ з метаболізмом

Біля входу в кафе бездомний просить милостиню. «Мадам, я не їв два тижні»

– Звертається він до вхідної жінці. «Ах, мені б вашу силу волі!» – Відповідає мадам.

Коли святковий сезон наближається семимильними кроками, відчайдушно ходется виглядати чертовски привабливо. Однак, якщо потрібно терміново схуднути, то голодування буде не самим раціональним кроком. Ваш метаболізм, або якщо хочете обмін речовин, візьме реванш і згодом помститься вам надбавкою набагато більшої кількості кілограмів.

Зауважу, що я не прихильник «поблизу-кригу», але життєві ситуації бувають різними. Ці прості кроки допоможуть вам скинути 3-4 кг на тиждень . Ніби небагато, але така дієта прибере найнепривабливіші виступаючі частини тіла. У жінок окреслиться приваблива талія. У чоловіків сховається живіт. Ті, хто вже почали низьковуглеводних стиль життя, також дізнаються сьогодні трюки для направлення метаболізму в бік прискорення.

Приберіть з тарілки все «біле» – білий хліб і випічку, цукор, картоплю і рис. Виняток становить кольорова капуста, вживання якої сподобається метаболізму. Для тих, кому потрібно схуднути найефективнішим чином, бажано виключити і цельнозеновой хліб і коричневий рис. Їх можна замінити більш багатими джерелами клітковини (див. нижче).

Рухайтеся . Вітаються будь-які рухи – робота по дому, танці, прогулянки. Використовуйте будь-яку можливість, щоб двігаться. Только без виснаження. Ми були народжені не для того, чтои бігати, а щоб ходити.

Введіть в оману калорії . Трюк полягає не в тому, щоб перебувати на напівголодній дієті. Щоб підштовхнути механізм сжаганія жиру, будемо вживати щодня різне кількість калорій. У деякі дні вам потрібно їсти НАБАГАТО більше калорій, ніж в інші дні. Ви дуже вдало можете є багато їжі, коли вам належить застілля, але вживаючи дозволені продукти. За день до і на наступний після застілля день можна розвантажитися.

Збільште питома вага білкових продуктів в їжі (морепродукти, сир, яловичина, курка, індичка). «Білковий трюк» полягає в тому, що організм використовує до 30% калорій, що надійшли з білком, щоб тільки засвоїти їх. Це означає, що 1000 калорій протеїну реально перетворюється на 700 калорій. Вивільняється 300 калорій! Не варто нехтувати і натуральними жирами. Це теж мінус 150 калорій з кожної 1000 з’їдених «жирових калорій». Повторюю – жири повинні бути «правильні» http://subscribe. ru/archive/home. health. missedchain/201208/04050317.html

Побільше клітковини, пожалуста! Найбільше клітковини міститься не в хлібі або кашах, як прийнято вважати, а в овочах. На овочі і робимо основний упор. Клітковина з фруктів доповнить таку з овочів. Вибір фруктів обмежимо несолодкими яблуками та ягодами.

Пийте як риба . Недостоток води призводить до деякого зниження температури тіла. Організм буде підвищувати температуру шляхом накопичення жиру, який виконує роль ізолюючого шару. Відповідно буде сповільнюватися метаболізм. І навпаки, достатню кількість води допоможе організму спалювати жир і виводити шлаки. Якщо ви помножите вага в кг на 33, то отримаєте кількість води, яке вам потрібно випити за одну добу в мл. Напої, такі як чай, кава і алкоголь, не входять в цю кількість. Від цих напоїв краще взагалі тимчасово відмовитися. Якщо вже зовсім не можете жити без кави, то краще пити Американо.

І нарешті, НАЙВАЖЛИВІШИЙ РАДА, яким прошу просочитися. ВЖИВАЙТЕ БІЛЬШЕ СОЛІ. Нікоуглеводная дієта знижує кількість інсуліну в крові. А це він, рідненький, затримував воду у вас в організмі. Тепер ви почнете частіше бігати за покликом сечового міхура. А разом з водою губляться і електроліти. Низька кількість натрію проявляється втомою, головним болем, спазмами, запамороченням при різкому переході з горизонтального і вертикальне положення. Але ці симптоми легко откоррегіровать. Більше подсалійвайте їжу, як не парадоксально це звучить. Точно також, як потрібно вживати більше жиру, щоб знизити рівень холестерину. На низкоуглеводной дієті слід почати думати по-іншому.

Щоб заповнити запаси ще й інших мікроелементів, краще замінити звичайну сіль на Гімалайську сіль, кельтську сіль або натуральну морську сіль (виробництва Франції чи Ізрайля). Ті ж, кому така сіль не доступна, наступного разу дізнаються про натуральної, еффетівной і недорогий її заміні.

Ольга Іллівна Синьова, канд. мед. наук [email protected] com

Comments are closed!

_0.31MB/0.01736 sec