Схуднення при гормональних порушеннях – міф чи реальність?

Схуднення при гормональних порушеннях – міф чи реальність? Схуднення при гормональних порушеннях – міф чи реальність?

Вважається, що до надмірної ваги призводить рясна жирна їжа, малорухливий спосіб життя, зловживання солодким і борошняним. Це правда, але крім цього є й інші проблеми, що викликають ожиріння. До них можна віднести і спадковість, і вікові зміни, але, мабуть, лідирують у цьому списку гормональні порушення.

Медики давно вивчають це питання і дійшли висновку, що коливання рівня деяких гормонів в організмі прямим чином впливають на вагу. Гормони – це біологічно активні речовини, які беруть участь у багатьох життєво важливих процесах, в тому числі розвитку, рості і обміні речовин. За їх вироблення відповідають щитовидна залоза, печінка, надниркові залози і інші органи, і якщо хоча б один з них дає збій, порушується весь гормональний фон організму… Отже, які ж гормони можуть вплинути на коливання маси тіла?

перше, статеві гормони. Вони виробляються залозами, яєчниками (у жінок) і яєчками (у чоловіків), і зниження їх концентрації в крові прямо або опосередковано впливає на зростання маси тіла. Коли вироблення одного з основних жіночих статевих гормонів естрогену знижується, організм жінки намагається отримати його з інших джерел: наприклад, синтезувати цей гормон можуть жирові клітини. Як тільки організму починає бракувати естрогену, він змушує калорії перетворюватися в жирові клітини, що і призводить до швидкого зростання відкладень. У свою чергу прогестерон не впливає на накопичення жиру, але його зниження може призводити до затримки рідини, а значить набряків і підвищення ваги.

Андрогени – це гормони, що відповідають за життєву силу і витривалість, за стан м’язової маси і загальний тонус організму. Саме вони допомагають зміцнювати м’язи і спалювати жир, боротися з целюлітом. Один з найважливіших представників гормонів цієї групи – тестостерон. При зниженні вироблення тестостерону починається втрата м’язової маси, а потім і уповільнення метаболізму. І при нестачі естрогену, і при дисбалансі андрогенів жирові відкладення з’являються в області живота і внутрішніх органів, що з часом призводить до серцево-судинних захворювань.

До повноті також може привести несприйнятливість організму до інсуліну. Глюкоза не спалюється в потрібному обсязі, а все, що не згорає, перетворюється на жир. Зазвичай таке трапляється у людей старше 50 років, але не тільки. У повних людей подібний збій може відбутися в будь-який момент, адже підвищена маса тіла – це головний фактор для запуску інсулінорезистентності. Ось чому так важливо стежити за своєю вагою.

Так чи можливо схуднути при гормональних проблемах? Можливо! Більш того, фахівці стверджують, що робити це необхідно! Адже навіть при незначному зниженні ваги гормональний фон поліпшується, і розривається коло «повнота – гормональний збій – ожиріння ». Але намагатися знизити вагу самостійно, катуючи себе дієтами і фізичними навантаженнями, не варто. Це малорезультативно і небезпечно для здоров’я.

В першу чергу треба відвідати лікаря-ендокринолога. Він проведе необхідні дослідження, які покажуть, які саме гормони виробляються в нестачі або надлишку. Від цього залежатиме спосіб лікування, а як тільки завдяки призначеному лікарем курсом рівень гормонів прийде в норму, почне відновлюватися і вагу.

Паралельно з лікуванням необхідно нормалізувати рухово-харчовий режим. Виключити з раціону легкозасвоювані вуглеводи, важкі жири, додати більше фруктів, овочів, натуральних вітамінів. У клініці RHANA ведуть прийом досвідчені лікарі-гастроентерологи, які допоможуть відрегулювати дієту і при необхідності налагодити роботу шлунково-кишкового тракту, що важливо для оздоровлення та зниження ваги. У комплексі з лікувальними процедурами позитивний ефект дасть підвищена фізична активність: заняття в тренажерному залі, плавання, піші прогулянки.

Не зайвим буде і підтримка організму сучасними біологічно активними препаратами. Фахівці клініки RHANA пропонують ін’єкції японського плацентарного препарату «Лаеннека». Це унікальне по складу і дії ліки, аналогів якого на сьогоднішній день не існує, здатне відновлювати гормональні функції, стимулювати імунну систему і вироблення інсуліну, активізувати обмінні процеси. З «Лаеннека» всі біологічні процеси приходять в норму, організм відновлюється, а його біологічний вік зменшується.

Для підвищення тонусу тканин і шкіри, який, безсумнівно, знижується і при наборі ваги і при його втраті, клініка RHANA може запропонувати вам ексклюзивну процедуру «Іонний дім». Це комбінація японського лимфодренажного масажу та перебування в іонної капсулі. На цьому заснований подвійний ефект: масаж сприяє активному лимфодренажу, відмінному антицеллюлитному ефекту і підтяжки шкіри, а завдяки лікувальній дії корисних речовин в камері з організму виводяться всі токсини і шлаки. Процедура знижує шкідливий вплив стресу і підвищує імунітет.

  • бракує жіночих гомонів у організмі жінки
  • гормони і солодке
  • гормони і схуднення
  • препарати для схуднення при гормональних порушеннях
  • при гормональних порушенях змiнюэться фiгура
  • при знижені загальний тестостерон чи можливо похудати
  • Чи можливо похудати ві сигарет
  • чи можна похудати коли гормональне порушення
  • Як похудати швидко и нормализувати тестерон

Comments are closed!