Схуднення по-голлівудськи: 7 зіркових дієт

Схуднення по-голлівудськи: 7 зіркових дієт Схуднення по-голлівудськи: 7 зіркових дієт Шерон Стоун: дієта за глікемічним індексом

Секрет харчування актриси – дієта за глікемічним індексом (ГІ). Глікемічний індекс – це показник, який відображає, з якою швидкістю той чи інший продукт розщеплюється в організмі і перетвориться в глюкозу – головне джерело енергії. Чим швидше це відбувається, тим вище ГІ продукту. За еталон була прийнята глюкоза, чий глікемічний індекс дорівнює 100, з ці ГІ порівнюються всі інші продукти.

Шерон дотримується системи живлення, розробленої канадським дієтологом Рик Геллоп, яка використовує палітру кольорів для позначення продуктів з різним ГІ: «червоні» (продукти з високим ГІ) під забороною, допускається обмежене вживання «жовтих» продуктів (середній ГІ), перевагу віддається «зеленим» продуктам з низьким ГІ. В основі дієти – збалансоване харчування, в якому є місце і білкам, та вуглеводами, і фруктам з овочами.

Чи варто наслідувати зірці? Варто, бо таким чином можна уникнути різких стрибків інсуліну і нападів голоду, наступних за ними. Головне, пам’ятати, що по-перше, ваш раціон повинен бути все-таки збалансований (так, як у Шерон), і по-друге, низький ГІ продукту – це не привід автоматично зараховувати його до низькокалорійним, по-третє, існує цілий ряд продуктів, у яких ГІ не визначений. Детальна інформація про ГІ дана в спеціальних таблицях.

Демі Мур: дієта The Zone

Три вагітності, схоже, не позначилися на фігурі актриси. Демі Мур вибрала для себе дієту з оригінальним англійською назвою The Zone («Зона»), яку придумав американський вчений доктор Беррі Сірс. Основна ідея цієї дієти полягає в наступному: 40% вашого щоденного раціону повинно доводиться на вуглеводи, 30% – на білки, що став 30% – жири. Є потрібно обов’язково в один і той же час – 5 разів на день. На тарілці – «хороші» жири (жири рослинного походження, жирна риба і рослинні олії) і пісні «постачальники» білка (нежирне м’ясо і риба). Мета – стабілізувати рівень інсуліну і уникнути відкладення жирів, худнучи без почуття голоду і втоми.

Чи варто наслідувати зірці? Якщо придивитися уважніше, то виявиться, що перед нами звичайна білкова дієта, хіба що більш м’яка. На ній дійсно можна худнути, не втрачаючи м’язової маси, але перед цим обов’язково переконайтеся, що ваша печінка і підшлункова залоза не будуть проти. Крім того, «Зона» – це дійсно дієта, а не система харчування на все життя. Організму не потрібно постійно такої кількості білкової їжі, зазвичай дієтологи називають дещо іншу цифру – 15% від загального раціону.

Гвінет Пелтроу: макробиотическая дієта

Актриса одержима своєю фігурою, її бажання виглядати стрункою, мабуть, вже можна назвати нав’язливим станом. Дієта, якої дотримується Гвінет, доведена до абсурду: тільки натуральна (еко, біо і органік) їжа. Це означає: ніяких продуктів, що зазнали обробці, ніякого денатурованого процесу варіння. Під забороною також м’ясо, риба, яйця і молочні продукти: Пелтроу харчується тільки овочами, фруктами, продуктами з цілісного зерна, водоростями, пагонами і паростками рослин.

Чи варто наслідувати зірці? Краще не пробувати. Система харчування, з якої геть виключені продукти тваринного походження, може призвести до нестачі білка, заліза і вітаміну В12.

Мадонна: лляне насіння

Вже більше десяти років співачка харчується виключно біо-продуктами (насамперед, це овочі та фрукти, продукти з цільного зерна, риба). Приблизно рік тому до її раціону додалося лляне насіння. Тепер Мадонна і справді їсть, як пташка – клює по зернятку. Згідно з результатами новітніх досліджень, в лляному насінні містяться поліненасичені жирні кислоти омега-3, підтримуючих процес схуднення.

Чи варто наслідувати зірці? Лляне насіння – це не чарівні таблетки для схуднення, в ньому, дійсно, є омега-3 і дуже мало омега – 6, що сприяють відкладенню жирів. Але не варто забувати про те, що цей продукт (як і мигдаль, фундук і ін) досить жирний і калорійний, не варто зловживати ними. Що стосується біо-продуктів, то будучи більш корисними для здоров’я, вони ніяк не впливають на скидання або набір ваги.

Бейонсе: Stop & Go (Крок вперед, два кроки назад)

Співачка – справжня любителька поласувати, в результаті вона тільки й робить, що спочатку набирає вагу, потім скидає зайві кілограми, а потім вся історія повторюється спочатку. Правда, при необхідності Бейонсе худне дуже швидко. Її секрет – це екстремальна низькокалорійна 7 денна дієта, під час якої можна їсти тільки злаки. Проблема в тому, що як тільки ця необхідність зникає, співачка знову береться до свого і без докорів совісті повертається до колишнього стилю харчування з бургерами і морозивом з горіхами пекан.

Чи варто наслідувати зірці? Ні в якому разі! Дієта Бейонсе – найгірше, що тільки можна придумати для фігури. Як тільки драконівські обмеження закінчуються (за цей тиждень, до речі, втрачається не так жир, скільки м’язова маса), скинуті з такою працею кілограми повертаються, як правило, у формі жиру – на обличчя (та інші частини тіла) так званий ефект йо-йо.

Шарліз Терон: дробове харчування

Comments are closed!