Схуднення ніг за тиждень: ефективні комплекси вправ

Схуднення ніг за тиждень: ефективні комплекси вправ Вправи для схуднення і стрункості ніг за тиждень

Ноги – це воістину шикарне надбання всіх жінок. Коли настає весна і з’являється можливість відмовитися від теплого одягу, одягається в легкі сукні та спідниці, жодна жінка не пропускає від цього шансу. Адже якою б не було

довжина подолу, це завжди символ жіночності та витонченості. Повірте, милі дами, чоловіки і так вдосталь бачать спрямованих і незалежних жінок, але якщо у Вашому житті є місце спідниці, а значить і кокетування, то будь-який представник сильної статі завжди буде у Ваших ніг!

Жінка в 50 років

Будь-яка фізична вправа для схуднення ніг має починатися з розминки. Розтягніться, розігрійте свої м’язи – Ви вже в цей момент відчуєте свої сили і зрозумієте, на які зони енергетично їх слід направити. Бажано поєднувати кардіо заняття з силовими вправами. Для цього слід скласти свій власний неповторний комплекс вправ. Кардіо блок може складатися з тренування на будь-якому тренажері, якщо ж Ви перебуваєте не в залі, а в домашніх умовах, то створіть імітацію велосипеда або бігової доріжки. 5 хвилин на тренажері із середнім ступенем навантаження буде достатньо для формування правильних м’язів. Після цього почніть відоме всім з дитинства вправа для зменшення ніг, але тоді ми їм користувалися для іншої мети, а саме – стрибки на скакалці. Зробіть близько 100 стрибків на двох ногах, обов’язково при цій приземляючись на шкарпетки. Потім для підтримки тонусу виконайте 50 присідань, не забуваючи тримати в напрузі м’язи живота і таза. Цю кардіо тренування можна завершити повторним підходом до тренажера і новими стрибками, а потім зробити кілька вправ по випаду ніг з положення стоячи. В інші дні намагайтеся проводити силові заняття. А саме – будь-яке ефективне вправу для схуднення ніг має проходити за допомогою вантажів і додаткової ваги. Це можуть бути гантелі будь-якого діапазону, стрічка-амортизатор або інший інвентар, який можливо придбати в спортивних магазинах. Перед цим блоком занять проведи невелику розминку – побігайте на місці, зробите стрибки на скакалці, зробіть махи ногами. Потім переходьте безпосередньо до тренування. Наприклад, візьміть стрічку, і один її кінець закріпіть на Вашій лівій нозі. Стійте рівно, при цьому опорну ногу можна трохи зігнути. У цей момент ліву почніть повільно відривати від землі, відводячи її все вище, наскільки тільки зможете. Потім поверніться до первісної позицію і повторюйте вправу до 20 разів на кожну сторону. За одне тренування можна зробити по 3-4 підходи до обох ніг. Важливо не забувати про внутрішню концентрації – тримайте свої м’язи в напрузі, щоб в момент найвищого навантаження відчувати силу Прокачані тієї чи іншої проблемної зони. Тоді потім Ви зможете легко скорегувати тренування в залежності від поточної необхідності.

Звичайно, правильна навантаження при фізичних заняттях повинна гармонійно поєднуватися з харчуванням. Не переживайте, щоб Ви не з’їли, все зайві сантиметри підуть під час таких посилених тренувань, але для отримання максимального ефекту, слід уважно ставитися до свого добового раціону.

  • комплекс вправ на тиждень

Comments are closed!