Схуднення на біговій доріжці

Схуднення на біговій доріжці Схуднення на біговій доріжці

Схуднути – мрія майже кожної дівчини. Способів скинути вагу багато, але в будь-якому випадку в основі будь-якого методу лежать обмеження в харчуванні і збільшення фізичного навантаження.

Схуднення на біговій доріжці можна вважати спортивним методом для зниження ваги. Витрачені під час бігу калорії звільнять ваші талію та стегна від зайвих сантиметрів. Фізична активність, крім того, сприятиме оздоровленню організму.

Біг покращує серцеву діяльність, чутливість тканин до інсуліну, знижує артеріальний тиск, допомагає боротися з хронічним стресом. Відгуки про біговій доріжці для схуднення частіше позитивні. Але більшість опитаних радять спочатку позайматися у фітнес центрі, а тільки потім купувати тренажер в особисте користування.

Як схуднути на біговій доріжці?

Схуднення на біговій доріжці – це процес, що займає мінімум кілька тижнів. Для початку визначтеся, де ви будите займатися. Дуже привабливим здається ідея бігати в комфортних умовах будинку перед телевізором. Такий вибір забезпечить вам економію часу на дорогу, збереже гроші на абонемент у фітнес центр.

Але не варто відразу підраховувати вигоду. По-перше, доведеться купувати сам спортивний тренажер. Навіть якщо схуднення на біговій доріжці стало для вас метою сьогодні, можливо, завтра ваші пріоритети зміняться. Вас можуть не влаштувати результати, розчарувати сам метод. А гроші, витрачені на недешевий тренажер, повернути буде складно. Виходом може стати придбання апарату, вживане. У кожному разі, позаймайтеся спочатку у фітнес клубі, перш ніж приймати рішення про покупку тренажера.

Другою проблемою в схудненні на біговій доріжці в домашніх умовах є необхідність самодисципліни. Ентузіазму перших днів занять надовго не вистачить. У результаті тренування можуть відкладатися на потім, забуватися, скорочуватися. Займаючись у фітнес центрі люди зазвичай виявляють велику цілеспрямованість.

Визначившись, де проходитимуть заняття, потрібно приступати до організації графіка тренувань. Для того щоб калорії на біговій доріжці йшли легко, займатися треба в 16-17 годин. Якщо у вас є можливість бігати в цей час, то результат буде найкращим.

Тривалість тренування повинна бути не менше півгодини. Бігати потрібно щодня. У тому випадку, якщо таку розкіш ви собі не зможете дозволити, наприклад, через важкого робочого графіка, то знайдіть час хоча б 3 рази на тиждень.

Щоб побачити суттєві результати, тренуйтеся в постійному режимі не менше 2-3 місяців. Пам’ятайте, що до тренування є не можна протягом 1,5-2 годин. Після бігу краще утриматися від їжі 2 години, далі варто з’їсти тільки низькокалорійний вечерю . Схуднення на біговій доріжці бажано підтримати дієтою. Обмежте себе в борошняному, солодкому, жирному. Перекушуйте фруктами, нежирним сиром, соком. Пийте побільше рідини. На жаль, без дієти біг мало сприяє зниженню маси тіла.

Калорії на біговій доріжці

Біг є інтенсивним фізичним навантаженням. За годину тренування на біговій доріжці ви втратите 500-700 кілокалорій. Це один з найкращих показників для домашніх тренажерів.

Але схуднення на біговій доріжці відбувається не тільки за рахунок одномоментного витрати енергії. Біг зміцнює м’язову тканину, сприяє збільшенню її обсягу. А м’язи надалі навіть у спокої витрачають калорії, значить в перспективі ваша добова потреба в калоріях на основою обмін зросте і худнути буде легше.

Однак, навіть 700 кілокалорій можна легко заповнити, не дотримуючись дієту. Так, пара шматочків торта з лимонадом зведуть всі ваші зусилля до нуля. Тому вирішивши схуднути на біговій доріжці, розробіть комплексний підхід до тренувань. Обговоріть з фахівцем можливість застосування будь-яких жиросжигателей перед тренуваннями для поліпшення результату. І ні в якому разі не нехтуйте правильним харчуванням.

  • результат на біговій доріжзі
  • скількі каллрій треба потратить на біговй доріжці
  • тренування на біговій доріжці в домашніх умовах
  • тренування на биговий дорижци

Comments are closed!