Схуднення на 5 кг

Схуднення на 5 кг Схуднення на 5 кг

Читайте також:

Схуднення-потаємна мрія багатьох огрядних людей. Безліч жінок турбує питання, як же не складно і при цьому швидко схуднути хоч на 5 кілограмів.

Представляємо дієту, дотримуючись якої можна

втілити бажане схуднення на 5 кг всього лише за один тиждень.

сніданок

Отже, ви задавлені метою схуднути на 5 кг. За півгодини до прийому їжі слід просто випити стаканчик натурального лимонаду, для приготування якого слід вичавити сік з парочки часточок лимона, додати питної води (250 мл) і не додавати в лимонад цукор.

Після цього можна з’їсти салат, виконаний з фруктів, тільки з тих, які є в переліку: груша, апельсин, мандарин, яблуко, для салату слід вибрати лише три види. Вибрані фрукти необхідно дрібно порізати кубиками і залити йогуртом, який має жирність не більш відсотка.

обід

В даний час найбільш доречний салат, але тепер не з фруктів, а з овочів (винятком є??картопля і сіль). Якщо є мета розлучитися з 5 кг зайвої ваги, то доведеться погодитися на таке меню. Адже схуднення швидко на таку вагу простим не буває.

Далі на протязі всього дня в якості рідини необхідно пити кефір з вмістом жирів не більше одного-двох відсотків, але загальний обсяг випитого не повинен перевищувати літра.

вечір

Якщо до вечора ідея схуднення вас ще приваблює, то ось меню. З’їжте фруктовий салат, вип9те зелений чай, оскільки він корисніший чорного. Протримаєтеся на такому меню тиждень і мінімум 5 кг підуть. Хоча щоб худнути з таким раціоном потрібно мати гарне здоров’я. Не забувайте про нього.

Після такого жорсткого режиму харчування, схуднете як мінімум на 5 кг, слід обов’язково плавно і без поспіху переходити на нормальне харчування, все це роблять для того, щоб зайву вагу швидко не повернувся після даної дієти. По завершенню «розвантажувальної» тижня можна їсти все те ж саме, що під час неї, але при додати в раціон харчування приблизно дев’яносто грамів м’яса бажано пісного, і точно також як і у випадку приготування салатів сіль переважніше не застосовувати і взагалі про неї забути, також як і про цукор.

На наступному етапі слід привчити себе і власний організм їсти частіше, але істотно менше вживати їжі – це добре вплине на весь подальший процес схуднення. Частота прийому їжі не повинна перевищувати шість разів за добу, а їжа не повинна бути смаженої і жирної.

Обов’язковою умовою виступає прийом комплексу вітамінів і кальцію особливо, їх досить легко придбати в аптеці.

Категорично заборонено їсти пізніше вісімнадцяти годин вечора, цього правила слід обов’язково дотримуватися, чого вимагає дієта для схуднення на 5 кг.

Виконувати правила дієти – це, безсумнівно, добре, але уникати фізичних навантажень також не можна. Оскільки в деяких випадках простіше піти в спортзал, ніж просто мучити себе голодом.

Comments are closed!