Схуднення литок

Схуднення литок Схуднення литок

Читайте також:

Схуднення литок – нелегка тема. На жаль, ікри ніг є найбільш проблематичним місцем під час схуднення. Так як для досягнення бажаної мети не досить систематично виконувати вправи. Доведеться проявити терпіння і докласти певних зусиль, тільки тоді необхідний результат буде досягнутий.

Методи, що забезпечують схуднення литок

Щоб ікри ніг схудли слід виконувати легкі (не силовому) вправи, займатися степ-аеробікою, фітнес-йогою.

Легкі вправи, що забезпечують схуднення литок

З метою схуднення литок потрібно виконувати тренування, які орієнтуються на легкість і максимальне число повторень. Оскільки ваше завдання осушити м’язи, прибрати жир і добре підтягнути шкіру. Ні в якому разі не можна застосовувати силові вправи, оскільки м’язи накачаються і зменшити їх обсяг стане набагато складніше, ніж до цього.

Степ-аеробіка та Фітнес-йога

Найбільш ефективний варіантом щоб отримати схуднення литок, буде записатися у фітнес клуб і систематично його відвідувати, не менше трьох разів на тиждень.

Спочатку займаючись йогою вам здасться, що це суцільне розслаблення і дихання. Але насправді це не так, оскільки при виконанні вправ виявляється сильне навантаження на групи м’язи, покращується пластика, а ще підвищується тонус організму.

Щоб зрозуміти дієвість йоги, можна ознайомитися з вправам для схуднення особи, в якому за основу взято вправи взяті з даної техніки.

Якщо Ви не бажаєте або не можете відвідувати фітнес-центр, то це не проблема, адже головне ваше прагнення, тому можна займатися в домашніх умовах.

Вправи щоб отримати схуднення литок

Спочатку вам потрібно придбати степ-платформу або ж зробити її з підручних матеріалів. В принципі підійде навіть велика енциклопедія.

Правила виконання вправ

При підйомі на платформу все навантаження повинна направляти на ноги.

Ваша спина при цьому повинна бути рівною. Не можна горбатитися і допомагати собі спиною. Через ризик розтягування, повністю заборонені різкі рухи.

А ще не забувайте протягом тренування пити воду.

Комплекс зантіяй, що забезпечує схуднення литок

Кожне з вправ слід виконувати по десять разів, а після виконання переходити на наступні.

Перша вправа. Поставте ліву ногу на платформу, а після призначте до неї праву. Далі заберіть ліву ногу з дошки, потім праву. При повторенні вправи, міняйте головну ногу, тобто, чергуйте ногу, яка діє перша.

Другий вправою. Зігніть праву ногу в коліні і поставте її на степ-платформу, потім підніміть ліву ногу і не ставлячи її на дошку, опустіть на підлогу. Так само, як і в попередній вправі не забувайте чергувати головну ногу.

Третя вправа. Поставте головну ногу на платформу, а потім протилежну ногу зігніть в коліна, підніміть верх і без будь-якої паузи опустіть в низ. Теж міняйте головну ногу.

Поширені помилки при виконанні тренувань

При виконанні вправ потрібно відчувати навантаження на ноги, а не на інші ділянки вашого тіла. На перших тренуваннях не потрібно надмірно викладатися. Так як спочатку головним завданням є напрацювання правильної техніки виконання вправ. Ногу на степ-платформу слід ставити повністю всією ступнею.

Заздалегідь підготуйте себе до того, що швидких результатів схуднення литок не дає. Як говорилося вище, схуднення литок проходить важко і довго, але за умови систематичних тренувань з налагодженим режимом харчування результати неодмінно будуть.

Comments are closed!