Схуднення і омолодження в Харкові: ін’єкційна корекція фігури. Процедура допоможе Вам схуднути і відчути себе молодше, Жиросжигающие мікроіньекціі | Правильна Косметологія

Схуднення і омолодження в Харкові: ін’єкційна корекція фігури. Процедура допоможе Вам схуднути і відчути себе молодше, Жиросжигающие мікроіньекціі | Правильна Косметологія Ін’єкційний ліполіз Ін’єкційна корекція фігури

У кожної людини існують місця, де надлишкові жирові відкладення з’являються в першу чергу і залишають

їх останніми. Жирові клітини, закладені там внутрішньоутробно, в перебігу житті не з’являються і не зникають самостійно. Вони можуть збільшуватися в розмірі при наборі ваги і зменшитися при схудненні. Таким чином, жирова клітина (адипоцит) може “роздуватися” і “здуватися”. Локальні жирові відкладення (живіт, стегна, галіфе, руки, друге підборіддя, задня поверхня шиї, надколінна область) мають свою географію у кожної людини. Варто трохи набрати вагу і перше поправила місце буде завжди одним і тим же (наприклад, стегна). Виснажлива процес втрати ваги вже дав свої плоди, а там. все ще багато.

Безумовно, дієта і грамотно підібрана фізичне навантаження допомагають максимально швидко зменшити масу тіла. Але як же зробити так, щоб вага йшла насамперед у цих ненависних місцях?

Сьогодні це нескладно. Розроблено різні програми естетичної корекції локальних жирових відкладень.

Ін’єкційна процедура дозволяє ввести в проблемну зону коктейль, який складається з ін’єкційних препаратів, які безпосередньо в місці введення руйнують жирові відкладення.

Безліч препаратів існує на ринку, які при прийомі всередину прискорюють обмін речовин, виділення енергії, розщеплення жирів і т. д. Вони надають системний вплив, тобто діють на організм в цілому. Яка частина цього препарату дійде до нещасливої??проблемної зони залишається великою загадкою. Вже тим більше невідомо, як швидко знову збільшиться зменшилася злегка жирова клітина і чи встигне це помітити її щасливий власник.

Враховуючи стан здоров’я людини, стать, вік, тип жирових відкладень, супутні захворювання і т. д. лікар включає в вводиться коктейль ті чи інші компоненти – “вбивці жирових клітин”, які посилюють обмін речовин в зоні ін’єкції, що підвищують температуру жирової тканини і підсилюють її розщеплення; дренажні речовини для видалення зміненої рідини і т. д. Є компоненти, введення яких “розриває” жирову клітину і викликає її остаточну загибель – так звана безоперационная ліпосакція.

Можливо, при наявності целюліту, поєднувати введення липолитической суміші з антицелюлітні препаратами, досягаючи одночасно 2 ефекту – зменшення обсягу жирових відкладень і поліпшення рельєфу, підтяжка шкіри.

Процедуру можна проводити 1 раз на тиждень. Курс процедур 5-10.

Відмінно поєднується з фізичними вправами, масажем, апаратними методиками

Переваги ін’єкційної корекції фігури:

    швидкий ефект зменшення обсягу в бажаному місці, сооразмерімий з ліпосакції без відповідної потреби в реабілітації відсутність побічних явищ не вимагає зміни способу життя, відриву від роботи немає провисання шкіри в місці зменшення обсягу (підтяжка шкіри) клітина, руйнування медикаментозним шляхом, не відновлюється

У НАС ОДНА З КРАЩИХ ЦІН НА ДАНІ ПРОЦЕДУРИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ У ХАРКОВІ.

КРІМ ТОГО, МИ ПРИЙМАЄМО ЛЮДЕЙ І З ІНШИХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ І НАВІТЬ РОСІЇ.

СХУДНЕННЯ І ОМОЛОДЖЕННЯ – ЦЕ САЛОН “ПРАВИЛЬНА КОСМЕТОЛОГІЯ”.

Жиросжигающие мікроін’єкції

У кожного з нас є улюблені жиром місця на тілі. Ми набираємо вагу, худнемо, а “пробблемная” зона ніби не помічає наших титанічних зусиль і залишається і залишається стабільно тривожної. Заняття спортом, дієти знижують загальну вагу тіла на скількись кілограм. Особливо активно худнуть ті місця, які і так не заважали. Чому?

перше . розташування скупчень жирової тканини у людини генетично зумовлене і з дитинства не змінюється. Часто можна побачити, як у худий з дитинства дівчинки “виростають” стегна, як у мами. Жирові клітини, закладені там, не збільшуються кількісно, ??а “ростут” в обсязі. При наборі ваги місця, що мають великі кількості цих клітин, одужують швидше і хужеют повільніше інших ділянок. Крім того, гірше хужеют місця, на які покладено менше навантаження. Ділянки над великими активно працюючими м’язами-руки, ноги “набирають” менше, ніж живіт, “друге підборіддя”, шия ззаду, “галіфе”. Ось і виходить, що позбутися від “вушок” на стегнах за допомогою спорту вийде тоді, коли на інших більш худих ділянках вже більше нічого не залишиться. І то не факт. Жирова тканина в організмі жінки є депо статевих гормонів. При загальному схудненні саме наші “нелюбимі” місця запасають нам ті ж естрагени.

Можна довго розмірковувати про причини появи “проблемних” місць, про знижений кровообігу в цих зонах, порушення лімфотіческіх відтоку там і т. д. однак від цього нітрохи не менше хочеться від них позбутися.

Давно відомий хірургічний шлях вирішення цієї проблеми – ліпосакція . Ми не будемо тут розмірковувати про плюси і мінуси цього шляху. Ті, для кого плюси перемогли – вже зробили цю операцію. Для тих, хто більше проникся мінусами, або просто не сприймає хірргіческій шлях прикраси прикраси зовнішності, повідомляємо – є інший спосіб зменшення жирових відкладень .

Жиросжигающие мікроін’єкції . або правильніше – введення липолитических препаратів в жирову тканину . мають ту ж мету, що і хірургічна ліпосакція. А саме, руйнування жирових клітин. Липолиз (руйнування жирових клітин) відбувається за рахунок хімічного впливу препаратів, які лікар вводить найтоншої голкою під шкіру. Проникаючи в жирові клітини, препарат викликає їх необоротне руйнування. У відмінності від хірургічної ліпосакції цей процес більш повільний. Потрібно проведення декількох процедур. Тривалість курсу залежить від об’єму жирової тканини. Лікар отримує можливість у липолитический коктейль препарат, який покращує в зоні введення кровообіг, полегшують відтік лімфи, виводять надлишки рідини, тобто діють на причини патологічного процесу. Процедура не болюча, займає небагато часу, не вимагає переривати звичний спосіб життя і знаходиться в стаціонарі.

Поступове зменшення обсягів дає можливість шкірі відновлювати свій тонус і не “висіти на схудлих дільницях”. На завершення хочеться додати, що ця процедура не є методом загального схуднення. Не варто думати, що переїду і ведучи нерухомий спосіб життя можна “вколотися” і схуднути на 10 кілограмів. Препарати не роблять впливу на обмін речовин, відчуття голоду, харчові звички і бажання заїсти тістечком скандал з чоловіком. Це допомога в корекції фігури людині, яка вже про них піклується.

Подбайте про своє тіло, щоб душі було приємно в ньому знаходиться.

ІН’ЄКЦІЙНИЙ липолизу.

Процедури косметичної корекції форми і обсягів тіла дуже популярні серед пацієнтів клінік естетичної медицини в усіх країнах. Ця популярність пояснюється все більшою стурбованістю людей надмірною вагою.

Відомо, що методики СХУДНЕННЯ-найпопулярніша тема для бесіди. Для зменшення розміру улюбленого тіла люди готові, часом, на справжні жертви. Однак сама думка про операцію заради схуднення є лякаючою. Одних лякає наркоз, інших біль і гематоми після операції, утворення рубців на тілі, кого-то лякає ризик ускладнень ліпосакції.

У зв’язку з цим одним з актуальних методів сучасної косметології є застосування методів нехірургічного руйнування жирової тканини. Прості, швидкі, амбулаторні методи, легкі в переносимості та ефективні. До них відносяться обгортання, різні апаратні процедури-миостимуляция, лімфодренаж, BellaContour. вакуумна-роликовий терапія, кріодренаж, і липолитическая мезотерапія.

За 10 років липолитическую МЕЗОТЕРАПІЯ або ІН’ЄКЦІЙНИЙ липолизу, видозмінився з внутрішньошкірних ін’єкцій коктейлів, до введення безпосередньо в жирову тканину” хімічних вбивць” жиру. Науковий термін-біодетергенти жиру-увазі під собою хімічні активні субстанції, що розчиняють жір. Іспользованіе таких препаратів ретельно вивчається вченими. Наприклад. зараз в США і ще в п’ятдесяти центрах по всьому світу під патронатом FDA проводяться дослідження липолитическую препаратів. Найбільш часто до складу липолитических сумішей входить фосфатидилхолін і дезоксихолат натрію.

У центрі” Правильна косметологія” використовують різні комбінації липолитическую препаратів в залежності від віку, супутніх захворювань, типи розташування жирових відкладень і стану шкіри над ними. Препарати видаляють надлишковий холестерин з клітин, відновлюють механічно пошкоджені мембрани. беруть участь у транспортуванні по руслу крові жирів.

У більшості країн світу показанням до проведення ін’єкційного ліполізу є наявність локальних жирових відкладень, в тому числі на передній черевній стінці, бічних поверхнях тулуба, стегнах сідницях, галіфе, в області колін, предподмишечной зоні, в обаласті клімактеричного горбика, а також другого підборіддя.

Ефективність таких програм залежить від стану підшкірного жиру. Результати яскравіше при введенні в” м’який жир”, тобто в області без набряку і фіброзу. Найуспішніше коригуються верх і середня частина живота, боки, друге підборіддя і задня поверхня шиї. Трохи складніше-спина, низ живота і внутрішня частина стегна. Коліно і галіфе-найскладніші зони корекції.

У центрі” Правильна косметологія ‘ завжди рекомендують в цих зонах поєднувати кілька методів корекції. Для отримання максимальних результатів липолизу рекомендують знизити калорійність споживаної їжі, збільшити питний режим і додати до протоколу зниження ваги апаратні процедури.

Наш досвід з Вашим бажанням бути стрункими і красивими-це та сила, проти якої навіть найзатятіші і тривало існуючі в небажаних місцях сантиметри, відступають.

Раді будемо допомогти Вам у виборі липолитических програм в центрі естетичної медицини” Правильна косметологія”.

  • препарати які розщеплюють жир
  • секс и кровяни видилення и тривалисть

Comments are closed!

_0.33MB/0.00858 sec