Схуднення для ледачих: як схуднути без особливих зусиль

Схуднення для ледачих: як схуднути без особливих зусиль Дієти для ледачих – поради та рекомендації

Як схуднути

Сучасне життя, особливо у великих містах, дуже динамічна і завжди насичена багатьма подіями. Часто буває, що до кінця дня ми вже й згадати не може, що саме сьогодні робили – за низкою справ час летить непомітно і досить знеособлено. Погодьтеся, що робота забирає більшу частину нашого часу, залишаючи при цьому острівці свободи для себе і сім’ї. Але бажання бути красивою, привабливою і бажаною жінкою ніхто не відміняв – кожна з нас завжди буде прагнути підтримувати на рівні фізичну форму і уважно ставитися до свого здоров’я.

У зв’язку з цим для багатьох слово «дієта» асоціюється з таким собі важким випробуванням і стресом для всього організму. Харчуватися обмеженими порціями, дотримуватися тимчасові інтервали, насолоджуватися несоленой їжею – такий різкий перехід від звичного меню буде великим ударом для повноцінного функціонування нашої травної системи. Звичайно, жорсткі рамки в їжі і збалансоване харчування приведуть до бажаного результату – ви втратите пару кілограм.

Але варто врахувати, що при таких дієтах коефіцієнт по зворотному набору ваги набагато вище – це обумовлено саме первинним шоковим ударом на організм. Згодом цього жирові клітини не спалюються, а просто зменшується загальна вага тіла, що не викорінюючи проблему зайвої ваги. Після таких строгих дієт повернення до звичного меню обертається для нас страшною загрозою придбати знову зайву вагу. Як бачите, найбільш правильним рішенням буде підібрати для себе більш щадну дієту, яка пропонує ефективне схуднення без стресу.

Дієта підходить навіть для дуже зайнятих людей

До таких типів, безсумнівно, відноситься дієта для ледачих, відгуки про яку говорять самі за себе. Ні в якому разі не сприймайте лінь як порок, в даному випадку під нею треба розуміти крайню щоденну завантаженість, серед якої не залишається час на ретельне проходження жорстких дієт. Це зручне харчування, збалансоване за рахунок постійного питного режиму.

Схуднути можливо навіть якщо лінь

Секрет дуже простий – перед кожним прийняттям їжі необхідно випивати 2 склянки води. Робити це треба хвилин за 15-20, саме такий інтервал потрібен для того, щоб чиста негазована вода надійшла в шлунок і активізувала процеси обміну речовин. Тоді будь-яка наступна їжа як на сніданок, так і в обід і вечеря буде швидше засвоюватися за рахунок швидкого розщеплення вуглеводів.

Варто пам’ятати, що безпосередньо під час прийому їжі і протягом наступних двох годин пити воду категорично не можна. Хоча не варто сильно переживати з цього приводу – у Вашому організмі вже буде правильний водно-сольовий баланс, який нівелює відчуття голоду і спраги.

Звичайно, прийом їжі три рази на день може внести свої корективи в наш звичний графік, але час на легкий полуденок завжди є – але не забудьте перед ним, як перед повноцінним прийомом їжі, випити воду. Обсяг можна знизити до однієї склянки, слід відмовитися від будь-яких рідин під час нього, а також пам’ятати про двогодинний паузі після.

Схуднення для ледачих зручно тим, що добовий раціон харчування практично не має різниці з раніше Вам звичним. Так, будь сніданок розпочнеться з двох склянок води, після яких звичайне ранкове меню. За 20 хвилин до обіду організм підготується до метаболізму за допомогою все тих же склянок води, а перед вечерею Ви не знайдете нічого звичніше, ніж випити 500 мл. рідини. Проста схема дієти не дасть Вам відчувати почуття голоду, буде підтримувати високий рівень обміну речовин, а значить, сприяти швидкому спалюванню абсолютно непотрібних жирових відкладень.

Наше тіло – це посудина на все наше життя. Потрібно берегти не тільки здоров’я, але і стежити за зовнішнім фізичним станом. Вода завжди вважалася джерелом енергії і нового життя, тому дієта для ледачих покликана зарядити нас новими силами до здійснення великих перемог!

  • як швидко схуднути без зусиль
  • схуднути без зусиль
  • Відгуки зхуднула за допомогою води
  • худати без зусиль
  • як зхуднути без зусиль
  • як похудати без зусиль
  • як швидко без зусиль схуднути
  • як швидко схуднути без зайвиз зусиль
  • Як швидко схуднути без зусиль?

Comments are closed!