Схуднення для чоловіків – 10 прикладів | Як чоловікові схуднути?

Схуднення для чоловіків – 10 прикладів | Як чоловікові схуднути? Схуднення для чоловіків – міфи від Володимира Соловйова

1. Перший міф схуднення – закрити рот, не жерти і тоді схуднеш. Повний брехня! Якщо не будеш їсти, то почне боліти голова, а закінчиться все тимчасовим виснаженням, після

чого ти почнеш поглинати їжу у величезних кількостях, тому що все одно не втримаєшся, – і расползешься ще більше.

2. Друге – мало є вигідно. Міф! Треба чітко розуміти, що схуднення – дорогий процес. Доведеться харчуватися вибірково, вибирати незвичайні продукти. Той же знежирений сир. зверніть увагу – він коштує дорожче звичайного. І взагалі будь-які продукти, очищені, так сказати, від надлишку калорій, – дорожче.

3. Ще один міф схуднення чоловіків – зможу схуднути в будь-який момент. Брехня! Можливо, тому так багато невдах на цьому терені. Вони занадто легковажно поставилися до схуднення. А адже це наука. Для когось – особиста наука, множинні експерименти, осмислення, контроль, облік помилок. Інші повністю віддали себе в руки дієтологів, а дієтологія – це серйозна медична спеціальність.

4. Новий гардероб – не проблема. Міф! Після схуднення чоловікові доведеться радикально змінювати весь гардероб. Уявіть: ви викинули абсолютно всі речі: від нижньої білизни до зимового одягу. І купуєте все це за новою, але вже зовсім іншого розміру, набагато меншого. А якщо при схудненні розкриється, що ваша суха постать нестандартна? У мене нижня частина тіла зараз йде на 48-й розмір, а верхня – на 50-й. Значить, якусь частину гардероба доведеться замовляти на індивідуальне пошиття. А це все – нові витрати.

5. Наступний міф – спорт допоможе запросто схуднути. Ні і ні. Самі по собі заняття спортом сприяють схудненню, допоможуть привести м’язи в тонус, змінити енергетичний фон – але не більше. Не дарма ж всі чоловіки – спортсмени – підтримуються особливого плану харчування. Інакше організм буде прагнути забезпечити собі запас енергії. І де у нас склад енергії? Правильно – в жирі. Тому ефективною буде тільки зв’язка: спорт і правильне харчування.

6. Секс допомагає чоловікові в схудненні. Казки! Я б сказав, що це речі абсолютно паралельні. Приміром, я завжди дуже добре себе відчував у цьому питанні і при вазі в 150 кілограмів, і зараз, при вазі близько 80. Ступінь сексуальності не залежить від об’єму талії – це скоріше якесь внутрішній стан.

7. Заради схуднення доведеться відмовитися від смачної і улюбленої їжі. Дурниця! Якщо почати харчуватися противними або позбавленими смаку продуктами, то швидко зірвешся і налопаться тієї самої улюбленої їжі, від якої так довго відмовлявся. Важливіше змінити свій режим харчування.

Поради схуднення від Соловйова

Забудьте про слово «дієта». Правильне схуднення – це спосіб життя. Цей рух не просто до скидання зайвої ваги, а до загального оздоровлення. Інакше ви просто швиденько здує, а потім так само стрімко наберете вагу.

Крім скорочення переліку продуктів харчування, вважаю правильним проводити щотижневі розвантажувальні дні . під час яких посидіти на одному продукті – кавун, слива, нежирний кефір. Це допомагає скоротити обсяг шлунка. При цьому, я підкреслюю, не можна доводити себе до стану голоду!

Взагалі, якщо вам хочеться чогось смачненького, прямо жити без цього не можете, з’їжте трохи . Ніколи не можна себе примушувати і мучитися. Насильство над організмом загрожує його відповідними діями – зірвати вас на обжиралівку.

Мені допомогла схуднути відомий дієтолог Маргарита Корольова. Вона вважає, що не можна їсти після 19.00. У мене особливий графік роботи: я приїжджаю пізно, а спати лягаю за північ. Тому я можу повечеряти після семи вечора, але ніяк не менше ніж за пару годин до сну. До речі, з приводу сну – якщо мало спати, схуднути не вдасться. Роль сну в цій справі – величезна! Спати необхідно не менше 7 годин на добу.

Тамаз Мчедлідзе: «Можна худнути смачно»

Схуд за 1 рік на 74 кг

Вага до – 164 кг

Вага після – 90 кг

Мчедлідзе – доктор медичних наук, і свій унікальний експеримент він проводив під наглядом лікарів. Чудо-схуднення сталося завдяки цікавій методикою.

«Я схуд згідно корекції своїх звичок, по сприйняттю мозком цього процесу. Так що не втрата ваги з’явилася моїм головним досягненням, а зміна власного світогляду. Докладно про це я розповів у своїй книзі «Повернення до себе».

Я усвідомив, що у мозку є два центри, які можна назвати Новатор і Консерватор, в останньому і «сидять» всі звички – хороші і погані. Новатор приводить людину до думки, що худнути необхідно, Консерватору – великому любителю комфорту – і так добре. Але не можна все життя бити себе по руках. Наприклад, сняться вам тістечка чи шашлик – потрібно негайно задовольнити бажання. Це завдасть менше шкоди організму, ніж психологічний дискомфорт. Усі зміни повинні бути поступовими, це постійна робота з мозком, ключовий момент – ваша свідомість.

За моєї теорії схуднення для чоловіків і не тільки грунтується на трьох «П»: психологія, харчування, рухливість.

Замість дієти треба сформувати свій індивідуальний стиль харчування. Він має на увазі довічний характер. Тут особливо важлива робота з консерваторами: наприклад, я не їм після семи вечора, і щоб догодити Консерватора, підкидаю йому таку думку – це не обмеження, а індивідуальний стиль, на відміну від інших, ти можеш собі це дозволити, такий от крутий!

Правильне харчування – колосальний резерв для схуднення, тільки завдяки йому можна скинути за рік до 20 кілограмів.

Мій досвід показує, що обмеження – це не мука, корисні продукти – це смачно. Звички змінилися настільки, що жирна їжа, яку обожнював, тепер викликає блювотний рефлекс.

Ходити пішки? Запросто! Я беру на прогулянку мобільник з навушниками – по шляху розмовляю з собою, захоплююся і не помічаю, скільки проходить часу.

Люди – жертви реклами

Я теж пробував чудо-засоби для схуднення, але вони приводили мене до колишньої ваги. Я хочу, щоб в моді було правильне харчування. Але виробникам чіпсів і шоколадок це не вигідно.

Моя дружина схудла на 18 кілограмів, а ось із зайвою вагою дочки поки нічого зробити не можемо. Вдома вона харчується правильно, а в колі друзів – шкідлива підліткова їжа.

Я мрію створити суспільне народний рух за здоровий спосіб життя, давати інформацію на семінарах, відкрити сайт.

  • приклад колосального схудненя
  • як чоловікові схуднути

Comments are closed!

_0.32MB/0.00501 sec