Схуднення більш ніж на 16 кг: як швидко схуднути на 20, 25, 30, 35, 40, 50, 60, 70, 100 кілограм

Схуднення більш ніж на 16 кг: як швидко схуднути на 20, 25, 30, 35, 40, 50, 60, 70, 100 кілограм Схуднути більш ніж на 16 кг

Чи не станемо стверджувати, ніби схуднути на 25 кг і більше просто. Завдання схуднути на 50 кг набагато складніше, ніж завдання скинути пару кілограммчіков до корпоративної

вечірки. Хоча велика кількість рекламних пропозицій, що починаються сполученням « схудла на 70 кг », може переконати вас у протилежному: створюється враження, ніби навіть схуднути на 100 кг для таких героїнь, як автор оголошення, суща дрібниця. Насправді навіть невеликий зайву вагу вимагає величезної самодисципліни і дуже сильної мотивації. Схуднути на 20 кг швидко можна, але тільки зібравши в кулак всю свою волю. А вже на 70.

А ось і ні, відповідають нам опоненти, схуднути на 60 кг і більше нітрохи не важче, ніж на 20. І воля знадобиться нітрохи не більше залізна. Просто треба справлятися з труднощами в міру їх надходження. Розбийте задачу скинути 60-70 кг на кілька скромніших завдань – скиньте три рази по 20-30. Ну а як схуднути на 30 кг – питання набагато менш лякаючий. Отже, запасаємося рішучістю, збираємо волю в кулак, уявляємо, як ми будемо давати безцінні поради бажаючим « терміново схуднути на 20 кг », і купуємо джинси або неймовірної краси спідницю на два розміри менше. Якщо вас турбує питання « як схуднути на 40 кг », спідниця знадобиться ще меншого розміру. Але це потім. А зараз вам необхідний стимул ближчий і реальний (людина, довго йде до прекрасним далеким горам, у результаті може задуматися, а чи так вже вони йому потрібні). І – вперед, без страху і докору. Не слухайте тих, хто стане лякати вас неймовірними муками голоду. По-перше, є ви будете – просто часто і потроху, а не двічі на день і як востаннє. По-друге, часто муки голоду пояснюються зовсім іншими причинами. Іноді за голод видає себе спрага: відчувши звірячий апетит, випийте склянку води, і ви побачите, що «звір» затих. Деяких змушує поглинати їжу стрес: займаючись обідами і вечерями, вони відволікаються від проблем і заспокоюються. Правда, лише до пори до часу – поки не побачать, як кошмарно одужали і не кинуться до лікарів з проханням дати пораду, як схуднути на 35 кг . Є й ті, хто зобов’язаний своїм переїданням і зайвою вагою. нудьгу. Справді, чим ще зайнятися вечорами самотній жінці, чиє життя складається з монотонної роботи, улюбленої кішки і перегляду телевізора?

Милі жінки, ви можете зайнятися чим завгодно – ви самі здивуєтеся, як багато можливостей відкрито для вас. Головне – проміняти їх на бутерброд з ковбасою і навіть казкової «смакоти» домашній торт. Задавшись питанням « як схуднути на 30 кілограм », обов’язково знайдіть собі цікаве заняття – напевно є щось, чого ви давно хотіли навчитися, але лінувалися або шкодували часу. Згадайте про старих друзів, однокласниках, нарешті, сходіть в кіно або театр (тільки без величезного склянки попкорна і неодмінного театрального буфету). Ви побачите, що життя заграє новими фарбами, а почуття харчової незадоволеності відійде на другий план.

Але це все до питання про емоційний настрій, а тепер повернемося до конкретних способів схуднення. На допомогу тим, хто бореться за струнку фігуру Slimclub пропонує прості, безболісні і безпечні велнес-процедури і велнес-тренажери! Займайтеся і відпочивайте одночасно. Ефективне схуднення без дієт і фізічсекіх навантажень гарантірвоано. Читайте про різні програми схуднення на сторінках нашого сайту.

  • ЯК ПОХУДАТИ НА 50 КГ
  • Похудати на 16 кг
  • як схуднути на 35 кг?
  • апетит звірячий а скинути потрібно 30кг
  • схуднення на 25 кг
  • схуднути на 70 кг
  • чи реально схуднути на 70 кіло
  • як похуднути на 20 кг швидко
  • Як схуднути на 30 кілограм?

Comments are closed!

_0.31MB/0.00441 sec