Світлана Дрожжінова – Як схуднути за рахунок жиру?

Світлана Дрожжінова – Як схуднути за рахунок жиру? Як схуднути за рахунок жиру?

Знайшла відмінну статтю на порталі fitseven. ru Наводжу її тут:

Пророблений і рельєфний нижній прес – фігура вищого пілотажу. Чому так складно боротися з жиром внизу живота, і як правильно

це робити?

Самі проблемні місця

Швидкість спалювання жиру на певній частині тіла тісно пов’язана з температурою цієї частини. Під час аеробних навантажень тіло може горіти, тоді як живіт або сідниці залишаються холодними – туди надходить на 67% менше крові, ніж у верхню половину тіла.

Причому, тканини верхньої частини живота добре забезпечується кров’ю, що є однією з причин досить простий боротьби за верхні кубики. Зона нижче пупка забезпечується кров’ю істотно гірше, що робить нижній прес найскладнішим і бажаним.

Як згорає жир?

Якщо спростити, то жир згоряє в такий спосіб: у відсутності інсуліну під дії гормону адреналін з жирової клітини виділяються жирні кислоти, які несуться кровотоком в печінку або інші тканини, де і використовуються для отримання енергії.

Організм запасає і спалює жир одночасно. Наприклад, у багатьох жінок калорії з їжі утилізується в нижню частину тіла, тоді як верхня частина в цей час спалює інший жир. У чоловіків така диспропорція спостерігається рідко.

Чому не йде жир з живота?

Враховуючи те, що нижня половина тіла менше забезпечується кров’ю, це робить низ живота проблемною зоною (не кажучи вже про ногах). Адже навіть якщо жирова клітина випустить жир, то він залишиться поруч, і просто не зможе згоріти.

Крім того, перестаньте вірити в локальне спалювання жиру – організм не використовує енергію з того місця, де працює м’яз. Жодним вправою на прес неможливо домогтися рельєфу! Це один з найбільш стійких міфів, але вам потрібно твердо це усвідомити.

Незважаючи на те, що вправи не допоможуть вам спалити жир, вони зроблять м’язи живота міцніше. Кращі вправи на прес. (* В оригіналі статті є картинки )

М’який або твердий жир?

Тип підшкірного жиру так само впливає на складність боротьби за прес. Справа в тому, що м’який жир – це ненасичені жирні кислоти, текучі при кімнатній температурі, тоді як щільний жир – насичені жири, тверді при кімнатній температурі.

Від м’якого на дотик жиру позбутися набагато простіше, ніж від твердого – тому якість вашого харчування в довгостроковому періоді має великий вплив на те, як багато жиру ви наберете, і як складно і швидко ви від нього при бажанні зможете позбутися.

Який буває жир?

Насичені жири, що містяться в тваринних продуктах, тверді при кімнатній температурі (найяскравіший приклад – сало). Як вже зазначалося, такі жири сприяють відкладенню підшкірного жиру, і роблять його проблемним для спалювання.

Мононенасичені жири (рідкі тільки при кімнатній температурі) містяться в горіхах, зерновому і оливковій олії. Поліненасичені жири, рідкі при будь-якій температурі, – в рослинних оліях (омега-6 кислоти) і рибі (омега-3 кислоти).

Інсулін і спалювання жиру

Гормон адреналін пригнічується у присутності інсуліну, що робить неможливим спалювання жиру в присутності інсуліну. Нагадаю, що цей гормон виробляється як результат перетравлення вуглеводів або білків і служить для їх перетворення в енергію.

Якщо ви хочете працювати на спалювання жиру, то ви не повинні нічого їсти за 3 години до тренування і годину-півтори після (природно, що денна калорійність при цьому повинна бути на 20% нижче норми). Зазначу ще раз – білки так само підвищують інсулін. (* виділено мною)

Програма для «нижніх кубиків»

Почніть з ознайомлення з принципами базової дієти, визначте денну норму калорій і скоротіть її на 20%. Наступний крок – помірні кардионагрузки 2-4 рази на тиждень (45-60 хвилин при пульсі 130-150) рано вранці натщесерце або через 3 години після їжі.

Пам’ятайте, що неможливо одночасно працювати на збільшення м’язової маси і рельєф, адже тренування будуються за дуже різними принципами. Окремо зазначу, що, на жаль, для дівчат така програма не буде ефективна.

Боротьба з жиром на животі – не така складне заняття, як багатьом здається. Головне в ньому – розуміти, з чим ви боріться, а так само вести цю боротьбу повільно і послідовно. Різке скорочення калорій і багатогодинний біг дадуть ефект, зворотний очікуваному.

Джерело: The Stubborn Fat Solution by Lyle McDonald, 2008

  • від чого згорає жир
  • вправи для схуднення верхньоі половини тіла
  • Продукти які швидко згорають жирові клітини
  • спалювання жиру при температурі
  • твердий жир внизу живота
  • як позбутися жиру на нижній половині живота

Comments are closed!

_0.31MB/0.02484 sec