Світ Гламура – Дієта для домогосподарок

Світ Гламура – Дієта для домогосподарок Дієта для домогосподарок

Існує думка, що якщо жінка домогосподарка, то у неї в розпорядженні сила-силенна часу, який вона може присвятити собі, не має значення як – на дієту або ж на дотримання здорового режиму. Давайте розглянемо основні

правила, якими повинна керуватися домогосподарка для того, щоб не тільки будинок виглядав ідеально, але і сама господиня була «на висоті».

1. Залишки обіду нехай додає тато.

Не можна доїдати за іншими членами родини. Природно, ви з жалістю дивіться на їжу у сміттєвому відрі, адже затратили чимало сил і часу на її приготування! У цьому випадку насипайте дитині порцію менше, якщо він не наїсться – попросить добавки, а найкраще – намагайтеся готувати рівно на одну трапезу для всієї родини.

2. Ведемо «реєстр» з’їденого.

Варто контролювати їжу, яку ви вживаєте. Придбайте невеликий блокнотик і ведіть в ньому запису всього, того що ви з’їли. Записувати потрібно все, нехай це навіть маленький бублик або ковток води, а до вечора аналізуйте записане і згадуйте, чому ви з’їли той чи інший продукт в даний час – вас мучив голод або ви просто пили чай за компанію з чоловіком і дитиною. Повірте: два-три дні «блокнототерапіі» допоможуть визначити причини вашого переїдання.

3. Вуглеводи тільки ввечері.

Якщо Ви вирішили побалувати себе солоденьким, організм обов’язково відповість вам викидом інсуліну і викличе дике відчуття голоду. І що б ви не з’їли, не наситишся, поки не «пожует» небудь Углеродосодержащий. Тому солоденьким найкраще балувати себе ближче до вечора, а вдень вживати білкову їжу.

4. Ситно поїла – можна йти в магазин.

Якщо ви відвідаєте магазин з почуттям голоду, повірте: продуктовий кошик буде наповнена безліччю незапланованих смакоти. Намагайтеся складати список заздалегідь і не набувати зайвого.

5. Здорова їжа – здорова сім’я!

Запам’ятайте: ранок повинен починатися не з бутербродів з маслом, а з м’яса або сиру. На обід краще приготувати нежирну курку або рибу. Намагайтеся максимально урізноманітнити раціон сім’ї, готуйте малокалорійну їжу, «відходите» від використання рослинного масла.

6. Прибирання – це теж вид спорту.

А ви знали, що під час прибирання людина втрачає до 400 калорій? Це правда! Так що вмикайте музику голосніше (але не злите сусідів) і беріться за вправи з пилососом, статевої ганчіркою, губками і мочалками. Це дасть вам не тільки відмінне самопочуття, струнку фігуру, а й чистоту в будинку.

  • як схуднути домогосподарці

Comments are closed!