Сувора дієта на тиждень: скидаємо багато за короткий час

Сувора дієта на тиждень: скидаємо багато за короткий час Сувора дієта на 7 днів: скидаємо багато за короткий час

Напевно кожна жінка хоча б раз у своєму житті стикалася з такими поняттями, як голодування для зниження ваги і сувора дієта, за тиждень дозволяє скинути кілька зайвих кілограмів. Але в більшості

випадків знання носять поверхневий характер, люди вважають, що сувора дієта – це жорстке обмеження раціону, не шкодуючи організм. Також існує думка про те, що дотримуватися строгої дієти дуже складно, через що бувають зриви. Всі ці домисли виникають внаслідок елементарної безграмотності, люди просто не знають, що таке сувора дієта і як нею правильно користуватися. Про це варто поговорити докладніше.

Що таке «сувора дієта»?

Як і голодування, яке використовують для зниження ваги, строгу дієту застосовують саме для того, щоб за короткий час значно схуднути. Це лише одна сфера застосування суворої дієти. Крім цього, її призначають у період захворювання або реабілітації після перенесеної хвороби або операції. Строгу дієту в цьому випадку призначають для поступового відновлення всіх функцій організму. Дієта призначається лікуючим лікарем у разі постановки таких діагнозів, як дерматит, розлад психіки, порушення обміну речовин в організмі, передчасне старіння, атеросклероз, ревматизм, захворювання серця і серцево-судинної системи. Але ми поговоримо про строгу дієту, орієнтованої саме на зниження ваги.

Відразу ж відзначимо, що якщо у вас є хронічні захворювання, то консультація лікаря перед вступом в дієту необхідна в обов’язковому порядку.

Сутність такого виду дієти, як строга, полягає в тому, щоб обмежити не кількість спожитої їжі, а її калорійність. На день потрібно отримати не більше 100 кілокалорій. Зрозуміло, що меню в цьому випадку буде обмеженим і не дуже різноманітним.

В основі суворої дієти лежить вживання овочів з невеликими доповненнями у вигляді кефіру, фруктів і деяких дієтичних продуктів. Через це термін її обмежений тижнем, але при бажанні дієтою можна користуватися 10 днів.

Зразок меню на тиждень при дотриманні суворої дієти. День перший

Потрібно провести розвантаження організму. Протягом дня є нічого не потрібно. Випийте тільки дві склянки води. Ввечері треба прийняти ванну, причому вода повинна бути гарячою.

День другий

Сніданок: приготуйте кашу на воді. Сіль і цукор додавати не потрібно.

Comments are closed!