Сушка тіла для чоловіків. Ефективні поради

Сушка тіла для чоловіків. Ефективні поради Секрет красивого чоловічого тіла і рельєфних м’язів: підсушити і посміхнися!

Після успішних занять з обтяженням все бодібілдери, як початківці так і досвідчені, крім м’язової маси набирають багато зайвих жирів і вуглеводів. Переважаючий в людському організмі анаболізм

не дозволяє спортсмену накачати м’язи без набуття зайвих речовин.

Для створення рельєфного фігури і спалювання жиру використовується сушка організму. Цей ефективний процес розщеплення ліпідів заснований на зменшенні глікогену в м’язах.

Глікоген є сховищем вуглеводів.

Тобто набуття сухий і чистої м’язової маси відбувається шляхом спалювання вуглеводів.

Як не завдати шкоди при сушінні тіла?

Сушка організму передбачає складання чоловіком спеціального раціону харчування і виконання спеціальних вправ, спрямованих на розвиток рельєфу мускулатури.

Ні в якому разі не можна сідати на кетонові (безвуглеводну) дієту. Це дуже небезпечно для організму. Пояснюється це ланцюжком декількох факторів. При дефіциті вуглеводів і глюкози організм починає витрачати глікоген, а потім і жири.

Ні в якому разі не можна відразу сідати на кетонові (безвуглеводну) дієту.

Складні поживні речовини спалюються досить повільно, але головною проблемою є те, що в результаті нестачі глюкози залишаються кетонові тіла (залишки складних речовин, які організм не встиг розщепити). Вони роблять кров кислої і отруюють організм. Це може призвести до кетозу або кетоацидозу. Їх симптомами є сонливість, слабкість, сухість губ і відчуття запаху ацетону. Після важких отруєнь може наступити діабетична кома.

Щоб уникнути цього неприємного явища чоловік повинен знижувати кількість уживаних вуглеводів поступово, не можна виключати їх відразу повністю. Тому перша вимога правильного харчування в період сушіння тіла – зменшення обсягу порцій разом із збереженням багаторазового харчування. Щоденна кількість прийомів їжі становить від 4 до 6 разів, порції повинні бути маленькими, рівень білків необхідно підтримувати на належному рівні.

Вправи в період сушіння тіла і методика їх виконання

Щоб позбутися зайвої ваги необхідно програма тренувань повинна носити кругової характер.

Це означає, що виконувати вправи треба буде швидко одне за іншим, при цьому найкраще проходити по 3-4 циклу за тренування, кількість повторів у вправі має становити від 15 до 20, а маса вантажів повинна бути на 20% менше тієї, що використовується при наборі м’язової маси.

Заняття в спортивному залі не повинні бути частими і виснажливими. При цьому не можна забувати про перевтому. Якщо вам стає погано, то необхідно припинити тренування і взяти кілька днів відпочинку для відновлення.

Для тренування ніг краще всього використовувати такі вправи:

    Згинання і розгинання ніг сидячи і стоячи; Жим ногами; Присідання з обтяженням; Підйом на шкарпетки гантелей; Підйом литкових м’язів сидячи.

Дізнайся тут скільки калорій потрібно вживати в день щоб схуднути.

Для рук, преса, спини і грудей підійдуть ось які вправи:

    Веслова (тросова) тяга; Тяга вниз; Зворотні скручування; Жим в нахилі; Підйом гантелей сидячи в нахилі; Жим гантелей від плечей; Підйом гантелей лежачи; Жим вузьким хватом; Тренажер для преса; Тяга штанги до підборіддя.

Не варто забувати про кардіо тренуваннях. Вони сприяють поліпшенню здоров’я чоловіка, розвивають систему кисневого обміну організму. В якості основних занять краще всього використовувати велотренажери і плавання. Найзручніше тренуватися 3-5 разів на тиждень по 30-50 хвилин.

  • сушка тіла для чоловіків
  • Сушка для чоловіків

Comments are closed!

_0.31MB/0.00458 sec