Сушка тіла – дієта і меню на день для дівчат, сушка меню, сушка план харчування :: JV. RU

Сушка тіла – дієта і меню на день для дівчат, сушка меню, сушка план харчування :: JV. RU Сушка тіла: меню для чоловіків і жінок

© Corbis / Fotosa. ru

Нещодавно я розповідав про те, як потрібно харчуватися в період набору м’язової маси . Як правило,

слідом за цим у бодібілдерів починається сушка тіла: меню вони складають тепер уже для того, щоб мінімізувати жирові відкладення і промальовувати м’язовий рельєф. Але раціон для сушіння також популярний і у дівчат, які не на масу тренуються, а просто хочуть схуднути.

Що таке «сушка тіла»

Так чи інакше, мета сушіння – позбутися зайвого жиру і при цьому максимально зберегти м’язову масу (у невеликій кількості, до речі, вона все одно неминуче загубиться). Що ж потрібно робити, щоб висушити тіло?

Багато хто думає, що для цього слід виключити з меню жири і чи не до нуля звести споживання вуглеводів. І те й інше було б великою помилкою.

Жир в раціоні потрібен всім: для нормальної роботи різних систем організму, для підтримки гормонального фону. Навіть якщо ви худнете, близько 10% раціону повинні складати жири. Але обов’язково рослинні, а з тваринних жирів – тільки риба.

Вуглеводи з раціону теж викидати не можна. Багато хто сподівається, що при цьому організм почне використовувати як джерело енергії жирові відкладення. А він тим часом черпає енергію з білків, додаючи роботи печінки і нирках. При цьому те невелика кількість вуглеводів, яке ви все-таки з’їдаєте, перетворюється на жир: будучи голодним, організм намагається накопичити ресурси. Так що забудьте про безвуглеводних дієтах!

Правильна сушка тіла

Щоб запустити процес сушіння тіла, меню потрібно збалансувати певним чином, в тому числі і трохи обмежити вуглеводи (зрозуміло, я говорю тільки про зернових і фруктах, тому що солодке і борошняне потрібно виключити повністю!). І тут є два варіанти харчування. Кожен з них потрібно спробувати, щоб зрозуміти, чи підходить це саме вам. Перший варіант – харчуватися щодня по схемі з нормальною кількістю вуглеводів, виключаючи їх (зернові і фрукти) останніми два прийоми їжі. Це меню першого дня, яке ви побачите нижче.

Другий варіант – влаштувати вуглеводне чергування. Перший день – норма вуглеводів, другий і третій – низьковуглеводних раціон з мінімальною кількістю жирів, четвертий день – високоуглеводной харчування. Таке меню з чергуванням ви можете вивчити нижче. Повторюйте ці цикли протягом усього періоду сушки тіла. Меню, засноване на вуглеводному чергуванні, активізує обмін речовин, і деякі люди з його допомогою спалюють жир навіть краще, ніж на низькокалорійній дієті. Тут потрібно пробувати все на собі!

Якщо ви сушітесь після набору м’язової маси, то набирати потрібно в два рази довше, ніж сушитися. У спортсменів, які готуються до змагань, період набору м’язової маси зазвичай триває півроку, а сушка – три місяці. Якщо говорити про результат, за пару місяців можна наїсти 5-6 кг (і м’язи, і жир), а потім за місяць скинути 3-4 кг жиру.

Якщо ваша мета – сушка тіла, меню потрібно підбирати індивідуально, виходячи з вашої ваги і особливостей організму. Наведу приклад раціону для жінок з вагою 60-70 кг і зростом 152-168 см і чоловіків з вагою 80-90 кг і зростом 175-187 см. План харчування для сушіння тіла для чоловіків і жінок тут.

сушка тіла меню , Сушка тіла для дівчат меню , Меню на день сушка тіла , Дієта сушка тіла меню ,

  • сушка тіла для дівчат
  • меню сушки на місяць для дівчан
  • меню для сушки тіла
  • для чого потрібна сушка тіла
  • сушка тіла раціон
  • розроблення раціону бодібілдера
  • висушити тіло від жиру
  • дзюдо сушка
  • як висушити тило щоб скинути вагу
  • дивчата з вагою 60 кг

Comments are closed!

_0.31MB/0.00557 sec