Сушімся рельєф | Спортивне харчування + = У Качков = + | ВКонтакте

Сушімся рельєф | Спортивне харчування + = У Качков = + | ВКонтакте

Cушка тіла – це спосіб зробити тіло рельєфним і підтягнутим, що включає в себе дієту і вправи.

Завдяки сушінні скорочується кількість підшкірного жиру і м’язи стають більш помітними. Сушка тіла – дієта Дієта полягає в безвуглеводної раціоні, в добу можна вживати не більше 50 гр. вуглеводів.

Можна споживати білкову їжу і правильні жири. Організм недоотримує вуглеводи і починає розщеплювати жири. Варто відзначити, що починати сушку різко не можна.

Потрібно поступово в перебігу декількох днів скорочувати кількість споживаних вуглеводів. Тим хто робить сушку вперше потрібно звертати увагу на своє самопочуття і при перших же нездужаннях припинити дотримуватися дієти.

На сушінні можна:

1. Огірки (не більше 2 на день)

2. Свіжа капуста, пекінська капуста

3. Зелений перець

4. Редис

5. Кабачки

6. Селера

8. Лимони

9. Квашена капуста (не більше 400 гр в день)

10. Яйця варені, але не більше 2 жовтків

11. Сир знежирений 200 гр. в день

12. Кефір не жирний 500 гр. в день

13. Молоко 100 мл. в день

14. М’ясо курки відварне

15. Риба варена, запечена

16. Бульйони м’ясні не більше 400 гр. в день

17. Мінеральна вода і зелений чай в необмеженій кількості

18. Рослинна олія потрібно додавати в салати

19. Гриби 1 раз на тиждень

Для багатьох людей дієта заснована на скороченні вуглеводів є найефективнішою. Для того щоб скоротити споживання вуглеводів, для початку, видаліть з раціону цукор, рафіновані крупи, макарони, хліб, рис і картопля.

Ці продукти є основними джерелами вуглеводів і цукор у крові після їх вживання підвищується швидко.

Чи не жирна риба, м’ясо птиці, молочні продукти, фрукти, овочі і ягоди відмінно підійдуть для безвуглеводної дієти, і до того ж після них вас довго не буде відвідувати почуття голоду.

В добу коштує споживати не більше 1300 калорій, але краще розрахувати потрібну кількість калорій для схуднення саме вам, зробити це можна тут.

Потрібно вживати 1,5-2 літри води, на дієті вода життєво необхідна. У перші дні можливе буде важко триматися, можливо з’явиться слабкість, але вже до 5 дню все має нормалізуватися.

Вправи при такому харчуванні потрібно робити без перерви, тобто як тільки ви закінчили одну вправу відразу починати друге.

Повторень має бути 15-20, так як на такій дієті досить мінімального навантаження. Інакше можна швидко відчути перевтома.

Comments are closed!