Супер схуднення (ефедрин / кофеїн / аспірин) » Фатальна енергія

Супер схуднення (ефедрин / кофеїн / аспірин) » Фатальна енергія Супер схуднення (ефедрин / кофеїн / аспірин)

Всіх бодібілдерів об’єднує в основному одне – бажання наростити побільше м’язів; в цьому і полягає суть бодібілдингу – будівництво тіла, більш об’ємного,

більш сильного. Таким чином, “справжніми” бодибилдерскими препаратами потрібно вважати ті, які допомагають нам стати більше і сильніше, наприклад, креатин або НМВ.

Але є ще щось, властиве всім бодібілдерам, щось, що відрізняє нас від всіх інших спортсменів – пристрасне бажання позбутися від підшкірного жиру. Зрештою, що користі в об’ємних м’язах, якщо вони все одно покриті шаром сала, якщо не видно чудесних античних пропорцій, форми і пророблення м’язів преса; рельєфу квадріцепсов; поділу грудних м’язів на окремі пучки? Ось у чому суть-то – в побудові сухого, м’язистого тіла, а не просто в накачуванні обсягів. Таким чином, рано чи пізно ми починаємо звертати погляди свої до препаратів, які підсилюють спалювання жиру. І в даний час на ринку бодибилдерских препаратів існує велика кількість виробників, які запевняють нас у тому, що нарешті відкрито чудесне зілля, яке раз і назавжди вирішить наші проблеми з підшкірним жиром.

Я не думаю, що скажу щось нове, якщо нагадаю вам, що не існує чарівних таблеток, за допомогою яких можна позбутися від підшкірних відкладень так само легко, як не робити уроки. Правда життя полягає в тому, що якщо ви не належите до обраним світу цього – генетично обдарованим “сухим” людям (кожного з яких я ненавиджу від усієї душі), то робота на рельєф, спроби скоротити рівень жиру хоча б на 5% перетворюються на тортури. Однак все це цілком реально. Позбавлення від жирових відкладень вимагає від нас величезної дисципліни та праці, але зате яка нагорода! Як приємно бачити в дзеркалі плоди своїх зусиль – мускулистість, рельєфність, опрацювання.

Почни з дієти і вправ

Зрозуміло, будь працездатна програма сгонки зайвої ваги заснована на зниженні кількості споживаних калорій і / або підвищенні їх витрати. Як це робиться? Вельми просто. Щоб збільшити витрату калорій, потрібно тренуватися більш інтенсивно, а щоб обмежити надходження калорій в організм, потрібно просто менше їсти. Для спалювання жиру потрібно створити умови, звані “дефіцитом енергії”, тоді організм буде використовувати для роботи власні запаси, в-основному жирові.

Це все дуже загальні слова, просто я хотів би бути впевненим у тому, що всі розуміють про що йде мова, перш ніж ми приступимо до обговорення препаратів, призначених для спалювання жиру.

Сжигатели жиру

Я в курсі, зараз модно використовувати препарати для зганяння ваги, такі, як Redux (дексфенфлураміін) і Фен / фен (комбінація препаратів фентерміну і фенфлурамина). Насправді, щотижня стражденним виписуються десятки тисяч рецептів на ці препарати. Я пробував обидва цих препарату, щоб знати, на що це схоже і не можу сказати, що я від них у захваті. По-перше, у мене почалася дикий головний біль, а по-друге, це досить дивне відчуття, коли рот їсти не хоче, а порожній шлунок відчайдушно бурчить. У мене ніколи в житті так сильно не болів шлунок від голоду. Крім того, коли приймаєш ці пігулки, голова практично нічого не тямить. Крім іншого, обидва препарати виявилися із серйозними побічними ефектами, було навіть зареєстровано декілька випадків смерті від захворювання під назвою “легеневе перенапруження” (Коротше, хлопці, пігулки – фуфло повне!)

Так, так я збирався розповісти вам про препарати, які дійсно допомагають спалювати жир. Деякі з них працюють як частина дієти-тренувальної програми, серед них НМВ, CLA, і навіть піруват (у дозуванні 15-25 грамів на день, я вважаю). Але “дідусем” всіх сжигателей жиру є комбінація кофеїну, ефедрину і аспірину, або їх рослинних аналогів – гуарани, ефедри і кори верби.

Ця суміш показала себе з найкращого боку в багатьох наукових експериментах. Реально, результати деяких дослідів показують, що ЕКА на 29% ефективніше, ніж Redux (який на сьогоднішній день є лідером з продажу в США). ЕКА коштує недорого, працює ефективно і відносно безпечно.

Обережно: сильнодіючий препарат!

Перед тим, як ми рушимо далі, я повинен попередити, що від ефедрину і препаратів ефедри краще триматися людям з підвищеним тиском, різними проблемами із серцем, з тіроідной залозою, діабет, збільшеною простатою. І я також повинен попередити, що ні в якому разі не можна перевищувати рекомендовану дозу препарату. Крім того, людям з різними формами виразки шлунка також не слід приймати цей препарат, оскільки і аспірин і кофеїн здоров’я їм не додадуть. Основна причина різних побічних явищ, що виникають при прийомі цих препаратів, наскільки я можу судити – передозування. Ці препарати дуже сильні і поводитися з ними треба обережно.

Як працює ця суміш?

Найсильніший з компонентів суміші – ефедрин / ефедра. Він довгий час вважався досить потужним термогенним препаратом, але потім виявили, що в комбінації з кофеїном і аспірином він працює набагато сильніше. Відомо також, що кофеїн також досить сильний термогеников, але набагато більш слабкий, ніж ефедрин. Якщо ці дві речовини змішувати в довільному співвідношенні, то їх термогенние властивості складаються, один плюс один виходить два. Однак, якщо їх змішувати в строго певній пропорції – 200 мг кофеїну на 20 мг ефедрину (отримана кількість приймається три рази на день), результат виходить синергическим. Тобто один плюс один виходить вже не два, а набагато більше. Якщо ж у вказану суміш додається аспірин у кількості 300 мг, результат виходить ще більш вражаючим.

Крім ефекту спалювання жиру, суміш надає наступний ефект: в дослідах з тваринами ті, хто отримував суміш, отримували на 20% менше енергії, але набрали на 10% більше м’язів і на 30% менше жиру, ніж ті, хто не одержував кофеїн і ефедрин.

Крім того, що при прийомі суміші калорії перетворюються в тепло, замість того, щоб запасатися у вигляді жиру, цілком можливо, що суміш пригнічує здатність організму формувати жирові тканини. Кофеїн сам по собі підвищує рівень адреналіну в крові, посилюючи тим самим ліполіз (розщеплення жиру). Використання кофеїну і / або ефедрину може також посилювати силові показники і концентрацію під час тренування, з цієї причини багато бодібілдери користуються цими препаратами.

Деякі дослідження показують, що одним із сильних ефектів застосування суміші може бути пригнічення апетиту; фактично, три чверті від загальної дії суміші може відбуватися саме в силу гноблення апетиту. Я думаю, що цим можна пояснити популярність суміші – вона допомагає дотримуватися дієти і дає грунтовний енергетичний “поштовх”.

Суміш допоможе вам “підсушитися”, якщо використовувати її в рамках правильною і суворої програми тренувань і харчування, але постійно використовувати її не слід. Я особисто використовував суміш через день, протягом не більше декількох тижнів, тільки тоді, коли я справді її потребував. Якщо ви хочете поекспериментувати з цими препаратами, я б радив дотримуватися тих же правил. Експерименти показують, що ефективне дозування препаратів в суміші становить 200 мг кофеїну, 20 мг ефедрину і 300 мг аспірину, це кількість ділиться на три прийоми на день. Якщо аспірин погано діє на ваш шлунок, користуйтеся його рослинним еквівалентом – вербової корою, або просто виключіть його зі складу суміші. Кофеїн з ефедрином теж дадуть сильний ефект.

Запам’ятайте, якщо ви чимось хворі, особливо, якщо у вас проблеми з серцем, не використовуйте кофеїн і / або ефедрин без попередньої консультації з доктором. І не перевищуйте рекомендованого дозування препаратів, штучних або натуральних, які містять кофеїн або ефедрин.

  • аспірин схудненя

Comments are closed!

_0.32MB/0.00668 sec