Стрункі стегна за 14 днів :: Onbeauty. ru :: Краса, здоров’я, фітнес. схуднути, вправи

Стрункі стегна за 14 днів :: Onbeauty. ru :: Краса, здоров’я, фітнес. схуднути, вправи Стрункі стегна за 14 днів

У багатьох з нас жирові відкладення зосереджені в області стегон, живота, ніг. Від зайвої повноти в цих проблемних зонах, звичайно ж, можна позбутися. Отже, якщо ви насилу натягаєте улюблену спідницю

або ледве застібаєте джинси, терміново беріться за роботу.

Зробити стегна більш стрункими і пружними, зміцнити м’язи допоможе гімнастика. Працюючи над собою, не сидите на місці, а більше рухайтеся протягом усього дня. Більше ходіть пішки – в день не менше 30 хвилин, ліфтів віддавайте перевагу сходи і регулярно виконуйте нескладні вправи. Через 2 тижні помітні результати порадують вас.

Перш ніж приступити до вправ, дотримуйтеся важливих рекомендацій. На початку заняття необхідна легка розминка (повороти і нахили голови, кругові рухи плечима, нахили вниз і в сторони, випади вперед на кожну ногу поперемінно).

Це займе 10 хвилин, зате м’язи будуть підготовлені до вправ.

Потім бажана аеробне навантаження протягом 20-40 хвилин: можете побігати на тренажері, виконати кілька нескладних вправ або потанцювати під улюблену музику. Після такого грунтовного розігріву приступайте до силового навантаження.

Не забувайте пити достатню кількість рідини, під час занять вживайте мінеральну воду без газу. Слідкуйте за рівномірним диханням: вдихайте через ніс, видихайте ротом, при цьому, напружуючись, видихайте, а розслабляючись, вдихайте. Не затримуйте дихання, щоб не перешкоджати надходженню кисню.

Про програму занять

Для занять знадобиться м’який гімнастичний килимок. Програма тренування для кожної вправи: для новачків – 10 повторів, 3 заходи, пауза між заходами 15 сек; для досвідчених – 15 повторів, 4 заходи, пауза між заходами 15 сек.

Поза й рухи: ви стоїте, ноги розставлені на ширині плечей і розслаблені, руки на поясі.

Виконуйте присідання, згинаючи в колінах ноги. Опускайтеся до рівня колін, представивши, що сідаєте на краєчок стільця, який стоїть за вами на деякій відстані.

Ефект: вправа зміцнює м’язи стегон і сідниць, спалює калорії.

Рада! Присідаючи, що не опускайтеся занадто низько. Піднімаючись, не розгинається коліна до кінця, ноги залишаються трохи зігнутими.

Поза й рухи: ви стоїте на одній нозі, руки на поясі, корпус трохи нахилений вперед, опорна нога трохи зігнута в коліні, інша – зігнута в коліні і піднята.

Робіть випад назад, випрямляючи підняту і зігнуту ногу, а потім повертайтеся у вихідне положення. Точка опори при випаді – носок (Не п’ята!). Виконавши заходи, змініть ногу.

Ефект: зміцнює передню сторону стегон.

Рада! Не робіть занадто великих випадів, спину тримайте прямо, не піднімайте ногу вище рівня сідниць.

Поза й рухи: ви стоїте на одній нозі, руки на поясі, опорна нога трохи зігнута в коліні, інша – піднята і зігнута, стегно паралельно підлозі.

Випрямляйте ногу, тримаючи її на вазі. При цьому уявіть, що ви робите легкий стусан по висячому попереду м’ячу. Виконавши заходи, змініть ногу.

Ефект: зміцнює передню сторону стегон.

Рада! Розгинаючи ногу, не робіть різких рухів. Виконуйте вправу плавно і рівномірно. Чи не разгибайте ногу до кінця, нехай вона залишається трохи зігнутою. Не прогинається назад, тримайте спину прямо.

Поза й рухи: ви стоїте, руки на поясі, корпус трохи нахилений вперед, опорна нога попереду і трохи зігнута в коліні, іншою ногою зробіть крок назад і зіпріться на носок.

Піднімайте відведену назад ногу, ведучи п’яту у напрямку до сідниць. Повертайтеся в початкове положення. Виконавши заходи, змініть ногу.

Ефект: зміцнює задню сторону стегон.

Рада! Ногу занадто високо не піднімати, не робіть різких ривків, стежте, щоб коліно дивилося в підлогу.

Поза й рухи: ви лежите на боці, руки зігнуті в лікті, одна підпирає голову, інша – спирається на підлогу, нога, що лежить на підлозі зігнута в коліні, інша – витягнута.

Піднімайте і опускайте витягнуту ногу, м’язи напружені, стопа натягнута, носок дивиться в підлогу. Виконавши заходи, змініть ногу.

Ефект: ця вправа зміцнює м’язи сідниць і внутрішню сторону стегон.

Рада! Піднімаючи ногу, напружуйте м’язи сідниць. Опускаючи ногу, не торкайтеся підлоги, вона залишається на вазі. Не киньте корпус назад.

Сідниці як у Шакіри

На своїх концертах Шакіра із задоволенням демонструє захопленої публіці запальний танець живота. І подає приклад багатьом своїм прихильницям: танець живота переживає пік популярності у фітнес-залах в якості чудового кардиоупражнения, що допомагає позбутися зайвої ваги.

Він чудово підходить жінкам, які, як і Шакіра, люблять танцювати і терпіти не можуть нудні, на їх погляд, вправи. Танець живота допомагає зміцнити м’язи не тільки живота, але і ніг, стегон, сідниць.

Танцювальне вправу від Шакіри: робіть 2-3 підходи по 8-15 повторень у кожному 2-3 рази на тиждень.

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки на стегнах. Правою ногою зробіть крок назад і згинайте коліна до тих пір, поки гомілку правої ноги не буде паралельна підлозі, а гомілку лівої – перпендикулярна йому. Затримайтеся на деякий час і поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу з іншої ноги.

Для м’язів стегон

Це нескладна вправа особливо корисно тим, хто багато часу проводить за письмовим столом, у комп’ютера.

Встаньте прямо, тримайте спину рівною. Зробіть випад вперед правою ногою, стопа лівої ноги при цьому не відривається від підлоги.

Поступово переносите вагу тіла на праву ногу до тих пір, поки не відчуєте напругу м’язів стегон. Слідкуйте, щоб п’ята лівої ноги не відривалася від підлоги. Затримайтеся в цьому положенні і повільно порахуйте до 5. Зробіть крок назад. Повторіть 3 рази, з кожної ноги.

Інший спосіб: тримаючись за опору, встаньте на одну ногу. Інший ногою описуйте в повітрі «вісімку», одна частина якої буде попереду вас, а інша – позаду. Розмір «вісімки» поступово збільшуйте, щоб амплітуда руху була якомога більше. Зробіть 10-20 повторів кожної ногою.

За допомогою води

Гімнастика у воді допоможе швидко підтягти м’язи, позбавляючи від зайвих сантиметрів і кілограмів без болісних навантажень.

Встаньте обличчям до бортику басейну – вода повинна досягати рівня грудей. Тримаючись за бортик руками, ліву ногу зігніть в коліні і підніміть її максимально вгору. Потім із зусиллям відводите ногу назад, стежачи, щоб п’ята дивилася в стелю, після чого нога знову повертається вперед. Живіт втягнутий, постава рівна. Виконується 15 разів однією ногою і стільки ж інший в швидкому темпі.

Важливо: вправа робиться на витягнутих руках від бортика, спину тримайте прямо. Якщо плечі будуть зсутулившись, працюватиме інша група м’язів. Чим швидше темп цієї вправи, тим ефективніше результат.

Наступна вправа формує зовнішню і внутрішню частини стегна. Виконується, стоячи по плечі у воді, щоб витягнуті в сторони руки знаходилися під водою. Зробіть 4-8 приставних кроків вліво. Обидві руки в цьому випадку витягнуті вправо, і на кожен крок руки переміщаються в бік руху – вліво. Коли крок закінчений, руки повертаються у вихідну позицію.

  • поза щоб схуднути

Comments are closed!

_0.32MB/0.01245 sec