Струнка шия вправи для шиї

Струнка шия вправи для шиї Струнка шия

Струнка шия – прикраса жінки будь-якого віку. Однак якщо в 20 років добитися цього просто, то в 30 і тим більше в 40 і 50, щоб отримати гарну шию, доведеться постаратися.

Особливості догляду за шиєю

Шкіра

на шиї тонка і ніжна, тому доглядати за нею слід обережно. Очищаємо шию пінкою для обличчя, а раз на два тижні використовуємо м’який скраб. Не забуваємо і про харчування, підбираємо маски під жирну або суху шкіру і наносимо пензликом або серветкою. Вони не повинні бути гарячими або холодними, найкраще, якщо їх температура буде близько 37 градусів, щоб шкірі було приємно.

Часто трапляється, що шкіра на шиї в’яла і має схильність до утворення складок. У такому разі її необхідно тонізувати за допомогою масажу, роблячи медитацію для схуднення . і контрастних компресів. Вони робляться з використанням м’якої тканини (наприклад, марлі, згорнутої втричі), змоченою в гарячій (не більше 38 градусів) і холодної (не менше 20 градусів) воді. Їх поперемінно, на 3-4 секунди, прикладають до шиї. Після таких процедур шкіра стає більш підтягнутою і пружною.

Шия і підборіддя не будуть засмучувати свою господиню, якщо вона правильно спить. Подушка не повинна бути надто високою, щоб шия не розтягувалася, не напружуйтеся під час сну, а відпочивала у своєму нормальному положенні. Важливо приділити увагу і захисту шкіри шиї від вітру, холоду і сонця. Взимку обов’язково носити шарф, навесні і восени захищати своє горло від вітрів, а влітку бажано регулярно використовувати сонцезахисний крем, який вбереже від ультрафіолетового випромінювання і тим самим уповільнить старіння.

Вправи для стрункої шиї

Не секрет, що струнка шия не завжди дається від природи, тому жінки здавна володіли знаннями, як зберегти гарну шию. Як домогтися цього, і як схуднути до літа всього за десять хвилин в день? За допомогою спеціальних вправ!

Вправа «Повороти голови»

Стоїмо прямо, голову повільно повертаємо вправо до упору, намагаємося побачити те, що знаходиться у нас за спиною. Також плавно повертаємося назад у вихідне положення. Повторюємо теж в інший бік. Число повторень 6-8 разів.

Вправа «Нахили голови»

Початкове положення – стоячи, голова прямо. Нахиляємо її вперед, потім назад, вправо і вліво. Повторюємо 5-7 разів. Важливо не робити різких рухів і намагатися добиватися кращого результату.

Вправа «Цифри»

Стоячи або сидячи на стільці, підборіддям малюємо цифри. Починаємо з одиниці і йдемо по порядку. Намагаємося промальовувати всі нюанси і робити якомога більшу амплітуду рухів. За один раз – десять цифр, в іншій – малюємо наступний десяток.

Вправа «О, У, И»

Ця вправа ще наші бабусі використовували, щоб залишатися красивими. Стаємо перед дзеркалом і з перебільшеною артикуляцією починаємо вимовляти голосні звуки: «О», «У», «И». При цьому м’язи обличчя, підборіддя і шиї повинні працювати. Не дивуйтеся, якщо з незвички на наступний день вони будуть боліти, значить, ви їх довго не тренували. Число повторень – 10-15 разів.

  • вправи для схуднення шиї
  • корегувальна вправа про волю
  • струнка шия
  • шия схуднути
  • як схуднути шиї
  • як похудати в шиї
  • Вправи для стрункої та гарної шиї
  • вяла шкіра на шиі
  • діета для шиї
  • синдром струнка шия

Comments are closed!

_0.31MB/0.00920 sec