Струнка берізка » Архів блогу Обертовий диск для схуднення

Струнка берізка » Архів блогу Обертовий диск для схуднення Це цікаво Диск для схуднення

Автор: DmitrBab | Категорія: Фітнес п’ятницю 27 грудня 2013

Коли постає питання про зниження ваги або корекції фігури, починається наполегливий пошук кращих засобів і методів для цього. Деяким подобаються заняття в спортивному

залі чи фітнес центрі, іншим – низькокалорійні дієти. третій – ранкові пробіжки в парку. А багато для цих цілей набувають тренажери. На відміну від громіздких велотренажерів і еліпсоїдів диск для схуднення, що має назву “Здоров’я” або «Грація», не займе в квартирі багато місця. Заняття на ньому майже не мають протипоказань, виконувати вправи можна в будь-який час.

Технічний пристрій

Цей простий тренажер представляє собою два кола, зазвичай металевих, скріплених спеціальним підшипником, наявність якого забезпечує обертання дискових пластин один щодо одного. У сучасному виконанні пластини можуть бути виготовлені з міцного пластику й мати спеціальні масажні стопи. Найбільш просунуті моделі можуть програвати мелодії при обертанні.

Правила використання

Для того, щоб диск для схуднення приносив відчутні результати, його треба правильно застосовувати. Якщо займатися на ньому по 10 хвилин в день, і при цьому аніскільки не змінювати раціон харчування, що не поєднувати заняття на тренажері з іншими фізичними навантаженнями, ніяких серйозних змін фігури та ваги, окрім приведення в тонус м’язів живота, чекати не варто. Правила використання диска такі:

    встановити диск на неслизький килимок, можна використовувати гумовий для спортивних занять; перед заняттями необхідно зробити розминку, розім’явши руки, ноги, шию, вигнувши спину. Вправи повторити кілька разів; стояти на диску повною стопою; спочатку занять не варто робити занадто різких рухів, від цього може закрутитися голова. Тому можна поставити поряд з тренажером стілець або крісло, щоб можна було присісти на час, якщо запаморочення таки з’явилося; через 15 хвилин після початку занять можна зійти з диска для схуднення і виконати присідання, помахи руками, обтяжені гантелями, нахили тулуба; вправи треба виконувати правильно: чи не розслабляти прес, не опускати плечі, скручуватися силою косих м’язів живота, тримати коліна напівзігнутими, рухати верх тіла і руки в напрямку, зворотному скручуванню, втягувати живіт, лопатки притискати до хребта; результат буде більш очевидним, якщо поєднувати заняття на тренажері з обертанням хулахуп; вправи можна проводити з двома дисками одночасно; комплекси вправ, спеціально розроблених інструкторами для даного тренажера, можна знайти в інтернеті.

Протипоказання

Не варто займатися на тренажері вагітним, жінкам після пологів протягом двомісячного відновного періоду, людям, що мають порушення мозкового кровообігу і слабкий вестибулярний апарат, а також страждають таким захворюванням, як дискогенний радикуліт.

Результати тренувань

Заняття по 30-40 хвилин два рази на день дозволять спалювати по 250-300 кілокалорій. Крім цього вони допоможуть:

    знайти стрункість; ефективно знижувати вагу; привести в тонус багато груп м’язів; зняти втому і стрес; зміцнять м’язи живота; зроблять ноги стрункішими; зміцнять вестибулярний апарат; поліпшать рухливість поперекового відділу; поліпшать кровообіг і самопочуття.

Регулярні тренування нададуть видимий оздоровчий ефект на організм в цілому.

Перегляньте додатковий корисний відео

  • дієта 300 кілокалорій плюс крутіння обручу
  • обертовий диск для тренувань

Comments are closed!

_0.31MB/0.00416 sec