Стройняшка Милашка | ВКонтакте

стройняшка Милашка | ВКонтакте Online заходила 3 ??червня в 15:06 стройняшка Милашка

27 книг, які повинна прочитати до 27 років кожна дівчина

1. Життя в борг. Еріх Марія Ремарк

Чоловік, його автомобіль, тендітна дівчина, вмираюча від туберкульозу. Героїня

витрачає всі гроші на сукні Balenciaga, а герой дуже хоче вірити в краще. Іронічний і абсурдний фінал перевертає цю сентиментальну історію з ніг на голову. Якщо вірити в сумнівну тезу про те, що кожна дівчина в 17 років повинна читати Ремарка, то хай вже це буде “Життя в борг”.

2. Портрет Доріана Грея. Оскар Уайльд

Прекрасний і примхливий юнак Доріан не хоче старіти. Талановитий художник Безіл пише його портрет і, сам того не знаючи, в буквальному сенсі передає на полотні його душу. Тепер Доріан навіки молодий, а портрет старіє замість нього. Прекрасний містичний роман про наївний егоїзм юних, про аморальність краси і про те, як насправді страшно ніколи не мінятися.

3. Повелитель мух. Вільям Голдінг

Страшна книга про розваги англійських школярів на безлюдному острові. Маленькі хлопчики проживають еволюцію навпаки, перетворюючись, з цивілізованих дітей у злих, диких звіряток, що культивують страх і силу, здатних на вбивство. Історія про свободу, яка передбачає відповідальність, і про те, що юність і невинність – зовсім не синоніми.

4. Ніч ніжна. Френсіс Скотт Фіцджеральд

Дорогі машини, вілли на Лазурному березі, шовкові сукні – а щастя немає. Любовний трикутник за участю лікаря на ім’я Дік, його молодий невротичної дружини Ніколь і юної легковажної актриси Розмері – головний роман про любов, силу і слабкість.

5. Бійня номер 5. Курт Воннегут

Підзаголовок роману – “Хрестовий похід дітей” – саме правильне визначення Другої світової війни. Це війна, на яку пішли діти – 17-річні хлопчики з відсутніми мізками. Головний герой здійснює нескінченний переміщення в часі, згадуючи свій безглуздий і зовсім не героїчний похід проти Світового зла. У цій книзі про війну – жодної батальної сцени. Тільки дурість і абсурдність всієї затії очима живої юнака.

6. Лоліта. Володимир Набоков

Можна нескінченно сперечатися про те, що це було – брудне збочення або чисте почуття, провокація чи сповідь. Всі неважливо. Прочитати цю книгу про взаємини сорокарічного Гумберта і його тринадцятирічної падчерки варто хоча б для того, щоб зрозуміти, чому всі ми іноді поводимося так дивно, спілкуючись з дорослими чоловіками.

7. Механічний апельсин. Ентоні Берджесс

Бунтарська, культова, жорстока і дуже підліткова книга. Її варто прочитати, коли тобі 16, чи не варто читати взагалі. Головний герой – юнак Алекс, хуліган, садист і моторошне чудовисько гвалтує, вбиває, говорить на дивному сленгу і несподівано трансформується в добропорядного громадянина, співробітника музичного архіву. Логіки немає, є лише диво, але цілком з’ясовне – Берджесс починав писати роман, думаючи, що помре, а закінчив, вже знаючи, що смертельний діагноз був помилкою.

8. Легкий подих. Іван Бунін

Важливий розповідь про гімназистку Олю Мещерскую, жіночність і перший секс, закоханого офіцера і постріл на вокзалі. “Легкий подих” – це те важлива якість дівчат, яке змушує чоловіків сходити з розуму від любові, а самих юних панянок – непробачно легковажно ставитися до власного життя.

9. Перетворення. Франц Кафка

Кафка – письменник складний похмурий. Юній дівчині полюбити його непросто. Але спробувати треба. Новела «Перетворення» – абсурдистський памфлет на тему людської самотності. Молодий комівояжер Грегор в один прекрасний ранок прокидається огидною стоногою, тарганом, жуком, мерзенної гидотою, на яку його рідна сім’я навіть глянути боїться. Якщо залишити осторонь модерністські пустощі автора, розумієш, що це все про життя, про ілюзорність любові, про потворність і самотність кожного.

10. Коханка французького лейтенанта. Джон Фаулз

Кожен день на березі моря стоїть молода жінка в чорному і дивиться на горизонт. Жінку звуть Сара і ходить слух, що вона чекає що зганьбив її коханця-моряка. Молодий чоловік збирається одружується на юній чарівній дівчині. Але одного разу бачить жінку в чорному, і все йде шкереберть. Одружується він чи дасть волю почуттям? Тобі вирішувати. Геніальний Фаулз написав два варіанти фіналу, щоб показати, що совість – це індивідуальний вибір.

11. Милий друг. Гі Де Мопассан

Класичний французький роман з “антигероєм” в головній ролі. Молодий журналіст Жорж Дюруа намагається пробитися в Парижі. Він бездарний, жадібний, боягузливий і безграмотний. Зате дуже гарний. Страшна історія про те, як розумні й талановиті жінки стає жертвами власної сліпоти. Цей роман – щеплення від історій з альфонсами на все життя.

12. Аліса в країні чудес. Льюїс Керролл

Велика казка, присвячена маленькій дівчинці, знайомої автора. “Лоліта” без ознак сексу. “Алісу” корисно перечитувати в дорослому стані, щоб розвивати фантазію, несподіваний погляд на речі і почуття гумору.

13. Джен Ейр. Шарлота Бронте

Бідна, негарна гувернантка із залізною волею – найнесподіваніший персонаж для роману епохи Вікторіанської Англії. Джен Ейр перша говорить чоловікові про свою любов, але відмовляється підкорятися примхам свого коханого, вибирає незалежність і наполягає на рівних правах з чоловіком. Сучасники прийшли в жах від такого розпусти, а молоді дівчата до цих пір із задоволенням перечитують історію сильною і безкомпромісною любові.

14. Червоні вітрила. Олександр Грін

Прекрасна, романтична, з дитинства всім знайома казка про Ассоль, Грея і непохитну віру у мрію з простою і ясною мораллю – будь-яке диво може статися, якщо ти сам його вчиниш. Для себе або для того, кого любиш.

15. Малиш. Аркадій і Борис Стругацькі

Пронизлива історія космічного Мауглі, залишеного батьками на безлюдній планеті. Як неважко здогадатися, саме ми – ті самі дикі малюки, кинуті поколінням хіппі напризволяще. “Вони вирушили в небезпечний вільний політ, та так нічого і не знайшли” – багато московських хлопчики і дівчатка, вирощені на пластинках Beatles і розповідях про Че Гевару, скажуть теж саме про своїх батьків.

16. Настуня. Володимир Сорокін

Перший і головний оповідання збірки “Бенкет” про юну дівчину, яку з’їли батьки на її шістнадцятий день народження, – слід читати відразу після закінчення школи, коли серце ще нудиться тургенєвській млістю і бунинской сумом. Оповідання “Настенька” відрізняється від “Темних алей” точно так само, як доросле життя від дитинства. І вже якщо починати доросле життя, то з розповіді “Настенька”. Тоді далі не страшно буде.

17. Що робити. Микола Чернишевський

Перший соціалістичний розповідь російською мовою присвячений, як це не дивно, не боротьбі з царським режимом, а відносинам між чоловіками і жінками. Молоді герої борються з ревнощами і власництва, вчаться поважати один одного.

18. Бродяги драхми. Джек Керуак

Повернулися з війни двадцятирічні ветерани не знайшли в Америці середини 40-х ні правди, ні гідності – і взялися поневірятися. Під звуки джазу в прокурених клубах, під свист вітру крізь щілини товарних вагонів, під ломоту кісток після ночівель на голій землі і, звичайно, під нескінченні розмови про християнство, буддизм, комунізмі, анархізм – розмови, в яких поступово, по крупиці, вони відкривали для себе сенс світобудови і сенс людського життя.

19. Квітневе чаклунство. Рей Бредбері

Це дуже простий і короткий розповідь про нещасну любов. На кількох сторінках один з найщиріших і ліричних письменників XX століття дохідливо пояснює всім юним дівчатам, що нещасна любов – це саме чарівне, що може трапитися з людиною.

20. Записки революціонера. Петро Кропоткін

Революціонер і анархіст Петро Кропоткін розповідає про своє життя в Пажеському корпусі – військовому навчальному закладі для дітей російської еліти. Ця книга про те, як людина може відстояти

21. Притулок. Щоденник у листах. Анна Франк

Щоденник 15-річної дівчини Анни, яка разом з родиною ховається в Амстердамі від фашистів, вже відправили в концтабори інших євреїв Голландії. Анна дотепно і влучно пише про себе, про однолітків, про дорослих, про світ і про свої перші сексуальних мріях, і цей щоденник – дивовижний документ, який ілюструє те, що відбувається в голові у юної панянки, коли навколо руйнується світ. Анна не дожила до перемоги над фашизмом два місяці – її все-таки знайшли і відправили до концтабору, зате її щоденник живе в перекладах на багато мов світу.

22. Керрі. Стівен Кінг

Перший роман великого письменника Кінга про нещасну дівчині Керрі Уайт, наділеною даром телекінезу. Детальна хроніка жорстокої, красивою і цілком виправданою помсти за знущання однокласників пробирає до кісток і, найголовніше, виглядає набагато адекватної, правдивіше і реалістичніше, ніж, скажімо, фільм “Догвіль” Ларса Фон Трієра.

23. Піна днів. Борис Віан

Саме завдяки цьому короткому роману казкового французького містифікатора Віана ми знаємо, що у дівчат в грудях цвітуть лілії, а музичні інструменти вміють змішувати коктейлі. У світі, повному жорстоких, іронічних, але завжди бездоганно красивих метафор, хочеться прожити все життя. Ми і живемо.

24. Нейромант. Вільям Гібсон

Один з винахідників стилю кіберпанк, популярний американський фантаст створив похмурий, жорстокий і прекрасний світ майбутнього, обплутаний мережами мегакорпорацій, залитий неоновим світлом і потопаючий в нескінченному самоті. Сама романтична книга наших хромованих днів про поневіряння вічних.

25. Над прірвою в житі. Джером Дейвід Селінджер

Історія дорослішання юного егоїста, максималіста і ідеаліста Холдена Колфілда на многії літа залишиться найвідомішою і повчальною книгою про молодих. Саме такі ми всі і є: образливі, недобрі, що заплуталися, дикі і нескінченно прекрасні, тому що щирі, наївні і ранимі.

26. Поки подружка в комі. Дуглас Коупленд

Автор популярної книжки “Покоління Х”, як відомо, порахував нас усіх. Однак Коупленд – не тільки і не стільки соціальний письменник, він перш за все геніальний лірик з нальотом чистого божевілля. “Коли подружка в комі” – напівфантастична драма про любов і дружбу, повна тонких, найяскравіших спостережень. Саме після “Подружки…” здається, ніби Коупленд – взагалі єдиний на світі письменник, які любить нас всерйоз.

27. Пастка для попелюшки. Себастьян Жапрізо

Легкий чудовий детектив про юних французьких дияволицями, люблячих білі вбрання і відкриті автомобілі. Одне з найпрекрасніших творів про вражаючу дівочої шкідливості, підлості, і гидоти, написане з нескінченним захопленням.

  • молоді дівчата вк
  • Вк фігура дівчак у 17
  • дієти для 13-ти річних дівчат
  • дівчата вк
  • молоді 17- річні дівчата
  • Настуня Володимир Сорокін
  • чаклунство як похудати?
  • Що означає переміщення головного героя Кафки
  • Як швидко похудати дівчині 15 років вконтакті

Comments are closed!

_0.32MB/0.00450 sec