Стифімол-новий препарат для схуднення з України

Стифімол-новий препарат для схуднення з України. Стифімол-новий препарат для схуднення з України.

Отже, на форумі з’явився питання про таке препараті як Стифімол, і я вирішила вивчити всю інформацію про цьому препараті, оскільки раніше про нього

нічого не було чутно.

Отже, що ж це таке- Стифімол ?

перше препарат випускається на Україні ВАТ «Київський вітамінний завод». Вже вселяє довіру, все таки не Китай. Ціна-теж невисока-порядку 80 гривень за 100 драже. Такий упаковки вистачить на місяць якщо приймати по 3 капсули в день. По-друге – склад. Стифімол містить: гарцинію РЄ. або екстракт Гарцинії камбоджійської. хрому пиколинат, L-тирозин, левокарнітіна, йод (сухий екстракт бурих водоростей). Як бачимо суцільно корисні і натуральні продукти.

Гарцинія камбоджійська – дерево з Південної Азії. Здавна використовувалося там як харчова добавка. Містить органічні речовин, які перешкоджає перетворенню вуглеводів в жири. Також пригнічує апетит, гальмує синтез жиру. Прям супер – рослина яке той.

Пиколинат хрому – теж досить відоме речовина. Знижує апетит, та й ще без ефекту «рикошету» – тобто після відміни препарату апетит не відновлюється. Нормалізує обмін речовин, підвищує витривалість і працездатність, також не дає надлишку вуглеводів в організмі перетворюватися на жири.

L-тирозин – здійснює протекцію організму від стресу, допомагає від депресії – а вона буде з’являтися при вигляді відмінних здобних булочок. Левокарнітін – нормалізує ліпідний обмін і перешкоджає розвитку атеросклерозу, має антиоксидантну дію, покращує витривалість і фізичну активність. Також нормалізує жировий обмін. Уповільнює швидкість синтезу жиру.

Ну і ще одне що становить – сухий екстракт бурих водоростей . Вміст у Стифімолу йоду активізує метаболічні процеси в організмі, знижує відчуття голоду, нормалізує роботу щитовидної залози.

Отже, бачимо, що препарат містить безліч корисних речовин, які всі разом виробляють досить вражаючий ефект. В Україні були проведені великі дослідження ефективності схуднення за допомогою Стифімолу, і вони показали його дія для скидання зайвої ваги. Маса тіла за місяць в випробуваної групи зменшилася більш ніж на 5 відсотків. Також відзначено зниження апетиту, зменшення почуття голоду, прояв астенічного синдрому, підвищення настрій, працездатності, фізичної активності. Разом з правильною дієтою, тобто по суті дотримуючись правил здорового харчування, ефект був ще більш виражений. І ще-препарат добре переноситься, не викликає побічних ефектів, тоесть приймати його стоїть впродовж 6-8 тижнів для закріплення результату.

Отже, тепер можна сказати-академічні дослідження показують ефективність Стифімолу . Я схильна довіряти їм – наука в Україні знаходитися на досить високому рівні. Препарат варто спробувати і відписати у нас на форумі про результати. І не треба забувати, що будь-який засіб варто використовувати тільки разом з дієтою та фізичними вправами!

  • стифімол відгуки
  • стифімол ціна
  • стіфімол відгуки
  • українські таблетки для схуднення
  • таблетки для схуднення Стифімол
  • стифімол ліки для зменшення апетиту
  • левокарнітин ціна
  • препарати для схуднення в україні
  • препатар для схуднення стифімол
  • стіфімол за і проти

Comments are closed!

_0.31MB/0.00674 sec