Степ-аеробіка: фізичні навантаження і правила харчування

Степ-аеробіка: фізичні навантаження і правила харчування Степ-аеробіка: фізичні навантаження і правила харчування

Будь-які фізичні навантаження, а степ-аеробіка дає їх предостатньо, можуть допомогти схуднути і бути однаково корисними для здоров’я, секрет полягає лише в тому, щоб людина

правильно харчувався.

Спорт не любить переїдань і щільного вечері, а якщо ви ставите перед собою мету схуднути і / або наростити м’язову масу, в той же час зменшити рівень жиру в організмі, то до харчування потрібно поставитися з усією серйозністю.

Отже, ось кілька важливих правил, без яких степ-аеробіка немислима Правило 1

Спорт любить здорове харчування: обов’язково їжте нежирний сир і молоко, птицю, рибу, овочі і фрукти, крупи. Харчуйтеся часто і потроху, намагайтеся приймати їжу в один і той же час.

Правило 2

Якщо ви дійсно налаштувалися схуднути, то максимальний ефект фізичні навантаження дадуть при занятті спорт три-чотири рази на тиждень. Завжди найважчими бувають перші три тижні, а потім організм звикає до подібного ритму, і якщо фізичного навантаження немає, то це буде викликати дискомфорт.

Правило 3

Навіть якщо ви налаштувалися схуднути з перших же занять, не варто навантажувати себе занадто сильно. По-перше, ви можете банально зненавидіти фізичні навантаження, а по-друге, просто нашкодити своєму здоров’ю. Степ-аеробіка і спорт загалом люблять регулярність і послідовність.

Правило 4

У уникнення зневоднення, фахівці рекомендують випити стакан води (не газованої) за півгодини до початку тренування, і ще пів склянки після її закінчення. Під час занять варто робити по ковтку води кожні чверть години.

Правило 5

Ніколи не поєднуйте спорт з жорсткою дієтою. Якщо фізичні навантаження на організм зростають, то відбувається інтенсивний процес спалювання калорій, а організму потрібно добре харчуватися. Обов’язково, щоб у харчуванні були присутні необхідні вітаміни і мінеральні речовини. Інакше степ-аеробіка може принести шкоду.

Правило 6

Спорт не любить тренувань на голодний шлунок. У голодної людини падає рівень цукру в крові, і відбувається зниження психічного і фізичного тонусу. Тому якщо хочете схуднути – треба їсти.

Слід запам’ятати:

Якщо калорійність харчування буде менше, а фізичні навантаження на організм внаслідок спортивних вправ будуть зростати, то маса вашого тіла буде зменшуватися, і ваше бажання схуднути буде тільки міцніти і рости. Однак при цьому важливо знати міру, інакше степ-аеробіка може завдати організму непоправної шкоди.

Якщо калорійність харчування більше енергії, що витрачається, то вага вашого організму буде збільшуватися. При правильному складанні дієти і занятті силовими вправами, можна наростити чистий масу. Звичайно ж, в будь-якому випадку розумно буде звернутися до дієтолога.

Дотримуючись цих нескладних правил степ-аеробіка, як і будь-які фізичні навантаження, без яких спорт немислимий, допоможуть вам схуднути і завжди тримати себе у формі.

  • дієта фізичні навантаження

Comments are closed!

_0.31MB/0.00530 sec