Степ-аеробіка для схуднення – худнемо весело | Фітнес для схуднення

Степ-аеробіка для схуднення – худнемо весело | Фітнес для схуднення Степ-аеробіка для схуднення – худнемо весело

Степ-аеробіка – один з найпопулярніших видів фітнесу серед відвідувачок спортивних залів. Причин тому багато: простота, доступність,

швидкий ефект від тренувань. А головне – займатися степ-аеробікою дуже весело.

Степ-аеробіка з’явилася завдяки американському фітнес-інструктора Джині Міллер. Колись Джина розробляла коліно після травми, тренуючись прямо на сходинках свого будинку, і, щоб урізноманітнити підйоми і спуски, додала в них танцювальні елементи.

Такі тренування дали хороший оздоровлюючий і похудательной ефект, і відразу після одужання Джина взялася за розробку власної програми тренувань. Так і з’явився новий вид фітнесу, який отримав назву степ-аеробіка, від англійського «step» – крок.

Чим вона крутіше звичайної

Основна відмінність від звичайної аеробіки полягає в тому, що заняття проводяться на спеціальній платформі – степе, яка регулюється по висоті і ширині в залежності від вашого рівня спортивної підготовки.

Бувають платформи, які можна навіть використовувати як тренувальну лаву – їх можна встановлювати під кутом, щоб проводити й інші види тренувань.

Є кілька різновидів і рівнів занять на степах: базова степ-аеробіка ідеальна для початківців, танцювальна – для тих, хто вже освоїв базові кроки і непогано навчився володіти своїм тілом.

Є ще тренування на степах з обтяженням – начебто Hot iron. Рівень навантаження визначається цифрами – 1,2,3, перший рівень для початківців, другий – для «просунутих», а третій – для тих, хто вже займається досить довго.

Степ-аеробіка для схуднення

Як і будь-яка інша фізичне навантаження, степ-аеробіка надає хороший ефект – тренує серцевий м’яз, зміцнює м’язи тіла, покращує кровообіг і, звичайно, спалює калорії. Тренування на степе – заняття енергоємне, за годину занять можна витратити 400-600 ккал, тобто розпрощатися з цілим обідом або хорошим шматком торта.

Крім того, що степ-аеробіка допомагає спалювати жир, вона ще збільшує швидкість обміну речовин, що дозволяє нашому організму витрачати калорії ще приблизно добу після закінчення тренування. За умови регулярності можна отримати дуже хороші результати в нелегкій справі зниження ваги. Для схуднення досить займатися 3-4 рази в тиждень по годині, ритмічно рухаючись під музику.

Заняття на спепе тренують всі м’язи ніг, а також м’язи-стабілізатори, які відповідають за правильну поставу і плоский живіт. Рівень навантаження можна регулювати, змінюючи висоту платформи – від 15 до 45 см, і додатково використовуючи обтяження у вигляді гантелей або бодибар. Тренування з обтяженнями ще більше сприяють зменшенню жирового прошарку і появі апетитного «рельєфу».

Оскільки основне навантаження припадає на нижню частину тіла, відсутність навантаження на «верх» можна компенсувати вправами з гантелями, бодибар і т. д.

Поради тренера Купіть гарні кросівки для степу. Взуття має фіксувати стопу і бути зручною. Чешки не підійдуть! Для степ-аеробіки потрібні кросівки. Будьте обережні з їжею перед тренуванням, легкий перекус у вигляді фруктів або молочних продуктів – саме те, а ось повноцінний обід повинен бути не менше, ніж за дві години до заняття. Пити під час заняття можна, але по трохи, по 2-3 ковтки кожні 15-20 хвилин. Деякі лікарі вважають, що степ-аеробіка протипоказана при проблемах з колінними суглобами, проте саме тренування була придумана для відновлення колінного суглоба. Травму коліна можна отримати, але тільки якщо не дотримуватися техніки виконання вправ. З обережністю слід ставитися до степ-аеробіки тим, у кого зайвих кілограмів багато, тобто вага перевищує нормальний більш, ніж на 15 кг, а ще людям із захворюваннями серця, після перенесених операцій і протягом півроку після пологів. Слідкуйте за самопочуттям під час заняття. Закрутилася голова або утруднюючи дихання? Зупиніться, дайте сигнал інструктору, присядьте або приляжте, віддихаєтеся. Пам’ятайте, що тренування повинні покращувати здоров’я, а не погіршувати його. Новачкам слід для початку розучити базові кроки і вправи, а потім вже підвищувати висоту платформи і брати в руки гантелі. З обтяження будьте обережні – незручне рух може призвести до травми.

В цілому степ-аеробіка – відмінне «ліки» проти гіподинамії, зайвих кілограмів і поганого настрою.

  • результати після спеп аеробіки
  • результати після степ аеробіки
  • що тренує степ аеробіка

Comments are closed!

_0.31MB/0.00400 sec